Connect with Us

All posts tagged "gjovalin pernoca"

Vetingu 10:38 - 13 Shtator, 2019

Ngec në “rrjetë”/ Vettingu i pret “kokën” miliarderit të Krimeve të Rënda

Një tjetër gjyqtar ka ngecur sot në “rrjetën” e Vettingut. Mësohet se Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka shkarkuar nga detyra gjyqtarin e Apelit për Krimet...

Vetingu 15:54 - 9 Shtator, 2019

Patundshmëri në Tiranë, Golem dhe Shëngjin/ Miliarderi i Krimeve të Rënda në Vetting

Gjyqtari i Apelit për Krimet e Rënda, Gjovalin Përnoca, do të përballet nesër me Vettingun. Hetimet për rivlerësimin e tij janë kryer nga trupa gjykuese e...