Connect with Us

All posts tagged "gjonaj"

Politikë 17:12 - 22 Shtator, 2019

Tërmetet/ Gjonaj: Shtuam 30% të stafit nëpër burgje

Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj ka zhvilluar sot një takim intesiv me strukturat e posaçme të Drejtorisë së Përgjithshme të Burgjeve. Gjonaj bën me dije se...

Lajm i Rekomanduar 08:42 - 1 Shtator, 2019

Foto-Ironia therëse/ Avni Delvina “surprizon” Veliajn, Gjonajn dhe Maznikun

Ditët e fundit në media dhe në rrjetet sociale kanë bërë mjaft bujë lajmet për shpenzimet e luksit të Rilindjes. Fillimisht në media doli një lajm...

Politikë 12:10 - 27 Gusht, 2019

“Po burgu i grave përse është?”/ Ish-ministri i Ramës “masakron” Gjonajn 

Ish-ministri i Drejtësisë në qeverinë “Rama 1”, Ylli Manjani ka reaguar sërish sot në lidhje me lajmin e publikuar në media, për shpenzimet e luksit të...

Politikë 11:51 - 27 Gusht, 2019

Foto-Nga shpenzimet e luksit, te çanta 800 dollarë/ Rrjeti “kryqëzon” Gjonajn dhe Veliajn

Ditët e fundit në media dhe në rrjete sociale ka plasur një debat në lidhje me lajmet e raportuara për shpenzimet e luksit të ministres së...

Ministrja e Drejtesise, Etlilda Gjonaj ne deklarate per mediat, pergjigjet per emerimet ne burgje
Politikë 09:02 - 27 Gusht, 2019

“Fiks si ata tek torta për 100-vjetorin e pavarësisë”/ Gazetari “degjeneron” Gjonajn

Gazetari i ekonomisë, Klodian Tomorri ka reaguar në lidhje me komentet në media apo në rrjetet sociale, për shpenzimet e luksit të ministres së Drejtësisë, Etilda...

Politikë 10:04 - 26 Gusht, 2019

Kulluri “kryqëzon” Gjonajn/ Të kërkojë falje publike ose të japë dorëheqjen

Ish-anëtari i Këshillit Kombëtar të PD-së, Edvin Kulluri ka reaguar në lidhje me lajmin e publikuar në media, për shpenzimet e luksit të ministres së Drejtësisë,...

Politikë 22:27 - 25 Gusht, 2019

Rezervimi 1900 eurosh/ Hoteli në Berlin nxjerr zbuluar Gjonajn

Dosja.al ka zbardhur detaje të reja në lidhje me rezervimin e bërë nga ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj, në hotelin “Hilton” në Berlin, Gjermani. Teksa kontaktuam me...

Ministrja e Drejtesise, Etlilda Gjonaj ne deklarate per mediat, pergjigjet per emerimet ne burgje
Politikë 17:38 - 25 Gusht, 2019

Gjonaj pranon shpenzimet e luksit/ Janë konform procedurave dhe ligjit

Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj ka reaguar lidhur me lajmet e fundit që kanë qarkulluar për shpenzimet e saj në hotele lukzoze jashtë vendit. Në një...

Ministrja e Drejtesise, Etlilda Gjonaj ne deklarate per mediat, pergjigjet per emerimet ne burgje
Politikë 14:56 - 24 Gusht, 2019

“Shqipëria që tallet”/ Gazetari “masakron” Gjonajn

Gazetari Blendi Salaj ka reaguar në lidhje me një lajm të publikuar sot në media, sipas të cilit ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj ka shpenzuar mijëra...

Lajm i Rekomanduar 12:28 - 24 Gusht, 2019

Hajdutët e Rilindjes/ Si vjedhin hapur ministrat e Ramës

Shqipëria ka koston më të lartë të jetesës në rajon. Sipas të dhënave  për 6 muajt e parë të vitit 2019, të publikuara nga portali më...