Connect with Us

All posts tagged "gjoks"

Modelja me belin e hollë dhe të pasmet gjigante/ Kjo është bukuroshja brune që do t’iu heqë trurin me trupin e saj
Showbizz 10:06 - 5 Shkurt, 2021

Modelja me belin e hollë dhe të pasmet gjigante/ Kjo është bukuroshja brune që do t’iu heqë trurin me trupin e saj

Eriana Blanco ka një trup marramendës dhe forma tejet provokuese. Ajo tërheq mjaft vëmendjen e ndjekësve me foto e saj me bikini ku nuk nguron  të...

Showbizz 14:35 - 16 Janar, 2021

Një “bombë” e vërtetë/ Demi Rose çmend ndjekësit, tregon format shpërthyese

Supermodelja britanike, Demi Rose është një nga vajzat më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo numëron më shumë se 15.7 milionë ndjekës në Instagram. Bukuroshja britanike...

Showbizz 12:14 - 11 Janar, 2021

Kejvina Kthella tregon gjoksin dhe komplimenton veten: Fansi i bën komentin epik: Duke u thy…

Modelja Kejvina Kthella është shuë aktive në rrjetet sociale me fotot e saj shumë provokuese. Bjondina e Instagramit i ka lënë të gjithë ndjekësit e sja...

Showbizz 11:11 - 9 Janar, 2021

Françeska Jaçe nxeh rrjetin/ Nxjerr gjoksin bombastik në emision

Françeska Jaçe është një nga modelet më të nxehta të momentit. Bukuroshja shpesh herë publikon foto e video shumë provokuese. Së fundi ajo ka zbuluar se...

Shtatë vite më parë bëri ndërhyrjen në trup/ Modelja tregon si dukej pas operacionit plastik në gjoks
Showbizz 15:37 - 5 Janar, 2021

Shtatë vite më parë bëri ndërhyrjen në trup/ Modelja tregon si dukej pas operacionit plastik në gjoks

Ylli i televizionit, Anna Vakili një javë më parë ndau me të gjithë ndjekësit e saj lajmin se ishte infektuar me Coronavirus. Teksa është bërë pjesë...

"Çfarë brekësh ke veshur?"/ Pasi i "shpërthen" bluzja nga gjoksi, Kejvina provokon Romeo Veshajn
Showbizz 11:03 - 28 Dhjetor, 2020

“Çfarë brekësh ke veshur?”/ Pasi i “shpërthen” bluzja nga gjoksi, Kejvina provokon Romeo Veshajn

Mbrëmjen e kaluar, modelja Kejvina Kthella ka qenë e ftuar në emisionin Binjakët ku ka treguar një anë tjetër të saj. Pasi i shpërthen bluzja në...

Si rrallëherë/ Kejvina Kthella publikon foton nga fëmijëria
Showbizz 15:09 - 27 Dhjetor, 2020

VIDEO-Kejvina Kthella zbërthehet në mes të emisionit/ Bluzja nuk i “mban” dot gjoksin

Modelja Kejvina Kthella është një nga vajzat më të komentuara të showbizit. Ditën e sotme ajo do të jetë e ftuar në shown “Binjakët”, ku do...

“Kjo është e pabesueshme”/ Aktorja e famshme turke tregon si i shpëtoi tërmetit në Izmir
Showbizz 16:04 - 9 Tetor, 2020

I plas silikoni/ Aktorja e njohur bën sërish operacion gjoksin

Aktorja e famshme turke Serenay Sarikaya është detyruar të bëjë ndërhyrje në gjoks për të disatën herë. Sipas rpaortimeve të mediave turke, që prej herës së...

“Mos e krahaso veten me femra të tjera”/ Tayna jep mesazhin e fortë
Showbizz 11:32 - 29 Shtator, 2020

“A e ka parë kush burrin tim”/ Tayna provokon, shfaqet duke kapur gjoksin me dorë

Tayna është një nga reperet më të komentuara dhe të suksesshme të momentit. Përveç komentimit për karrierën dhe hitet e fundit që ka sjellë, ajo komentohet...

FOTOT-“Kim Kardashian” shqiptare tregon gjoksin bombastik
Showbizz 12:21 - 23 Shtator, 2020

FOTOT-“Kim Kardashian” shqiptare tregon gjoksin bombastik

Aktorja dhe modelja Ziza Pajazaiti shpesh krahasohet me seks bombën “Kim Kardashian”, pikërisht për format e saj shpërthyese. Së fundi Ziza ka publikuar disa foto ku...

Showbizz 16:01 - 12 Shtator, 2020

Uppps- Kylie Jenner nxeh rrjetin/ Me gjoksin që po i shpërthen ka një pyetje për ndjekësit

Miliarderja Kylie Jenner është gjithnjë në qendër të vëmendjes përsa i përket jetës private dhe pasurisë së saj. Pak kohë më parë ajo pati një përballje...

Showbizz 12:06 - 30 Gusht, 2020

FOTO-Me gjysmën e gjoksit jashtë dhe me tanga/ Tayna provokon nga Beverly Hills

Tayna është një nga reperet më të suksesshme shqiptare. Reperja nuk komentohet në mediat rozë vetëm për suksesin me këngët e saj por edhe me fotot...

“Objektet mund të duken më të mëdha”/ Komenti i Arbanës për gjoksin në shtatzëni do ju shkrije së qeshuri
Showbizz 15:35 - 27 Gusht, 2020

“Objektet duken më të mëdha”/ Komenti i Arbanës për gjoksin në shtatzëni do ju shkrije së qeshuri

Moderatorja Arbana Osmani ndan ccdo ditë foto me ndjekësit në profilin e saj në Instagram. Ajo vijon të tregojë ditë pas dite ndryshimet që po pëson...

Showbizz 12:30 - 24 Gusht, 2020

Supermodelja ruse ndez rrjetin/ Ekspozon gjoksin bombastik në bikinit super të vogla

Supermodelja ruse Anastasia Kvitko është bërë e njohur në rrjetet sociale falë formave të saj shpërthyese. Bjondina seksi e rrjetit nuk ndalet me fotot dhe videot...

Showbizz 11:14 - 19 Gusht, 2020

VIDEO-Enca “fryn” gjoksin në Tropojë

Enca Haxhia është një nga këngëtaret më të komentuara përsa i përket karrierës dhe pamjes së jashtme. Së fundi këngëtarja ka vizituar Tropojën nga ku ka...

Ingrid Gjoni tregon kaçurrelat/ Vëmendja shkon te gjoksi (Video)
Showbizz 22:20 - 18 Gusht, 2020

Ingrid Gjoni tregon kaçurrelat/ Vëmendja shkon te gjoksi (Video)

Ingrid Gjoni ka ngacmuar imagjinatën e ndjekësve me disa video të publikuara në rrjetet sociale. Këngëtarja është shfaqur me një pamje të re dhe me kaçurrela...

Showbizz 15:26 - 12 Gusht, 2020

“E mbaj me akull dhe me serume”/ Armina Mevlani tregon si kujdeset për të mbajtur në formë gjoksin

Blogerja Armina Mevlani ndan shpesh herë këshilla me ndjekësit e saj përsa i përket pamjes së jashtme. Së fundi blogerja ka zbuluar se si ia bën...

Showbizz 09:30 - 6 Gusht, 2020

Pozoi nudo që në moshën 18 vjeçare/ Njihuni me modelen më të nxehtë të momentit

Bethany Lily është e njohur ndryshe si Bethany Lily April është një modele nga Londra e cila po fiton shumë ndjekës në rrjetet sociale. Para se...

Showbizz 09:26 - 4 Gusht, 2020

Gjoks dhe të pasme shpërthyese/ Kjo modele do t’iu bëjë për ujë të ftohtë

Modelja e famshme e Playboy, Becky Hudson është një nga vajzat më seksi të Instagramit. Ajo është bërë e njohur falë formave të saj shpërthyese me...

Showbizz 09:24 - 3 Gusht, 2020

Të pasme dhe gjoks bombastik/ Kjo është modelja që do t’iu “vjedhë” zemrën me fotot e saj

Eriana Blanco është një nga modelet më të reja në Instagram. Ajo tërheq mjaft vëmendjen e ndjekësve me foto e saj me bikini ku nuk nguron ...

Fjetja pa sytjena/ Çfarë ndodh me trupin tuaj
Life Style 14:22 - 1 Gusht, 2020

Fjetja pa sytjena/ Çfarë ndodh me trupin tuaj

Sytjenat janë krijuar si një fromë mbështetëse për gjoksin tek gratë. Ato janë sigurisht të domosdoshme, gjithashtu për të qenë më të rregullt dhe jo për...

Tayna ndez rrjetin/ Publikon videon e nxehtë nga pushimet
Showbizz 14:41 - 31 Korrik, 2020

Tayna ndez rrjetin/ Publikon videon e nxehtë nga pushimet

Tayna është një nga reperet më të suksesshme të momentit në Shqipëri. Ajo ka tërhequr gjithnjë vëmendjen me pamjen e saj të jashtme. Së fundi, teksa...

Showbizz 11:54 - 21 Korrik, 2020

Befason modelja e njohur/ Publikon fotot e gjoksit pas heqjes së impianteve

Modelja e njohur Chrissy Teigen ka kryer ndërhyrjen për të hequr nga gjoksi imipiantet e vendesora kohë më parë. Ajo është shprehur se tashmë kishte dëshirë...