Connect with Us

All posts tagged "gjoklaj"

Grida Duma: Përse na duhet qeveria kur nuk jep zgjidhje për Kakavijën?
Politikë 12:38 - 5 Qershor, 2020

“Një fëmijë u vra në landfill, kryepolici dhunon një grua, fëmijët përdhunohen në shkollë”/ Grida Duma “shuplakë” Ramës dhe Veliajt

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma ka reaguar ashpër në lidhje me ngjarjet që tronditën opinionin publik ditët e fundit. Në një postim në rrjetet sociale,...

pyetje dhe fakte qe akuzojne veliajn
Politikë 11:31 - 20 Prill, 2020

Erion Veliaj, a mund të lahet gjaku i Ardit Gjoklajt me sulme ndaj biznesit?!

Kryebashkiaku i Tiranës është një personazh kompleks politik, por nga ata që për propagandë dhe për të mbajtur popullaritet rrallë herë ka gabuar. Është një njeri...

pyetje dhe fakte qe akuzojne veliajn
Lajm i Rekomanduar 14:09 - 13 Gusht, 2019

Vrasja e Ardit Gjoklajt, varri politik i Veliajt

Sot, Genc Sejko, njeriu i cili shkund internetin, foto-montazhet, duke ironizuar fenomenet negative, ka ndërmarrë nismën e radhës. Pas skandalit me memorialin turk ai ka kërkuar...

Kryebashkiaku i Tiranes, Erion Veliaj
Aktualitet 09:15 - 2 Korrik, 2019

Veliajt i bie maska e propagandës/ Qytetarët refuzojnë “vrasësin” e Ardit Gjoklajt

Zëdhënësja e Partisë Demokratike, Ina Zhupa ka reaguar në lidhje me zgjedhjet vendore, të 30 qershorit 2019 në Shqipëri. Në një postim në rrjetet sociale, Zhupa,...

Aktualitet 10:53 - 28 Maj, 2019

“Të vret natën dhe të qan ditën”/ Bamirësi Erion Veliaj, i “përlyer me gjakun” e Ardit Gjoklajt

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj nuk lë rast pa dalë nëpër media të trumbetojë fort, punët e mëdha që pretendon se bën në krye të Bashkisë...

Kryebashkiaku i Tiranes, Erion Veliaj
Aktualitet 13:14 - 26 Prill, 2019

Një “vrasës” pa pagesë, në krye të Bashkisë së Tiranës

I vetëquajturi “supermeni” i Tiranës, ai që betohej e stërbetohej se nuk do lejonte betonizimin e kryeqytetit, por ka dhënë 313 leje ndërtimi nga viti 2016...

Aktualitet 11:24 - 29 Mars, 2019

Një “vrasës” në ekran

Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Opinion” u shfaq “supermeni” i Tiranës, kryebashkiaku Erion Veliaj. Njeriu që luftoi kundër socialistëve dhe sot lufton të jetë trashëgimtar i...

Aktualitet 13:36 - 24 Janar, 2019

“I mori jetën Ardit Gjoklajt”/ Studentët “masakrojnë” Veliajn

Ndërsa duken të vendosur në qëndresën e tyre, studentët kanë denoncuar sot ndërhyrjen e kryebashkiakut Erion Veliaj për të përçarë protestën e tyre nëpërmjet Policisë Bashkiake....

Aktualitet 11:35 - 21 Nentor, 2018

“Veliaj i përfshirë në vrasje”/ Prokuroria mbyll dosjen kriminale

Kreu i Forumit Rinor të Partisë Demokratike, Belind Këlliçi ka reaguar sot, pas vendimit që gjykata dha ndaj aktivistit që qëlloi me vezë kryebashkiakun e  Tiranës,...

Aktualitet 15:24 - 11 Tetor, 2016

Midis atij që bën dhe atij që hesht, më i lig është ai që hesht/ Rradhën do ta keni ju që heshtni o të…….!

Ish-kryeministri Sali Berisha në një postim në rrjetet sociale ka dënuar heshtjen e pronarëve të televizonit që sipas tij me urdhër të kryeministrit Rama çensuroi emisionin...