Connect with Us

All posts tagged "gjendet"

Kronika 10:00 - 30 Janar, 2020

Gjendet një skaf i braktisur në Vlorë/ Dyshimet e para

Gjendet një skaf i braktisur në Plazhin e Vjetër të Vlorës. Mësohet se skafi 10 metra i gjatë dhe me tre motorë, është gjetur konkretisht në...

Kronika 17:38 - 3 Janar, 2020

Humbi kontaktet me familjen dy ditë më parë/ Gjendet 15-vjeçarja

Dy ditë pasi familjarët ngritën alarmin, është gjetur vajza e zhdukur në Prishtinë. Bëhet fjalë për 15-vjeçaren E. Zagori, e cila kishte ardhur për pushime nga...

Kronika 19:03 - 8 Gusht, 2019

Rezultonte i zhdukur prej 4 ditësh/ Gjendet në gjendje të rëndë 60-vjeçari në Pukë

Një 60-vjeçar i shpallur i zhdukur rreth 4 ditë më parë në Pukë është gjetur sot në gjendje të rëndë. I moshuari i identifikuar si Nezir...

Aktualitet 10:53 - 19 Maj, 2019

Kontroll në burgje/ Gjenden 22 doza kanabis dhe 4 celularë

Pas lajmërimit që ka bërë më herët Ministria e Drejtësisë, se do të bëhen kontrolle në burgje në kuadër të shtimit të masve të sigurisë, duket ...

Aktualitet 11:18 - 14 Prill, 2019

Tragjike/ Gjendet një trup i pajetë pranë morgut të spitalit

Një person është gjetur i vdekur pranë spitalit në qytetin e Fierit. Sipas informacioneve mashkulli i moshës rreth 72 vjeç mendohet që të ketë ndërruar jetë...

Aktualitet 15:31 - 12 Prill, 2019

E rëndë/ Gjendet një trup i pajetë në bregdet

Një trup i pajetë është gjetur në bregdetin e vlorës. Trupi i pajetë është nxjerrë nga dallgët në breg të detit në zonën e Zvërnecit raporton...

Aktualitet 20:11 - 5 Prill, 2019

E rëndë/ Gjendet e vetëvarur në banesë 57 vjeçarja

Trupi i pajetë i një gruaje është gjetur ditën e sotme në zonën e Selenicës në Vlorë. Dyshimet e para sipas policisë janë për një vetëvarje...

Aktualitet 20:26 - 22 Mars, 2019

Tre plumba mbi avokatin/ Gjendet automjeti i autorëve

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Elbasanin mbrëmjen e sotme. Avokati Ravik Gurra u ekzekutua me tre plumba në një bar në afërsi të qendrës së...

Aktualitet 18:50 - 13 Mars, 2019

Gjendet trupi i pajetë i një 50 vjeçari

Një trup i pajetë është gjetur pasditen e sotme në lumin Buna. Policia ka bërë me dije se rreth orës 17:05, te ura “Buna e Re...

Aktualitet 16:11 - 9 Mars, 2019

U raportua e zhdukur/ Gjendet 12 vjeçarja nga Durrësi

Gjendet 12-vjeçarja nga Durrësi, e cila  u raportua e humbur nga nëna ditën e sotme. Mësohet se vajza  është gjetur në afërsi të pallatit të sportit...

Aktualitet 16:46 - 12 Janar, 2019

Korçë/ Gjendet i vdekur 65 vjeçari

Një 65 vjeçar është gjetur i vdekur ditën e sotme në fshatin Çiflig të Korçës. Bëhet fjalë për shtetasin Vasil Mati. Nga të dhënat e para...

Aktualitet 16:14 - 5 Qershor, 2018

Polumbarët nxjerrin trupin e pajetë të fëmijës së mbytur në liqen

Polumbarët e njësisë RENEA, kanë filluar kërkimet për gjetjen e trupit të fëmijës 12-vjeçar, i cili u mbyt në Liqenin e Farkës gjatë ditës së sotme....

Aktualitet 17:59 - 3 Maj, 2018

Gjashtë ditë nga zhdukja e dy policëve/ Gjendet trupi i pajetë i njerit prej tyre

Kur kanë kaluar gjashtë ditë nga zhdukja e dy policëve të Kosovës, në kufirin me Maqedoninë, më në fund, ekipet e kërkimit kanë gjetur trupin e...

Aktualitet 19:13 - 17 Nentor, 2017

Gjendet gomonia e grabitur një ditë më parë/ Ja mesazhi i grabitësve për pronarin

Është gjetur nga pronarët gomonia e grabitur një ditë më parë në Himarë. Lajmi është bërë i ditur nga gazetari Enrik Mehmeti, i cili shprehet se...

Aktualitet 11:58 - 14 Tetor, 2017

Gjendet i gjallë çifti zvicerian që humbi dje/ Gruaja në gjendje shoku

Çifti zvicerian, i cili ishte deklaruar i humbur, është gjetur i gjallë, në ujërat e territorit grek. Peter Kaser dhe gruaja e tij Vera Kaser u...

Aktualitet 22:00 - 13 Prill, 2017

Prej 6 ditësh e zhdukur/Gjimnazistja habit policët: Isha me …!

Policia ka gjetur gjimnazisten nga Librazhdi, e cila u denoncua e zhdukur prej 6 ditësh. Sipas të dhënave zyrtare nga Policia e Elbasanit, ajo është gjetur ditën...

Aktualitet 13:32 - 8 Tetor, 2016

Shkodër/ Gjendet e vdekur 63 vjeçarja

Policia e Shkodrës bën të ditur se sot rreth orës 11.50, në fshatin Selce, njësia administrative Kelmend, Malësi e Madhe, është gjetur e vdekur në banesën...

Aktualitet 16:30 - 6 Tetor, 2016

Durrës/ Gjendet 32 vjeçarja që u largua nga shtëpia

Specialistët për Krimet në Komisariatin e Policisë Durrës kanë bërë të mundur gjetjen e shtetases së larguar nga banesa I.M. 32 vjeçe, banuese në Durrës. I.M....

Aktualitet 09:09 - 25 Shtator, 2016

U gjet i shtrirë në trotuar, dërgohet në spital

Një 24 vjeçar është gjendur i dëmtuar i shtrirë në një trotuar në zonën e Shkozës. Burime nga policia bëjnë të ditur se i riu Leonard...

Aktualitet 13:16 - 22 Shtator, 2016

Gjendet një i vdekur me armë në dorë

Në Linzë është gjetur një person, i vdekur, mashkull, i shtrirë me armë zjarri anash tij. Në rrugën e Linzës, pranë varrezave, rrëzë një peme, është gjetur...

Kryesore 19:00 - 1 Mars, 2015

Gjendet tregimi i Sherlock Holmes

Shumica e njerëzve gjejnë  pluhur ose, në qoftë se janë me shumë me fat, koleksion  qeramike e një të afërmi të vdekur në papafingo. Por kur...