Connect with Us

All posts tagged "gjenden"

Kosova & Rajoni 21:32 - 12 Janar, 2020

Humbën në mal/ Gjenden dy personat e zhdukur

Dy persona që u raportua të zhdukur janë gjetur ditën e sotme në malet e Lubotenit në Kosovë. Mësohet se dy persona, pjesë e një grupi...

Kronika 21:21 - 19 Gusht, 2019

Të humbura prej 6 ditësh në Alpet shqiptare/ Gjenden turistet e huaja

Dy turiste të huaja që rezultonin të humbura që prej 13 gushtit në Alpet shqiptare, janë gjetur ditën e sotme pranë zonës së Vuthajt. Lajmin e...

pamjet e kezekutimit
Aktualitet 16:35 - 5 Shkurt, 2019

Ekzekutimi i ish-policit/ Gjenden dy automatikët edhe maskat e autorëve

Ditën e djeshme Prokuroria zbuloi gjetjen e automjetit tip “Mercedes Benz CLS” nga i cili u qëllua ish-polici Arben Bilali. Sipas policisë brenda automjetit të gjetur...

Showbizz 21:50 - 22 Janar, 2016

Kur Luana dhe Afërdita gjenden në të njëjtën dhomë (Foto)

Njëra nga Shqipëria e tjetra nga Mali i Zi, janë dy vajzat shqiptare që dinë të ndezin skenën dhe botën e spektaklit . Luana Vjollca dhe Afërdita...