Connect with Us

All posts tagged "gjekmarkaj"

Afrimi i partisë së Bamir Topit në PD/ Gjekmarkaj: Shenjë që vendimet i merr Basha
Politikë 17:44 - 24 Shkurt, 2021

Afrimi i partisë së Bamir Topit në PD/ Gjekmarkaj: Shenjë që vendimet i merr Basha

Agron Gjekmarkaj ka komentuar lëvizjet e fundit brenda kampit opozitar dhe afrimin e partisë së Bamir Topit në koalicion me Partinë Demokratike. Gjatë një interviste në...

“Rama e ndjek Bashën me ironi”/ Gjekmarkaj: Opozita po shkon drejt dy koalicioneve
Aktualitet 17:58 - 16 Shkurt, 2021

“Rama e ndjek Bashën me ironi”/ Gjekmarkaj: Opozita po shkon drejt dy koalicioneve

Analisti Agron Gjekmarkaj ka folur për zgjedhjet e 25 prillit, duke hequr edhe një paralelizëm mes Shqipërisë dhe Kosovës. Gjatë një interviste për “News 24”, Gjekmarkaj...

Sherri në “Zonë e Lirë”/ Endira Bushati ‘kryqëzon’ Gjekmarkajn: Anëtari i AMA-s “përkëdhelet” nga çdo televizion
Aktualitet 16:48 - 13 Shkurt, 2021

Sherri në “Zonë e Lirë”/ Endira Bushati ‘kryqëzon’ Gjekmarkajn: Anëtari i AMA-s “përkëdhelet” nga çdo televizion

Ish-anëtarja e Kryesisë së PD-së, Endira Bushati, ka reaguar lidhur me sherrin e mbrëmshëm në studion e Arjan Çanit  ka bërë bujë në rrjetet sociale. Bushati,...

Lajme 15:48 - 13 Shkurt, 2021

Sherri me sharje dhe ofendime në studio/ Mosndërhyrja e Gjekmarkajt dhe indiferentizmi i Çanit

Sherri i mbrëmshëm në studion e Arjan Çanit ka bërë bujë në rrjetet sociale. Debati i ashpër mes teologut Arian Curri dhe analistit Julian Zyla degjeneroi...

Lajme 12:28 - 13 Shkurt, 2021

Video-Fyerje dhe ofendime në studion e Çanit/ Gjekmarkaj shijon ushqimin në botën e tij

Emisioni i djeshëm “Zonë e Lirë” u shoqërua me debate të shumta që degjeneruan deri në fyerje dhe ofendime mes të ftuarve. Debati ndodhi mes teologut...

Balla krahason Gjekmarkajn me Bashën pasi ‘bëhet lëmsh’/ Analisti del nga vetja: Mos me detyo…
Politikë 23:08 - 21 Janar, 2021

Balla krahason Gjekmarkajn me Bashën pasi ‘bëhet lëmsh’/ Analisti del nga vetja: Mos më detyro…

Kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla, dhe analisti Agron Gjekmarkaj janë përfshirë në një debat mbrëmjen e sotme në ‘Open’ ku po disktuohet çështja...

“Rrënjët e kësaj qeverie janë në imoralitet”/ Taulant Balla përplaset me analistët
Politikë 22:18 - 21 Janar, 2021

“Rrënjët e kësaj qeverie janë në imoralitet”/ Taulant Balla përplaset me analistët

Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, ka debatuar ashpër sonte në “Open” me analistët Andi Bushati dhe Agron Gjekmarkaj, teksa flitej për ngjarjen...

“Basha kullon nga korrupsion”/ Patozi përplaset me Gjekmarkajn: I dal zot çdo gjëje që kam bërë
Politikë 22:55 - 18 Janar, 2021

“Basha kullon nga korrupsioni”/ Patozi përplaset me Gjekmarkajn: I dal zot çdo gjëje që kam bërë

Koordinatori i Bindja Demokratike, Astrit Patozi, është përfshirë në një debat me analistin Agron Gjekmarkaj. I ftuar në ABC neës, Patozi tha se Basha kullon nga...

Gjekmarkaj ja plas në sy Ramës/ Zbulon kush i dhuroi vaksinat
Politikë 21:46 - 14 Janar, 2021

Gjekmarkaj ja plas në sy Ramës/ Zbulon kush i dhuroi vaksinat

Analisti Agron Gjekmarkaj, deklaroi sonte në ‘Open’ se vaksinat janë dhuratë nga Nusreti, për të mbuluar skandalin e ‘festaxhinjëve’. “Gëzohem që kryeministri është mirë me shëndet,...

Rama pajton Turqinë me Greqinë?/ Gjekmarkaj: S’ka këllqe për të bërë negociatorin
Politikë 22:55 - 6 Janar, 2021

“Iu përul ushtarëve otoman”/ Gjekmarkaj: Rama s’ka respekt për Skënderbeun

Analisti Agron Gjekmarkaj, ka kritikuar vizitën e sotme të kryeministit Rama në Turqi. Sipas Gjekmarkaj, përulja e Ramëspara uniformave ushtarake otomane është një gjest i ulët...

Gjemkarkaj ja plas në sy Ramës/ Zbulon kush i dhuroi vaksinat
Politikë 15:15 - 16 Dhjetor, 2020

Dy ndryshimet në qeveri/ Gjekmarkaj: Çuçi nuk është figurë irrituese, Ekonomi s’ka lidhje me bujqësinë

Analisti Agron Gjekmarkaj ka komentuar dy ndryshimet në qeverinë Rama me Çuçin që zëvendëson Lleshajn, dhe Milva Ekonomin që merr postin e Ministres së Brendshme. Gjekmarkaj...

Basha emëron koordinatorët në rrethe/ CNA.al zbardh listën
Politikë 09:47 - 28 Nentor, 2020

“Opozita nuk ka ende një strategji”/ Gjekmarkaj: Basha duhet të bashkojë të gjithë elementët e të djathtës

Teksa ka komentuar situatën politike në vend, analisti Agron Gjekmarkaj ka kritikuar opozitën ndërsa thekson se nuk ka ende një strategji për ta maksimalizuar votën e...

Zgjedhjet e 25 prillit/ Gjekmarkaj “i tërheq veshin” opoziitës: Të dalë nga gjendja anemike!
Politikë 09:27 - 28 Nentor, 2020

Zgjedhjet e 25 prillit/ Gjekmarkaj “i tërheq veshin” opozitës: Të dalë nga gjendja anemike!

Analisti Agron Gjekmarkaj ka kritikuar opozitën dhe kreun e PD, Lulzim Basha për rrugën që po përdor  për të shkuar drejt zgjedhjeve të 25 prillit. Sipas...

Gjemkarkaj ja plas në sy Ramës/ Zbulon kush i dhuroi vaksinat
Politikë 18:19 - 3 Nentor, 2020

“E kanë detyruar Presidentin që të dalë nga ‘shinat’” / Gjekmarkaj bën avokatin e Metës

Analisti Agron Gjekmarkaj ishte i ftuar pasditen e sotme në rubrikën ‘Opinion’ ku ka komentuar zhvillimet politike në vend. Ai është ndalur dhe të komentojë deklaratat...

“Hynë e dalin avionë më drogë, ju thoni siguria kombëtare”/ Gjekmarkaj përplaset me deputetin e PS-së
Politikë 22:44 - 22 Tetor, 2020

“Hynë e dalin avionë më drogë, ju thoni siguria kombëtare”/ Gjekmarkaj përplaset me deputetin e PS-së

Analisti Agron Gjekamarkaj dhe deputetet i Partisë Socialiste, Alket Hyseni, janë përfshirë në një debat sonte në “Open”. Debati nisi kur Hyseni tha se me nënshtetësitë...

“Si pranove të jesh drejtor në një qeveri vrasëse!”/ Plas keq mes analistëve
Politikë 23:12 - 15 Tetor, 2020

“Si pranove të jesh drejtor në një qeveri vrasëse!”/ Plas keq mes analistëve

Analisti Agron Gjekmarkaj dhe Frrok Çupi  janë përplasur ashpër sonte në emisionin “Open”ku po flitet nëse Avni Rustemi ishte patriot apo atentor me pagesë. Debati nisi...

“Po ik o dreq, lëpin këpucët e qeverisë”/ Plas sherri mes Gjekmarkajt dhe Spahiut
Politikë 21:49 - 8 Tetor, 2020

“Po ik o dreq, lëpin këpucët e qeverisë”/ Plas sherri mes Gjekmarkajt dhe Spahiut

Ish kreu i Alenacës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu dhe analistit Agron Gjekmarkaj janë përplasur ashpër sonte në ‘Open’ ku po dikutohet për ceshtjen Rama-Meta. Debati...

“Para e madhe në qarkullim”/ Gjekmarkaj leksion opozitës, ja si blihet vota
Politikë 19:19 - 5 Tetor, 2020

“Para e madhe në qarkullim”/ Gjekmarkaj leksion opozitës, ja si blihet vota

Analisti Agron Gjekmarkaj ka qenë i ftuar pasditen e sotme në rubrikën “Opinion”, ku ka folur për miratimin e Kodit Zgjedhor, ndërsa u ndal dhe tek...

Politikë 17:42 - 25 Shtator, 2020

“Opozita mos shkojë pas ngjarjeve të Ramës/ Gjekmarkaj tregon paktin që duhet të bëjë PD dhe LSI para zgjedhjeve

Analisti Agron Gjekmarkaj ka propozuar që Opozita e jashtëparlamentare të futet në zgjedhje me koalicione të veçanta. Sipas tij, kjo mënyrë do maksimalizonte votat pasi PD...

Rama pajton Turqinë me Greqinë?/ Gjekmarkaj: S’ka këllqe për të bërë negociatorin
Politikë 22:44 - 24 Shtator, 2020

“Ju dija motrën e Gjergj Elez Alisë, dolët Bajloz”/ Gjekmarkaj tallet keq me Spiropalin

Ministrja socialiste, Elisa Spiropali, nuk e ka patur aspak të lehtë mbrëmjen e sotme përballë analisteve në studion e ‘Open’. Pasi u ironizua fillimisht nga analisti...

Politikë 17:40 - 16 Shtator, 2020

Ndryshimet kushtetuese/ Gjekmarkaj: Opozita të mos humbasë kohë, të përqëndrohet tek 25 prilli

Analisti Agron Gjekmarkaj ka komentuar debatet në Këshillin Politik dhe vendosmërinë e mazhorancës për t’i implementuar ndryshimet kushtetuese në Kodin Zgjedhor. Gjekmarkaj thotë se si me...

“Para e madhe në qarkullim”/ Gjekmarkaj leksion opozitës, ja si blihet vota
Politikë 19:12 - 14 Shtator, 2020

“Në kufijtë e skandalit”/ Gjekmarkaj zbulon çfarë fshihet pas shkarkimit të Besa Shahinit

Analisti Agron Gjekmarkaj, e ka konsideruar një shkelje në kufijtë e skandalit , largimin e Besa Shahinit nga posti i Ministres së Arsimit ditën e parë...

Komentet e Rulit për Berishën/ Gjekmarkaj: Ai është një lojtar ballkanik
Politikë 22:31 - 10 Shtator, 2020

Komentet e Rulit për Berishën/ Gjekmarkaj: Ai është një lojtar ballkanik

Në studion e emisionit Çim Peka u komentuan deklaratat e Genc Rulit për Sali Berishën dhe reagimi i këtij të fundit se ai nuk është në...

Me shume postime