Connect with Us

All posts tagged "gëzim saraçi"

Lajme 23:01 - 9 Janar, 2020

“Fatos Tushe i kishte borxh shumë të madh ish-shoferit”/ Klodiana Lala tregon arsyen e fortë pse e shkarkoi

“Kryetari i Bashkisë së Lushnjes, Fatos Tushe, i kishte borxh shumë të madh ish-shoferit Gëzim Saraçi”. Kjo ishte deklarata e gazetares, Klodiana Lala, teksa zbuloi detaje...

Kronika 19:52 - 2 Janar, 2020

Granatë kryebashkiakut të Lushnjes/ Policia vë shpërblim për gjetjen e autorit

Pas ngjarjes së ndodhur përpara dy ditësh në bashkinë e Lushnjes, ku kanë mbetur të plagosur dy persona, kryebashkiaku Fatos Tushe dhe sekretarja e tij për...