Connect with Us

All posts tagged "gent zenelaj"

Refuzoi vaksinat ruse tre muaj më parë/ Zenelaj “vë me shpatulla pas murit” Ramën/
Showbizz 18:05 - 15 Tetor, 2020

Teatrot hapur, kinematë mbyllur/ Gent Zenelaj kritikon Ramën: Vendim për të sajuar rrëmujë, artistët të braktisur

Qeveria Rama ka firmosur urdhrin që lejon hapjen e kinemave. Pikërisht kur janë kthyer masat anticovid dhe maska është bërë tashmë e detyrueshme në Shqipëri, kinematë do të mirëpresin pas...

Gjithmonë pranë fëmijëve/ Fundjava në plazh e Gent Zenelajt me djalin dhe vajzën
Showbizz 22:55 - 12 Korrik, 2020

Gjithmonë pranë fëmijëve/ Fundjava në plazh e Gent Zenelajt me djalin dhe vajzën

Aktori i humorit Gentian Zenelaj ka treguar gjithmonë se sa i lidhur është me fëmijët e tij, djalin dhe vajzën. Së fundmi aktori ka ndarë disa...

Gjithmonë pranë fëmijëve/ Fundjava në plazh e Gent Zenelajt me djalin dhe vajzën
Kryesore Show Biz 11:25 - 20 Janar, 2019

Gent Zenelaj është xheloz për gruan, por nuk ka të bëjë me meshkujt e tjerë

Ai është një ndër aktorët e preferuar të publikut shqiptar. Gentian Zenelaj ishte i ftuar ditën e djeshme në “Mos i fol shoferit” ku tregoi dhe...

Kryesore Show Biz 10:40 - 16 Dhjetor, 2018

“Një lutje që m’u plotësua…” Gent Zenelaj ndan gëzimin e madh familjar

Në familjen aktorit Gentian Zenelaj sot ka një gëzim të madh. Vëllai i tij Erjoni është bërë baba për herë të parë dhe Genti e ka...