Connect with Us

All posts tagged "genoa"

Aktualitet 15:30 - 15 Gusht, 2018

Lajmi i fundit/ Milani nuk do të luajë ndeshjen e parë këtë fundjavë në Serie A?

Milani rrezikon të mos ta luajë këtë fundjavë, siç ishte parashikuar ndeshjen në Genoa ndaj vendasve për shkak të tragjedisë që ndodhi dje. Sipas SportMediaset, Genoa...

Aktualitet 13:07 - 15 Gusht, 2018

Mbeti i vdekur nga tragjedia e djeshme në Genoa/ Ky është futbollisti

Italia dje u trondit nga një tragjedi e madhe, siç ishte shembja e urës në Genoa, që shkaktoi disa viktima dhe qindra të plagosur. Mediat italiane...

Aktualitet 10:48 - 15 Gusht, 2018

Shkëlqeu në Botëror/ Milani arrinë marrëveshjen për transferimin e tij

Leonardo vazhdon të punojë intesivisht për të përforcuar ekipin. Ideja më e fundit është uruguajani i Genoa-s, Diego Laxalt, që shkëlqeu me kombëtaren e tij në...

Aktualitet 18:39 - 19 Prill, 2018

Burri godet me thikë në gjoks bashkëshorten/ “Se ç’më kapi, më iku truri”

Rastet e dhunës në familje nga shqiptarët që jetojnë në Itali, janë të njëpasnjëshme. Një 50-vjeçar shqiptar është arrestuar nga autoritetet italiane për dhunë në familje,...

Sociale 09:19 - 17 Shkurt, 2018

Interi luan në fushën e vështirë të Genoas

Inter ka arritur të kthehet te fitorja në javën e fundit të kampionatit italian, por do të ketë një sfidë të vështirë në fushën e Genoa-s...