Connect with Us

All posts tagged "gënjeu"

Shëndeti 11:59 - 8 Prill, 2020

“Numri i ulët i testimeve fsheh realitetin”/ PD: Rama gënjeu, Shqipëria ka sot vetëm 2 mijë kite

Ish deputeti i Partisë Demokratike, Bardh Spahia thotë se ky muaj i vështrë ka provuar në mënyrë të përsëritur se qeveria ishte e papërgatitur për të...

Aktualitet 12:52 - 11 Korrik, 2019

Gënjeu për pasurinë/ Gjyqtari Ilir Mustafaj kapet mat nga Vettingu

Gjyqtari Ilir Mustafaj, ka dalë sot para Komisionit të Pavarur të Kualifikimit për t’u njohur me gjetjet e hetimeve. Në seancën e parë dëgjimore, Mustafaj pati...

Aktualitet 22:58 - 1 Korrik, 2019

Video-“Shquhem për sinqeritet”/ Si gënjeu publikisht Monika Kryemadhi

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi në një lidhje direkte me emisionin “Opinion” tregoi armën e saj më të fortë e cila sipas saj është sinqeriteti. “Unë...

Aktualitet 19:44 - 28 Qershor, 2019

Gënjeu për këshilltarin e Merkel/ Rama tallet keq me Bashën

Kryeministri, Edi Rama, në një postim në rrjetet sociale, ka reaguar pas lajmit se kreu i PD-së mashtroi për Martin Henzen të cilin e “shiti” para...

Aktualitet 10:31 - 28 Maj, 2019

Gënjeu për 20 mijë euro dhe për apartamentin/ Gentjan Osmani, prokurori “vegël” i Ilir Metës

Ilir Meta në kohën që ishte kryetar u LSI, në vitin 2009, ka rënë në kurthin e Prokurorisë. Meta është kapur duke i kërkuar biznesmenit Kastriot...

Edi Rama kryeminister i Shqiperise
Aktualitet 21:05 - 1 Prill, 2019

Si e anulloi rritjen e rrogave Kryeministri i 1 prillit

Nga Klodian Tomorri – Në fund të vitit të kaluar, kur u votua buxheti i 2019-ës, Kryeministri njoftoi se duke filluar nga 1 prilli qeveria do...

Aktualitet 17:13 - 29 Mars, 2019

Video-fakt/ Si gënjeu Veliaj për Petrit Fushën dhe vrasjen e Ardit Gjoklajt

 Mbrëmjen e djeshme kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, në studion e emisionit “Opinion” i pyetur për lidhjet e tij me Petrit Fushën mohoi të...

Aktualitet 19:28 - 18 Maj, 2018

Përse gënjeu Kryeministri për akt-ekspertizën e video përgjimit

I ndodhur në një intervistë të drejtëpërdrejtë në “Report Tv”, ku po diskutohet për “Hijet e  videodëshmisë së dëshmitarit X”, nënkryetari i LSI-së, njëherësh dhe kryetari...

Aktualitet 15:54 - 26 Mars, 2018

Si e gënjeu Rama BE-në në selinë e tyre

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka zhvilluar ditën e sotme një mbledhje të përbashkët mes grupit parlamentar të PD-së dhe atë të LSI. Në fjalën...