Connect with Us

All posts tagged "gënjeshtarë"

Horoskopi 13:56 - 30 Maj, 2020

Manipulatorë dhe mashtrues/ Këto janë shenjat më gënjeshtare të horoskopit

Akrepi Kur vjen puna tek gënjeshtrat, kjo shenjë është një eksperte. Si një nga shenja më manipuluese dhe mashtruese, Akrepi nuk e ka aspak të vështirë...

Kuriozitete 17:50 - 17 Maj, 2020

Gjuha e trupit tregon më shumë se fjalët/ 7 truket që iu ndihmojnë të zbuloni gënjeshtarët

Psikologët besojnë se çelësi për zbulimin e gënjeshtrave është zbuluar në gjuhën e trupit për këtë arsye, dhe nëse e zhvendosim vëmendjen tek ajo, mund të...

Aktualitet 15:25 - 9 Prill, 2019

“Ata janë gënjeshtarë dhe të korruptuar”/Komisioneri për privatësinë sulmon Facebook

“Facebook-ut nuk mund t’i besohet. Ata janë gënjeshtarë patologjik të korruptuar moralisht, të cilët mundësojnë genocidin”, kështu e filloi fjalën e tij komisioneri i Zelandës së...

Aktualitet 22:45 - 5 Dhjetor, 2018

Këta janë gënjeshtarët më të mëdhenj të horoskopit

Demi Personat e lindur nën shenjën e Demit janë shumë të fortë dhe të vendosur,por mbi të gjitha ata mbrojnë lirinë dhe pavarësinë e tyre. Atyre...

Aktualitet 22:59 - 16 Nentor, 2017

Deklarata e fortë e Bushatit: Ambasadorët na kanë gënjyer rëndshëm

Analisti Andi Bushati, lëshoi deklarata të fortë ndaj ambasadorëve në vendin tonë dhe veçanërisht ndaj atyre amerikanë. Duke folur për emisionin “Të Paekspozuarit”, Bushati tha se...