Connect with Us

All posts tagged "genjejne"

Aktualitet 18:34 - 17 Mars, 2019

Si e gënjejnë Lulin degët e PD

Dje në mesditë Opozita organizoi një protestë, që për shumë eksponentë të saj, militantë apo pjesëmarrës, ishte nga më të mëdhat në historinë e Shqipërisë. Por,...

partia demokratike tirane
Aktualitet 10:58 - 16 Mars, 2019

Garë nga degët e PD/ Kush të gënjejë më shumë për protestuesit drejt Tiranës

Zyra e organizimit në PD ka raportuar zyrtarisht shifrat e protestuesve të nisur nga rrethet. Sipas shifrave të dhëna nga selia e demokratëve janë afërsisht 60-70...

Aktualitet 22:45 - 5 Dhjetor, 2018

Këta janë gënjeshtarët më të mëdhenj të horoskopit

Demi Personat e lindur nën shenjën e Demit janë shumë të fortë dhe të vendosur,por mbi të gjitha ata mbrojnë lirinë dhe pavarësinë e tyre. Atyre...

Femra 19:00 - 26 Maj, 2015

E vërteta është që…femrat gënjejnë

  Më në fund, një lajm i mirë për meshkujt. Partneret e tyre mund të mos jenë plotësisht të sinqerta me ta. Këto përfundime tregojnë pse....

Showbizz 12:00 - 13 Mars, 2015

Edhe vipat gënjejnë

Kanë deklaruar se nuk do të bëjnë seks para martesës, kanë gënjyer se nuk kanë pasur lidhje dashurie, se gjoksin e kanë natyral… Ne ua rikujtojmë...

Life Style 12:00 - 1 Mars, 2015

Pse gënjejnë njerëzit kur thonë se janë mirë e nuk janë!

Një qendër bamirësie ka ekzaminuar problemet dhe brengat e 2 mijë njerëzve duke vërejtur trendin e fshehjes së problemeve nga familja dhe miqtë duke u shtirë...