Connect with Us

All posts tagged "gega oil"

Lajm i Rekomanduar 10:43 - 10 Gusht, 2019

Ekskluzive- Flet Paulin Gega: Nuk jam arratisur, jam me pushime/ Gati të përballem me institucionet

Sot në mengjes policia ka njoftuar bllokimin e aktivitetit të kompanisë Gega Oil duke e akuzuar për evazion fiskal pasi task forca pretendon se pompat e...

Ekonomi 10:28 - 10 Gusht, 2019

Kush është kompania ‘Gega Oil”, e bllokuar sot nga Policia?

Policia e Shtetit ka njoftuar sot se në bashkëpunim me organet tatimore, ka ndjekur veprimtarinë e kompanisë “Gega Oil” dhe se ka shpallur në kërkim pronarin...

Aktualitet 20:23 - 10 Janar, 2019

Kompanisë “Gega Oil” i shemben dy karburante/ Humb jetën një person

Dy karburante të të njëjtës kompani kanë pësuar shembje të çatisë duke sjellë madje edhe viktima. Bëhet fjalë për kompaninë “Gega Oil” dhe dy pika tregtuese...