Connect with Us

All posts tagged "gd"

Aktualitet 15:19 - 31 Dhjetor, 2018

Heshtja vetëvrasëse e Lulzim Bashës/ Të gjitha skandalet që nuk i sqaroi kurrë, nga G.D tek diploma

Kreu i opozitës, Lulzim Basha në një është përfshirë në jo pak skandale gjatë këtij viti, por për t’i “mbuluar” Luli ka zgjedhur një strategji që...

Satire Politike 14:43 - 13 Qershor, 2018

Salianji mërzitet me popullin e Lezhës!

Pas triumfit dhe të jetuarit si hero, aso ditësh kur “Babalja” venerohej si Krishti, Salianji ka ca qejfmbetje e mërzitira! E para fakti se prokuroria mund...

Aktualitet 18:09 - 30 Maj, 2018

Grida Duma kapet “mat”

Në bregun e detit Grida Duma e shoqëruar nga dy persona një për të cilin burimet tona thanë se është motra e saj dhe tjetri ngjason...

Satire Politike 23:02 - 16 Shkurt, 2018

Nuk ndalet artisti nga Tropoja: Në RTSH për Salianjin duhej të isha unë

Artisti Everest Imeraj, ka reaguar pas debatit në emisionin “JAva” në RTSH, mes editorit të CNA.al, Elvi Fundo dhe një paneli prej 3 gazetarësh. Imeraj është...

Kryesore 22:34 - 16 Shkurt, 2018

Video-skandali në Parlament/ Salianji refuzon përballjen me CNA.al

CNA (CityNews Albania) publikoi disa ditë më parë një video-skandal në të cilin përfshihej deputeti i Lulzim Bashës, Ervin Salianji, i cili komunikonte me një gjuhë...

Aktualitet 22:13 - 16 Shkurt, 2018

Zbulohet kur u regjistrua video-skandali “Salianji-GD”

Editori i CNA (CityNews Albania), Elvi Fundo, gjatë një debati në studion e RTSH, në emisionin “Java”, ka zbuluar se kur është regjistruar video-skandali “Salianji –...

Kryesore 21:44 - 16 Shkurt, 2018

CNA.al zbulon të tjera fakte të video-skandalit “Salianji-GD”

Pas video-skandalit të publikuar nga CNA (CityNews Albania), ashtu siç u premtua sonte u publikuan të tjera detaje nga editori Elvi Fundo, i ftuar në emisionin...

Aktualitet 17:42 - 16 Shkurt, 2018

Poezia për çiftin “Salianji – GD” që po bën xhiron e rrjetit

Pas video-skandalit të publikuar nga CNA (CityNews Albania), në të cilin përfshihet deputeti i Lulzim Bashës, Ervin Salianji, ka shpërthyer një bum talljesh, komentesh e reagimesh...

Aktualitet 20:06 - 14 Shkurt, 2018

Rrëfimi i artistit tropojan: Mos i bini në qafë Grida Dumës, GD i Salianjit jam unë

Artisti Everest Imeraj, ka reaguar pas video-skandalit të publikuar nga CNA.al dy ditë më parë. Imeraj është një i ri pjesëmarrës në grevën e urisë së...

Aktualitet 18:53 - 14 Shkurt, 2018

Gazetari satirik ironizon Parlamentin për Shën Valentinin

Skandali i publikuar nga CNA.al, ka bërë që të ketë reagime të panumërta si nga qytetarët e thjeshtë, politikanë apo edhe figura të medias. Një ndër...

Kryesore 17:35 - 14 Shkurt, 2018

Faktet dhe pazari me heshtjen pas video-skandalit/ Në PD po lëviz një skenar

Nuk kanë kaluar shumë por 48 orë nga publikimi i video skandalit në CNA.al, ku deputeti i Lulzim Bashës, Ervin Salianji, u pa nga të gjithë...

Aktualitet 11:45 - 14 Shkurt, 2018

Urimi i deputetes së PD bën xheloze G.D.

Pas skandalit pervers që ka plasur në grupin e PD-së, megjithëse urimi për Shën Valentin është krejt personal, deputetja demokrate, Orjola Pampuri ka bërë një postim...

Politikë 22:12 - 13 Shkurt, 2018

Video e publikuar nga CNA.al/ Këshilltari i PD: Më mirë të digjen mandatet, të paktën…

CNA.al, publikoi një natë më parë një video në të cilën, shihet deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji, teksa komunikon me GD-në, në seancën plenare të...

Aktualitet 20:48 - 13 Shkurt, 2018

STOP heq rrëfimin e Salianjit/ CNA.al paralajmëron fakte dhe prova të reja

CNA.al, raportoi sot në orët e pasdites se në emisionin investigativo-satirik “STOP”, do të ishte deputeti demokrat, Ervin Salianji, i cili dje u përfshi në një...

salianji dhe duma heqin dore nga mandatet
Aktualitet 19:23 - 13 Shkurt, 2018

10 arsyet pse G.D është vetëm Grida Duma

Ervin Salianji ka dhënë një prononcim për emisionin “Stop”, pas skandalit të bisedave erotike në parlament. Ai është përpjekur të justifikohet, duke thënë se personi me...

Nen Kryesore 2 17:39 - 13 Shkurt, 2018

Heshtja që shurdhon për bisedën erotike Salianji-G.D dhe një debat mbi privatësinë

Nga Bledi Lumani Disa ditë më parë, “qytetari digital” i Sali Berisha denonconte një “orgji” të Edi Ramës dhe dy ministrave të tij, në hotelin e...

Aktualitet 17:12 - 13 Shkurt, 2018

Salianji e pranon publikisht/ Në video jam unë, GD është…

Deputeti demokrat, Ervin Salianji, sot në mbrëmja do të shfaqet në ekranin e televizionit Klan, në emisionin investigativo-satirik STOP, ku pritet të sqarojë me detaje pozicionin...

Kryesore 21:40 - 12 Shkurt, 2018

Sekretari i Përgjithshëm i PD reagon pas videos së publikuar nga CNA.al: Skandaloze…

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Arben Ristani, ka reaguar pas videos së publikuar nga CNA.al, ku deputeti i kësaj force, Ervin Salianji, shkëmben mesazhe perverse...

Politikë 18:36 - 12 Shkurt, 2018

Video erotike e deputetit të Lulit/ Kandidati i PD: Bashës i trokiti dy herë fati…

Kandidati për deputet i Partisë Demokratike, Andi Përmeti, ka reaguar pas publikimit të video-bisedës mes deputetit të PD Ervin Salianji, dhe GD, bisedë në të cilën...

Nen Kryesore 2 17:14 - 12 Shkurt, 2018

Ekskluzive-Video e deputetit në bisedën perverse/Shk……, pleh.., q..

CNA.al, ashtu siç njoftoi, po publikon të plotë videon e komunikimit të deputetit demokrat Ervin Salianji me BBM me G.D. Nuk është e vështirë të kuptohet...