Connect with Us

All posts tagged "Gazmend Bardhi"

Vendimi për Teatrin/ Reagon PD: SPAK të ndjekë penalisht çdo zyrtar publik të përfshirë
Politikë 18:50 - 2 Korrik, 2021

Vendimi për Teatrin/ Reagon PD: SPAK të ndjekë penalisht çdo zyrtar publik të përfshirë

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike Gazment Bardhi ka dalë në një deklaratë për mediat, pas vendimit të Gjykatës Kushtetuese për Teatrin Kombëtar. Bardhi e ka...

Zbulohet mesazhi i Bardhit për demokratët/ Tani nis analiza, në 17 korrik Kuvendi
Politikë 21:27 - 16 Qershor, 2021

Zbulohet mesazhi i Bardhit për demokratët/ Tani nis analiza, në 17 korrik Kuvendi

Partia Demokratike do të mbledhë më 18 qershor Kryesinë. ABC News bën me dije se, sekretari i Përgjithshëm Gazment Brdhi u ka nisur një mesazh demokratëve,...

Astrit Patozi: Një falenderim për Lulin dhe doktorin
Politikë 13:08 - 17 Maj, 2021

Analiza/ PD në regres, pse Shqipërisë i ka humbur e djathta

Skena politike në Shqipëri duket se tashmë nuk ka një të djathtë dhe të majtë, ashtu sikur ndodh në perëndim ku palët ndahen për parime, socialdemokracia,...

Marrëveshje Shqipëri- Greqi/ Fuga: Në gjykatë të shkojë ai që kërkon divorcin
Politikë 10:51 - 13 Maj, 2021

“Tallet me opinionin publik”/ Fuga i përvishet Gazment Bardhit

Akademiku Artan Fuga ka komentuar njoftimin e bërë nga sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi se në datën 16 maj në ora 17 mblidhet Kryesia...

Politikë 18:54 - 11 Maj, 2021

Video-Papagallët e Lulit/ I njëjti tekst në çdo deklaratë

Lulzim Basha po mundohet me çdo formë dhe mënyrë për të justifikuar humbjen e radhës që mori në 25 prill dhe dënimin e PD me katër...

Politikë 13:20 - 10 Maj, 2021

Skema e blerjes së votave/ PD dorëzon kallëzimin në SPAK

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike Gazmend Bardhi ka dalë ditën e sotme në një deklaratë për mediat ku denoncoi sërish skemën e blerjes së votave....

Politikë 10:23 - 25 Prill, 2021

Meta zbarkon në Elbasan/ Takon Gazment Bardhin

Presidenti Ilir Meta ndodhet në Elbasan ku u takua me  drejtuesin politik të PD në këtë qark, Gazment Bardhi. I shoqëruar nga ish-ministri Edmond Panariti dhe...

Gaz Bardhi përgatit shtabin/ Makinat me armë para nisjes së mitingut
Politikë 16:00 - 23 Prill, 2021

Gaz Bardhi përgatit shtabin/ Makinat me armë para nisjes së mitingut

Ngjarja që u shënua dy ditë më parë në Elbasan tronditit gjithë vendin, ku truproja i Gazmend Bardhit Arbër Paplekaj vrau Pjerin Xhuvanin dhe plagosi katër...

Ish deputeti “shuplakë” Bashës/ “Një njeri që mbron humbjen nuk arrin dot kurrë fitoren”
Politikë 20:18 - 22 Prill, 2021

Truproja e Gazment Bardhit ekzekutoi ish drejtuesin e LSI/ Basha kërkon durim: Të presim drejtësinë!

Kreu i partisë Demokratike, Lulzim Basha, në një intervistë për “Frontline” ka folur për ngjarjen e fundit në Elbasan, ku militanti i PD Arbër Papleka vrau...

Burg përjetë për 'Kasapin’ e Ballkanit/ Vjen reagimi nga Balla: Drejtësia vonon por nuk harron
Politikë 22:50 - 21 Prill, 2021

Atentati në Elbasan/ Balla: PD ka sjell persona të armatosur dhe bën presion

Drejtuesi politik i PS të qarkut të Elbasanit, Taulant Balla komentoi vrasjen e ndodhur në Elbasan. Balla tha se PD ka sjellë furgon me persona të...

Frrok Çupi paralajmëron arrestime të bujshme/ Kush është i pari nga peshqit e mëdhenj që do të fundoset
Aktualitet 17:41 - 21 Prill, 2021

“Viktima nuk u zgjodh rastësisht”/ Frrok Çupi: Gazmend Bardhi është nxitësi i atentatit në Elbasan

Analisti Frrok Çupi ka zbërthyer atentatit që përgjaku rrugët e Elbasanit ditën e sotme. Nga studio e Top Talk, Çupi u shpreh se viktima i cili...

Aktualitet 16:49 - 21 Prill, 2021

Atentati që tronditi opinionin publik/ Arbër Papleka shoqëronte Gazmend Bardhin prej disa ditësh

Ish efektivi i RENEA-s Arbër Papleka është autori i ekzekutimit të Pjerin Xhuvanit, i cili është arrestuar nga policia. Një ngjarje e trishtë dhe e rrezikshme...

Kush e urdhëroi vrasjen?/ Hajdari: PD për të marrë pushtetin bën gjithçka
Aktualitet 16:37 - 21 Prill, 2021

Kush e urdhëroi vrasjen?/ Hajdari: PD për të marrë pushtetin bën gjithçka

Atentati i ndodhur në Elbasan katër ditë para zgjedhjeve parlamentare ka tronditur mbarë opinionin publik. Rudina Hajdari, e cila edhe më herët ka deklaruar se në...

Militanti i PD ekzekutoi Pjerin Xhuvanin/ Reagon Bardhi
Aktualitet 16:02 - 21 Prill, 2021

Shoqëruesi i tij ekzekutoi Pjerin Xhuvanin/ Reagon Bardhi

Drejtuesi Politik i PD në Elbasan Gazmend Bardhi ka reaguar për ngjarjen e ndodhur ditën e sotme, ku militant i PD vrau Pjerin Xhuvanin dhe plagosi...

Trupi i pajetë në Elbasan/ Policia del me njoftimin zyrtar
Kronika 15:27 - 21 Prill, 2021

Emri-Arrestohet autori i dyshuar i vrasjes në Elbasan, shoqërues i Gazment Bardhit, ish-efektiv i RENEA

Policia e Shtetit ka arrestuar autorin e dyshuar të vrasjes së Pjerin Xhuvanit në Elbasan. Autori i dyshuar është është shoqëruesi i drejtuesit politik të PD-së,...

Aktualitet 15:00 - 21 Prill, 2021

Detaje nga vrasja në Elbasan/ Njerëzit e Gazmend Bardhit dyshohet se ekzekutuan Pjerin Xhuvanin

Vrasja e Pjerin Xhuvanit, ish kryetar i LSI-së ka tronditur mesditën e sotme Elbasanin. Sipas gazetës Tema, ekzekutorët që kanë bashkëpunuar kanë qenë njerëz të armatosur...

Foto/ Vito Bello drejtuesi i fushatës së Gaz Bardhit në Elbasan i dënuar për plagosje të rëndë dhe armëmbajtje pa leje
Politikë 15:37 - 20 Prill, 2021

Foto/ Vito Bello drejtuesi i fushatës së Gaz Bardhit në Elbasan i dënuar për plagosje të rëndë dhe armëmbajtje pa leje

Drejtuesi Politik i Partisë Demokratike për Elbasanin Gazment Bardhi ka emëruar drejtues të fushatës elektorale një person të inkriminuar, i cili është dënuar për plagosje të...

Militanti i PD ekzekutoi Pjerin Xhuvanin/ Reagon Bardhi
Politikë 17:57 - 17 Prill, 2021

“Po përgatisim të dhëna për t’i dorëzuar në SPAK”/ Bardhi akuzon Ballën: Po kontrollon gjithë Elbasanin

Sekretari i përgjithshëm i PD Gazmend Bardhi, i cili është i pari në listën e Elbasanit duke folur për rendin dhe sigurinë si dhe incidentin e...

Politikë 11:25 - 9 Prill, 2021

“Thonë se kanë shpërndarë 95 milionë euro për bujqësinë/ Bardhi: Unë nuk shoh gjë

Drejtuesi Politik i PD për Elbasanin, Gazment Bardhi, gjatë një takimi elektoral me fermerët e zonës së Lumasit në Cërrik u shpreh se qëllimi i tyre...

SPAK të bëjë detyrën/ Bardhi thirrje Ballës: Mos i jep zemër kriminelëve
Aktualitet 20:03 - 8 Prill, 2021

Me premtime nga Elbasani/ Bardhi: PD do të japë llogari pas 4 vitesh

Drejtuesi politik i Partisë Demokratike në qarkun e Elbasanit Gazment Bardhi në një takim me banorët e Elbasanit vijoi fushatën ku nuk munguan premtimet. Sipas tij,...

KAS rrëzoi kërkesën e PD/ Reagon Bardhi: I fsheh pas nurmave kandidatët se ka turp
Politikë 16:03 - 3 Prill, 2021

KAS rrëzoi kërkesën e PD/ Bardhi: I fsheh kandidatët pas numrave se ka turp

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka reaguar pas vendimit të KAS për të marrë në konsideratë ankesën...

Politikë 18:36 - 30 Mars, 2021

“Miqtë e pushtetarëve kanë bërë kërdinë me…”/ Bardhi tregon planin për bujqësinë

Kandidati për deputet i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi gjatë një bashkëbisedimi me banorët e Elbasanit është shprehur se miqtë e pushtetarëve kanë bërë kërdinë me faunën....

Politikë 11:34 - 30 Mars, 2021

Bardhi me të rinjtë në Elbasan/ Aleanca jonë me ju është natyrale!

Drejtuesi Politik për Qarkun, Gazment Bardhi dhe kandidati për deputet Luciano Boçi u takuan me të rinj të Elbasanit, ku shpallën angazhimet për ndryshimin që do...