Connect with Us

All posts tagged "gardisti"

Aktualitet 10:28 - 4 Qershor, 2019

Plagosi 22-vjeçarin me armën e shërbimit/ Arrestohet gardisti

Një gardist në Tiranë ka përfunduar në prangat e policisë,. Pasi akuzohet se ka plagosur një 22-vjeçar, me armën e shërbimit. Mësohet se i arrestuari është...

Aktualitet 14:56 - 26 Maj, 2019

“Paska folur me gojën e përdalë”/ Çollaku “dhëmbë për dhëmb” me Malajn

Kreu i Këshilltarëve Bashkiak të PD-së, Kreshnik Çollaku ka shkruar në rrjetet sociale duke iu përgjigjur ish-gardisti,t i cili kandidon për Bashkinë e Burrelit në rrethin...

Aktualitet 08:38 - 12 Shkurt, 2019

Vrasja në Tiranë/ Zbardhen të tjera detaje

Të tjera detaje kanë dalë në dritë në lidhje me ngjarjen e rëndë që tronditi Tiranën, në orët e para të mëngjesit të sotëm. Mësohet se...

Aktualitet 14:32 - 2 Tetor, 2018

Vrasje apo vetëvrasje?/ Avokati ngre dyshime të forta për vdekjen e gardistit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Tiranë, ku një punonjës i gardës u gjet i pajetë në krye të detyrës. Sipas informacioneve...

Aktualitet 09:26 - 2 Tetor, 2018

Vetëvrasja/ Mesazhi tronditës i gardistit për babain

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme, rreth orës 23:00  në Tiranë, ku një punonjës i Gardës është gjetur i pajetë në vendin e...

Aktualitet 09:16 - 2 Tetor, 2018

Vrau veten me armën e shërbimit/ Zbulohet identiteti i gardistit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Tiranë, ku një punonjës i Gardës është gjetur i pajetë në vendin e tij të punës....

Aktualitet 16:35 - 27 Korrik, 2018

Dhunë në familje/ Arrestohet gardisti

Shërbimi për Çështjet e Brendshme ka ka arrestuar një nga punonjësit e Gardës, për  dhunë në familje. Bëhet fjalë për Sejdi Vishën, 29 vjeç, i cili...

Aktualitet 14:45 - 30 Qershor, 2018

Fakte tronditëse/ “Pas debatit me Xhafajn, shoferi u ekzekutua”?

Mëngjesin e sotëm, shoferi i Ministrit të Brendshëm Fatmri Xhafaj është gjetur i vrarë me plumb në kokë. Rreth orës 14.30 minuta, Polciia e Shtetit ka...

Aktualitet 16:17 - 27 Nentor, 2017

Aksidenti në Korçë/ Mbërrin në Tiranë gardisti i plagosur

Një  nga gardistët e plagosur në aksidentin e sotëm në Korçë dhe konretisht E. Musai, ka mbërritur pranë spitalit të Traumës në  Tiranë, pasi ka marrë...

Aktualitet 15:34 - 2 Mars, 2017

Përfshihet në një aksident rrugor/ Pranga gardistit të dehur

Një punonjës Garde është arrestuar mbrëmjen e djeshme, pasi në gjëndje të dehur është përfshirë në një aksident rrugor. Sektori i Shërbimit për Çështjet e Brendshme...

Aktualitet 21:35 - 27 Dhjetor, 2016

Arrestohet gardisti/Përndoqi një vajzë

Sot në orën 16:30, Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat, Tiranë, në bashkëpunim me Policinë Kriminale të Komisariatit nr.1, ka arrestuar në flagrancë punonjësin e...

Aktualitet 19:01 - 7 Prill, 2015

Grabitet gardisti tek Liqeni Artificial

Një punonjës i Gardës së Republikës ka rënë pre e një grabitje nga 3  persona të maskuar. Ngjarja  ka ndodhur tek Liqeni Artificial,  pranë traut në...