Connect with Us

All posts tagged "Gafe"

Politikë 10:58 - 18 Tetor, 2019

Pas gafave gjatë fjalës në Kuvend/ Deputetja mundohet të justifikohet por lë nam sërish

Deputetja demokrate, Majlinda Halilaj, ka reaguar një ditë pas fjalës së saj në Kuvend, e cila bëri bujë në media për shkak të gabimeve të shumta...

Politikë 19:35 - 12 Gusht, 2019

Memoriali turk në Tiranë/ Kreshnik Çollaku nxjerr bllof Bashën

Anëtari i Kryesisë së PD-së, Kreshnik Collaku, ka reaguar pas publikimit të videos ku ai merrte pjesë në ceremoninë e vendosjes së memorialit turk në Parkun...

Kryesore Show Biz 14:14 - 16 Maj, 2019

“Ktheju mendjes”/ Ish-banorja e Big Brother mbron Jonida Maliqin pas gafës

Jonida Maliqi u bë “objekt tallës” në rrjetet sociale për shkak të një gafe gjatë intervistës në Eurosong. Videot u shpërndanë menjëherë dhe reagimet ishin të...

Kryesore Show Biz 11:10 - 31 Mars, 2019

“Jemi shumë krenarë për ty”/Lorik Cana rregullon “gafën” që bëri me Bebe Rexhën

Ish-kapiteni i Kombëtares shqiptare ngatërroi publikisht emrin e këngëtares së njohur Bebe Rexha në Instagram. Ajo kishte publikuar një video ku dikush e pyet si e...

Kryesore Show Biz 10:53 - 9 Mars, 2019

E la gruan jashtë shtëpisë?/Donald Trump bën gafën e radhës

Presidenti i SHBA-ve priti në takim kryeministrin çek Andrej Babis dhe bashkëshorten e tij Monika Babisova, por aksidentalisht la pas bashkëshorten e tij. Sapo u takua...

Aktualitet 22:41 - 7 Mars, 2019

Çudit Elisa Spiropali/ Don Kishoti personazh i letërsisë shqiptare

Ministrja e Shtetit për Mardhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, e qenë prezente në emisionin “Mbrëmje,” në TV “ABC News”, teksa mbronte si gjithmonë, kryeministrin Edi Rama,...

Aktualitet 20:12 - 28 Nentor, 2018

Video-Gafa e deputetit të Lulit/ Skënderbeu ngriti flamurin në Vlorë

Dita e flamurit është shoqëruar me gafa të shumta, duke filluar nga kryetari i saj Lulzim Basha e duke vazhduar më tej me kreun e PD-së...

Aktualitet 19:09 - 1 Shtator, 2018

“Çmendet” deputeti i video-skandalit erotik/ “PD do çojë prapa hekurave këdo që siguron jetën”

Pas ngjarjes në Shkodër, ku mesditën e sotme humbi jetën një i ri si pasojë e ekzekutimit nga persona ende të paidentifikuar, ka reaguar deputeti i...

Aktualitet 23:02 - 14 Maj, 2018

PD e sulmon prej kohësh/ Grida Duma nuk di pozicionin që mban Fatmir Xhafaj

Pas audiopërgjimit të bërë publik nga Partia Demokartike, ku vëllai i ministrit të Brendshëm bisedon me trafikantë, ka reaguar deputetja e PD, Grida Duma. Duma edhe...

Aktualitet 18:13 - 22 Shkurt, 2018

Çuni i Fahriut, deputet i Lulit, zbulon projektin e Teatrit Kombëtar

Deputeti i “Listës Basha”, Klevis Balliu, si duket ka “zbuluar” projektin e Teatrit Kombëtar. Këtë ai e ka publikuar nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, ku...

Aktualitet 22:07 - 21 Shkurt, 2018

S’kanë të ndalur deputetët e “Listës Basha”/ Njihuni me gafën e radhës

Kandidati për deputet i Partisë Demokratike në zgjedhjet e përgjithshme, Andi Permeti, ka sulmuar sërish “Listën Basha” duke marrë si shembull deputetin e Bashës, Klevis Balliu,...

kreu i PD lulzim basha
Nen Kryesore 1 16:20 - 16 Shkurt, 2018

Lista Basha godet sërish/ Parlamenti i Rumanisë i dyti pas Pentagonit

Nuk janë të rralla rastet kur deputetët e PD-së, të dalë nga “Lista Basha”, bëjnë gafa nga më qesharaket. Një e tillë është edhe kjo që...

Aktualitet 14:58 - 15 Tetor, 2017

Gafa e rradhës e deputetit Balliu/ Shihni si e shkruan fjalën gjak (Foto)

Djali i Fahri Balliut, deputeti i listës Basha, Klevis Balliu nëpërmjet një fotoje të postuar në rrjetin social na bën me dije se është duke dhuruar...

Aktualitet 20:17 - 11 Shkurt, 2017

Gafa e pafalshme e Grida Dumës/ Ja çfarë thotë për Durrësin (Video)

Sekretarja për Marrëdhëniet me Publikun, Grida Duma, e njohur për rrjedhshmërinë e saj në të folur, nuk i ka shpëtuar dot një gafe. Ditë e sotme,...

Bota 18:52 - 19 Prill, 2016

Gafa e rradhës nga Donald Trump

Pikërisht në Nju Jorkun e tij, Dondal Trump bëri një gafë që zor të harrohet lehtë. Miliarderi amerikan ngatërroi njërën prej datave më dramatike në historinë...

Showbizz 23:51 - 16 Prill, 2016

VIDEO/ Ledioni, ironi me gafën e Eneda Tarifës

Prezantuesi i “The Voice of Albania 5”, Ledion Liço ka ironizuar gafën e këngëtares Eneda Tarifa, e cila kishte të bënte me një fjalë në gjuhën...

Aktualitet 10:00 - 13 Mars, 2016

Gafa e disa portaleve me çiftin kryeministror dhe Arabinë Saudite

Disa  portale nuk i kanë shpetuar dot një gafe. Gjithcka ka filluar nga “Jeta Osh Qejf”  ku është publikuar një material në lidhje me emrat e...