Connect with Us

All posts tagged "gabimi"

Politikë 10:48 - 5 Shkurt, 2020

Video-Cili ka qënë gabimi i Bashës?!

Kryetari i Republikës së re, Lulzim Basha së fundi ka dalë me një imazh të ri, ndoshta pasi ka punësuar një kompani izraelite për këtë dhe...

Basha dhe Rama pas marreveshjes se 18 Majit
Aktualitet 18:30 - 9 Mars, 2019

“Gabimi” i marrëveshjes së 17 Majit/ Goxhaj: Problemi nuk është Rama por Luli

Në një postim në rrjetet sociale, avokati Altin Goxhaj tha se puna e “gabimit” të marrëveshjes së 17 Majit është qesharake. Sipas Goxhaj, problemi nuk është...

Kryesore Show Biz 23:40 - 16 Korrik, 2017

Samanta Karavella mbush 17 vjeç?!

Këngëtarja e njohur shqiptare dhe njëkohësisht fituesja e disa çmimeve të rëndësishme, Samanta Karavella ka festuar sot ditëlindjen e saj. Siç është bërë traditë të gjithë...

Aktualitet 21:23 - 9 Maj, 2017

Majlinda Bregu vijon kritikat/Gafa më e madhe e Bashës, zgjedhjet në PD do bëhen

Ish-ministrja e Integrimit në kohën e qeverisjes së Partisë Demokratike, Majlinda Bregu, ka vijuar kritikat ndaj kryedemokratit Lulzim Basha. Deputetja Bregu është një ndër zërat më...

Aktualitet 09:01 - 23 Prill, 2017

Gabimi i rëndë i Ramës me vizitën në Gjirokastër

Kreu i Departamentit të Shëndetësisë në Partinë Demokratike, Tritan Shehu, ka komentuar vizitën e kryeministrit Edi Rama në Gjirokastër, një ditë më parë. Në rrjetet sociale,...