Connect with Us

All posts tagged "g99"

Politikë 14:17 - 5 Dhjetor, 2019

Bojaxhiu i 99-shave!

Dy ditët e fundit në rrjet ka qarkulluar një video, ku bojaxhiu i 99-shave, ai që pretendon se është kryebashkiaku i Tiranës, që merr urdhër nga...

Aktualitet 15:48 - 12 Korrik, 2019

“99-shi i Lalit në KPK”/ Hije dyshimi, Veliaj kontrollon Vettingun

Vettingu është kthyer në kryefjalën e ditës. Pastrimi i sistemit të drejtësisë nga të korruptuarit dhe të inkriminuarit pritet t’i hapë rrugën Shqipërisë për në BE....

Aktualitet 13:47 - 9 Korrik, 2019

99-çi i Ramës që po shpartallon socialistët

Karriera e tij fillon me një organizatë, e cila betejën e saj e kishte me socialistët dhe qeverinë e tyre. Në bashkëpunim me ish-kreun e opozitës...

Aktualitet 12:22 - 4 Qershor, 2019

Nga dështimi në G99 tek Komisioni i Vettingut/ Si ka ndryshuar pasuria e Roland Ilias

Asnjë prej anëtarëve të Komisionit të Pavarur të Kualifikimit por edhe të Kolegjit të Posaçëm të Apelimit, nuk ka kaluar në filtrat e procesit  të Vettingut....

Altin goxhaj flet per gjyqin e qeverise ndaj bisnesmenti italian
Aktualitet 19:31 - 19 Mars, 2019

Denoncimi i Altin Goxhaj/ Kandidati i “G99” pretendent për Kryeprokuror

Në një postim në rrjetet sociale avokati Altin Goxhaj ka deklaruar se Plarent Ndreca, kandidat për Kryeprokuror ka qenë edhe kandidati i Partisë “G99” për Qarkun...

Aktualitet 22:43 - 11 Maj, 2016

G99 e Veliajt si Partia Komuniste e Iranit

Kryebashkiaku aktual i Tiranës, Erion Veliaj u bë i njohur për publikun me protestat e tij të famshme me lëvizjen Mjaft e më pas me partinë...