Connect with Us

All posts tagged "fyerje"

Kronika 17:18 - 13 Gusht, 2019

Nxisnin urrejtjen fetare/ Shpallen në kërkim 2 ekstremistët

Dy persona janë shpallur në kërkim nga Policia e Shtetit për nxitje të urrjetjes fetare. Shtetasit me iniciale A.Z., 39 vjeç, banues në Hot të Malsisë...

Politikë 21:25 - 11 Gusht, 2019

Memoriali turk/ Ngjela shuplakë Ramës: “Ka një marrëveshje sekrete”

Avokati i njohur Spartak Ngjela ka reaguar ashpër përmes një postimi në  rrjetet sociale, lidhur me vendosjen e memorialit turk në Kodrën e Liqenit të Tiranës....

kryeministri edi rama
Aktualitet 13:11 - 31 Janar, 2019

Fyerje në parlament/ Rama-Berishës: Gruas dhe familjes sime ia ha…

Ka degjeneruar në fyerje situata sot në parlament. Ish-kryeministri Sali Berisha dhe kryeministri Rama janë përplasur ashpër gjatë seancës, ndërsa debate ka degjeneruar deri në fyerje...

Monika kryeamshi qan per arsimin e larte
Aktualitet 16:42 - 18 Janar, 2019

Shpërthen gazetari/ “Fyerje të kërcënosh Monikën e Ilirit”

Gazetari Bledi Mane nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka hequr një paralelizëm mes familjes së çiftit diktatorial Hoxha (Enver dhe Nexhmije Hoxha) dhe çiftit presidencial Meta...

Aktualitet 23:20 - 23 Dhjetor, 2018

Si tu përgjigjesh fyerjeve me zgjuarësi dhe elegancë

Thuaj faleminderit Kjo mund të duket e vështirë në momentin që ndjehesh i fyer, por të thuash faleminderit kur të fyejnë e bën personin tjetër të...

Aktualitet 13:10 - 16 Dhjetor, 2018

Basha iu vërsul Albina Dedën të dorëhequrve

Dje ka zhvilluar punimet Kuvendi Kombëtar i PD-së, por ai që mund të ishte shpresë dhe festë për Republikën e Re, përfundoi me një valë dorëheqjesh,...

Aktualitet 23:00 - 26 Shtator, 2018

Sadna poston foton lakuriq para aktorit/ Bombardohet nga fyerjet

Pa dyshim që ata u bënë dyshja më e dashur për publikun Indian po ashtu edhe shqiptar me serialin Bidaai. Dhe ndonëse shumë vite kanë kaluar...

Kryesore Show Biz 16:45 - 27 Qershor, 2018

Fansi e kërcënoi se nuk kishte bërë foto me të/ Enca e degjeneron në publik

Është një nga personazhet më të komentuar të showbizz-it shqiptar dhe si gjithmonë mbetet një nga vajzat më të lakuara në mediet rozë për shkak të...

Politikë 18:31 - 23 Shkurt, 2018

Gjuha e Erion Veliajt ndaj gazetarëve/ PD rezolutë për të ndalur kërcënimet dhe fyerjet

Partia Demokratike, ka reaguar pas debatit të djeshëm në emisionin “Opinion” të gazetarit Blendi Fevziu, mes Kryetarit të Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj me gazetarët Ornela...

Aktualitet 23:10 - 8 Nentor, 2017

Caitlyn Jenner nuk mund të qëndrojë pa fyer familjen Kardashian

Nëse keni parë shfaqjen kohëve të fundit, do e kishit vënë re konfliktin që po ndodh mes Caitlyn Jenner dhe familjes së madhe Kardashian. Dramat kanë...

Aktualitet 17:32 - 12 Tetor, 2017

Rama pranon fyerjen ndaj Berishës

Kryeministri i vendit Edi Rama, ka reaguar pas mbylljes së seancës parlamentare dhe shtyrjes së saj për ditën e nesërme. Në një dalje për mediat pas...

Aktualitet 10:14 - 19 Korrik, 2017

Skandal/Kryebashkiakja e LSI ofendon mokrarët

Punonjësit e Lëvizjes Socialiste për Integrim, në administratë por edhe më gjerë, po humbasin kontrollin dita-ditës. Pas humbjes në zgjedhje dhe daljes në opozitë, LSI duket...

Aktualitet 12:41 - 5 Korrik, 2017

Ekskluzive-Detajet nga mbledhja e Kryesisë/Salianji shante dhe fyente Malltezin

Kryesia e Partisë Demokratike u mblodh dy ditë më parë për të diskutuar mbi kandidaturat për kreun e ri të PD, prej ku ka nisur një...

Aktualitet 16:22 - 26 Prill, 2017

Kosova drejt diktaturës?!/Vendimi më i fundit për fyerje ndaj Preisdentit!

Presidenti Hashim Thaçi ka ndërmarrë disa veprime që Kosovën e çojnë drejt një vendi diktatorial. Komisioni që ka themeluar ai për ndryshimin e Kodit Penal dhe...

Aktualitet 22:30 - 10 Prill, 2017

Rama vijon fyerjet ndaj gazetarit/Nuk kuptove gjë, por gjithsesi ta thash!

Kryeministri Rama vijon të jetë i tensionuar dhe t’iu përgjigjet me fyerje pyetjeve të gazetarit Ilir Babaramo. Ky i fundit e pyeti kryeministrin për listat e...

Aktualitet 20:43 - 30 Mars, 2017

Video-Polici e gjobit për rripin/Kreu i PD: Bastard, fundërrinë, trafikant!

Kryetari i degës së Partisë Demokratike në Lushnje, Myslim Murrizi, është përplasur sot me policinë. Ish-deputeti i PD ka publikuar një video në rrjetet sociale, ku...

Kosova & Rajoni 11:20 - 13 Prill, 2015

Nikoliç më i sulmuari nga mediat ndër presidentët serbë

Presidenti aktual serb Tomislav Nikoliç është më i sulmuari nga mediat e vendit krahasuar me paraardhësit e tij në krye të shtetit – Slobodan Milosheviqin, Milan...

Uncategorized 15:37 - 7 Prill, 2015

‘Šiptari’ , ‘Indianci’… fyerjet nga pushtetarët maqedonas

Bisedat e përgjuara në Maqedoni po zbardhin fyerje të rënda ndaj shqiptarëve nga ana e pushtetarëve maqedonas. Janë ministra, kryetarë Parlamenti dhe publicistë maqedonas që fyejnë...