Connect with Us

All posts tagged "futbolliste"

Showbizz 12:40 - 4 Korrik, 2020

Rrëfehet ish sulmuesja pas fotos topless në plazh:“Këta janë dy futbollistët më s*ksi, kam marrë 500 euro për…”

Ish sulmuesja e Vllaznisë, Uendi Muja i ka çmendur të gjithë ndjekësit e saj teksa ka ndarë së fundi në rrjetin social një foto ku shfaqet...

Modelja që tërbon futbollistët/ Viki shfaqet tërësisht e zhveshur në fotot e fundit
Showbizz 09:46 - 26 Qershor, 2020

Modelja që tërbon futbollistët/ Viki shfaqet tërësisht e zhveshur në fotot e fundit

Viki Odintcova është një nga modelet më të ndjekura dhe të komentuara të momentit. Modelja ruse çmend gjithnjë me fotot e saj provokuese dhe seksi. Shpesh...

Showbizz 09:17 - 15 Maj, 2020

FOTOT-Modelja nuk i lë vend imagjinatës/ Futbollistët “lënë kokën” pas saj

Ajo është një nga femrat më të kometuara dhe të famshme në rrjetet sociale. Bëhet fjalë për modelen dhe prezantuesen e sportit, Sol Perez. Ajo ka...

Showbizz 12:00 - 14 Maj, 2020

Çmend futbollistët/ Njihuni me tifozen më të flaktë

Sierra Egan është një modele e cila është bërë e njohur për format e saj tejet seksi. Sierra reklamon shpesh herë foto me bikini dhe çmend...

Lajme 21:14 - 10 Prill, 2020

“Futbollistët duhej të ishin përfshirë në paketën financiare”/ Duka: Informalitetin ta luftojmë në kohë paqeje

Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, thotë se futbollistët duhej të ishin përfshirë në paketën financiare, pasi nevojat ekonomike në kushtet e pandemisë janë njësoj për të...

Sociale 14:35 - 21 Dhjetor, 2019

10-vjeçari dëmtohet nga tërmeti/ Vizitë në spital futbollistët e kombëtares

Dy futbollistët e Kombëtares Bekim Balaj dhe Odise Roshi kanë vizituar në spital një vogëlush 10-vjeçar i cili ka mbetur i lënduar nga tërmeti i nëntorit,...

Kronika 16:53 - 23 Tetor, 2019

Banda shqiptare vidhte shtëpitë e futbollistëve të Realit/ Berisha publikon pamjet

Ish kryeministri Sali Berisha ka publikuar videon që tregon vjedhjet e vilave të futbollisteve të Realit nga banda shqiptare. Pak ditë me parë u publikua lajmi...

Kronika 09:53 - 17 Tetor, 2019

Vodhën banesat e futbollistëve të Madrid/ Shkatërrohet banda e shqiptarëve

Shkatërrohet banda e shqiptarëve që vidhnin shtëpitë e futbollistëve në Madrid. Mësohet se shqiptarët vidhnin në banesat e lojtarëve të Realit e Atleticos. Shqiptarët hynin brenda...

Kryesore Show Biz 23:50 - 19 Maj, 2018

Motrat e futbollistëve? Më seksi është ajo e…

Në qendër të vëmendjes janë gjithmonë vëllezërit, por edhe ato vetë, motrat, grumbullojnë ndjekës nëpër rrjetet sociale me anë të fotove provokuese që postojnë. Më poshtë...

Kuriozitete 22:00 - 29 Shtator, 2014

Gjyshja futbolliste

Stërvitja nuk njehë moshë! Një gjyshe nga Italia arriti që të mahniste disa djem kur e panë që të luante me top. E moshuara kërkon nga...