Connect with Us

All posts tagged "fustane"

Kryesore Show Biz 23:34 - 29 Qershor, 2019

Elvana Gjata e “kalli” me fustanet/ Këngëtarja “djeg” rrjetin me linjat seksi

Këngëtarja Elvana Gjata dhe reperi Capital T sapo kanë publikuar projektin e tyre më të ri muzikor, “Fustani”. Elvana duket thjesht mahnitëse teksa ekspozon linjat seksi....

Fashion 13:40 - 29 Prill, 2019

Për tu dukur seksi/Zbuloni llojet e fustaneve që duhet t’i vishni këtë verë

Po flasim për fustane të cilat qëndrojnë paksa të lirë në trup, duke bërë që të ndiheni mjaft komode, pa ndjerë nevojën që të sakrifikoni për...

Fashion 12:10 - 19 Prill, 2019

Cilat janë fustanet më të kërkuara në Google? Zbulimi do t’ju befasojë

“Fustani i vogël i zi” është një nga fustanet më të kërkuara në “Google” këtë vit, i ndjekur nga “fustani me printe leopardi” dhe “fustani me...

Fashion 14:53 - 16 Prill, 2019

Doni të dukeni sexy këtë verë? Ja cilat janë fustanet më ‘in’ të 2019

Nëse doni të dukeni sexy në verë dhe nëse dëshironi që të gjithë kokat e njerëzve të kthehen nga ju, atëherë, mirë se erdhët! Jeni në...

Aktualitet 21:15 - 5 Prill, 2019

Zbuloni fustanet të cilat çdo femër duhet t’i veshë

Disa fustane janë aq të adhurueshme sa na bëjnë që të dashurohemi me to! Mjafton që vetëm t’ju hedhim një sy fustaneve që gjenden në fotot...

Fashion 12:10 - 31 Mars, 2019

Të dashuruara pas fustaneve? Ja cili është trendy i 2019-ës

Siç thonë stilistë të ndryshëm, një fustan me pika nuk duhet të mungojë kurrë në gardërobë pasi hyn në listën e veshjeve që “duhet” t’i kemi!...

Kryesore Show Biz 15:53 - 5 Mars, 2019

Ç’ndodh me fustanet e Tapetit të Kuq pasi i kanë veshur yjet?

Për dizajnerët, Tapeti i Kuq është një ndër momentet e duhur për të promovuar punën e tyre. OSCARS 2019 – JENNIFER LOPEZ, FUSTANI NGA TOM FORD...

Aktualitet 23:00 - 4 Mars, 2019

Të fiksuara pas modës? Ja llojet e fustaneve që duhet t’i keni në gardërobë me patjetër

Nëse jeni të fiksuara pas modës, në këtë artikull do keni mundësinë të zbuloni fustanet që janë më “in” dhe që nuk duhet të mungojnë kurrsesi...

Aktualitet 23:50 - 28 Janar, 2019

Tendenca e fustaneve të shëmtuara po bën namin në Instagram!

Për disa kohë me radhë, imazhi i vajzave që vishen bukur na është ngulitur në kokë. Por tani gjërat kanë ndyshuar, trendet gjithashtu. Fillimisht të veshura...

Aktualitet 20:06 - 31 Dhjetor, 2018

(FOTO) Fustanet më të bukura për festat e fundvitit që na lanë pa mend!

Nëse ende nuk e keni menduar se çfarë do të vishni për festat e fundvitit, po lexoni artikullin e duhur! Ne po ju sjellim disa ide...

Fashion 17:00 - 24 Dhjetor, 2018

Nëse s’jeni fanse e fustaneve, Krishtlindjet duhet t’i prisni me këto pantallona!

Për një pjesë të mirë të vajzave, fustanet nuk janë zgjedhja e parë për festa. Pantallonat po!  I bëjnë të ndihen më rehat, të veshura me...

Fashion 15:53 - 19 Nentor, 2018

Dilema, mori fund! Këto janë fustanet që duhet të veshim në dasmat gjatë dimrit

Të gjithë jemi shumë entuziast kur në shtëpi na mbërrin ftesa e dasmës, madje edhe përse është në dimër! Mirëpo, nuk e fshehim dot faktin se...

Aktualitet 23:00 - 23 Gusht, 2018

Foto/ 6 fustane vjeshte që do t’ju fiksojnë!

Për disa, ardhja e vjeshtës nënkupton nxjerrjen e xhaketave, xhinseve dhe rikthimin e ngjyrës së zezë. Për të tjerë, është stina ideale e fustaneve të gjatë...

Fashion 23:20 - 5 Prill, 2018

Foto/ Fustanet e duhura për mbrëmjen tuaj të diplomimit

E keni menduar se çfarë fustani do të vishni në mbrëmjen e diplomimit. Me siguri që pasi të përfundoni studimet, dilema më e madhe do të...

Aktualitet 23:00 - 5 Janar, 2018

Fustanet më të bukura për vitin 2017!

Ka qënë një vit i mirë për modën në tapetin e kuq të Oscars, ku nuk mund të ngopeshim me fustanet rrëzëllitëse që na kanë parë...

Aktualitet 23:30 - 12 Dhjetor, 2017

Çfarë të veshim?! Problemi më i madh në dasmat gjatë dimrit

Shumica zgjedhin të martohen gjatë muajve të verës, ku veshja nuk është edhe aq problem sepse me temperaturat e ngrohta mund të bësh kompromis për çfarëdo...

Aktualitet 22:30 - 7 Tetor, 2017

Foto/ Fustanet e pasarelave që së shpejti do bëjnë daljen e tyre në tapetin e kuq

Jemi me fat që kemi mundësinë të shikojmë me të fundit që stilistët na prezantojnë për sezonet e reja. Fustanet janë ato që mezi priten nga...

Aktualitet 22:50 - 20 Shtator, 2017

Përse shoqërueset e nuses vishen gjithnjë njësoj?/ Epo ka goxha arsye ky fakt

Nëse ju keni qenë ndonjëherë kërkuar të jeni në një martesë, keni marrë pjesë në një martesë, keni parë ndonjë dasmë në TV, në filma, ose...

Aktualitet 19:30 - 29 Gusht, 2017

Foto-10 fustanet më të shtrenjta të mijëvjeçarit të fundit/ Çmime tmerrësisht të larta

Jemi mësuar që femrat të shpenzojnë shumë, por përsëri nuk mund të imagjinojmë se deri në çfarë shifrash marramendëse mund të shkojë çmimi i një fustani....

Fashion 20:30 - 5 Korrik, 2017

Veshja e duhur që do iu kursejë shumë kohë në mëngjes

Ne jemi shumë të  zënë. Nuk kemi kohë dhe për më   tepër është shumë nxehtë. Shpeshherë na duhet të ngrihemi shumë herët në mëngjes dhe të ...

Showbizz 20:00 - 18 Mars, 2017

Khloe e gjitha në Givenchy/ Ku shkuan fustanet klasike?

Khloe Kardashian dukej e mrekullueshme këtë mbrëmje e veshur me një kostum sportiv të firmës së mirënjohur Givenchy. Bukuroshja 32 vjecare, Khloe kish zgjedhur të hiqte...

Fashion 19:55 - 26 Janar, 2017

Fustanet e nusërisë për vitin 2017

Zgjedhja e fustanit të nusërisë, nuk është gjithnjë e ndikuar nga trendet e momentit, veçse, kur fustanet janë kaq të bukura, asnjëra nuk do të ishte...

Kultura 18:01 - 12 Qershor, 2015

Me art në mbështetje te viktimave te përdhunimeve

Më shumë se 5 mijë fustane, të varura në stadiumin e Prishtinës, u shndërruan në një vepër artistike që synon ndërgjegjësimin për gjendjen e viktimave të...