Connect with Us

All posts tagged "fustan"

FOTOT-Po aq e bukur sa Oriola Marashi!/ Cardi B vesh fustanin e stilistes shqiptare
Showbizz 10:46 - 12 Tetor, 2020

FOTOT-Po aq e bukur sa Oriola Marashi!/ Cardi B vesh fustanin e stilistes shqiptare

Stilistet shqiptare po korrin mjaft sukses në botë duke veshur personazhe shumë të famshëm, duke filluar nga Beyonce, Georgina Rodriguez, madje së fundi edhe reperen e...

Showbizz 11:26 - 4 Shtator, 2020

Georgina Rodriguez nuk i ndahet stilistes shqiptare/ Fustani që veshi në festivalin e Flimit në Venecia një “mrekulli”

Partnerja seksi e Cristiano Ronaldos është shfaqur më në formë se kurrë në festivalin e Filmit në Venecia. Georgina për fustanin i ka besuar edhe një...

Ledina Çelo vesh fustanin e nusërisë/ Paralajmëron surpriza për fansat
Showbizz 21:37 - 17 Gusht, 2020

Foto-Ledina Çelo vesh fustanin e nusërisë/ Paralajmëron surpriza për fansat

Nëse do të pyesnim për emrin e një femre që pavarësisht moshës duket në top formë dhe gjithmonë e më e re, padyshim që do përmendnim...

Me fustan rozë si sirenë/ Kejvina Kthella "ndez" rrjetin: Emri im i vërtetë është…
Showbizz 13:40 - 15 Gusht, 2020

Me fustan rozë si sirenë/ Kejvina Kthella “ndez” rrjetin: Emri im i vërtetë është…

Modelja e njohur Kejvina Kthella gjothmonë tërheq vënendjen për format trupore që ajo ka. Kejvina poston herë pas here foto “hot” me ndjekësit e saj. Së...

Fustani i stilistes shqiptare bën xhiron në rrjet/ Prestigjozja "Vogue" i kushton artikullin vlerësues
Showbizz 15:35 - 14 Gusht, 2020

Fustani i stilistes shqiptare bën xhiron në rrjet/ Prestigjozja “Vogue” i kushton artikullin vlerësues

Stilistja shqiptare Lirika Matoshi  po bën xhiron në rrjetet sociale , pasi fustani i krijuar nga ajo është bërë viral në Instagram, Tëitter, TikTok. Pas kësaj...

Luana Vjollca nuk kursehet aspak kur bëhet fjalë për veshjet/ Shpenzon një “mal me para” për një fustan
Showbizz 15:16 - 10 Gusht, 2020

Luana Vjollca nuk kursehet aspak kur bëhet fjalë për veshjet/ Shpenzon një “mal me para” për një fustan

Moderatorja Luana Vjollca është një nga vajzat më të ndjekura dhe të komentuara në mediat rozë. Teksa së shpejti pritet të publikohet videoklipi më i ri...

Luana Vjollca e veshur me fustanin me çmim marramendës/ Zbulohet sa ka kushtuar
Showbizz 12:50 - 29 Korrik, 2020

Luana Vjollca e veshur me fustanin me çmim marramendës/ Zbulohet sa ka kushtuar

Moderatorja Luana Vjollca është shumë aktive në rrjetet sociale ku shpesh ndan foto nga përditshmëria e saj. Së fundmi Luana ka postuar një foto në Instagramin...

Tayna e thotë publikisht/ "Kam fobi nga martesa"
Showbizz 15:15 - 21 Qershor, 2020

VIDEO-Me fustanin e ngushtë pas trupit/ Tayna tregon të pasmet “bombë”

Reperja shqiptare, Tayna ka pushtuar Instagramin me video dhe fotot seksi. Së fundi reperja ka çmendur të gjithë fansat e saj. Tayna ka publikuar një video...

Showbizz 20:00 - 12 Maj, 2020

FOTOT-Çdo vajzë do ta kishte zili / Arbenita Ismajli shfaq linjat perfekte në fustanin e ngjitur pas trupit

Arbenita Ismajli është një nga modelet më të komentuar në mediat rozë. Ajo është përfolur shumë për jetën private dhe lidhjen e saj me reperin Fero....

Kryesore Show Biz 13:34 - 27 Korrik, 2019

“Këtë fustan e gjen te Medreseja”/ Ronela Hajati i “mbyll gojën” ndjekëses

Ronela Hajati është një nga këngëtaret që njihet për natyrën e saj të sinqertë dhe nuk ngurron të thotë troç atë që mendon. Në çdo dalje...

Aktualitet 19:22 - 21 Korrik, 2019

Ylli televiziv nuk i lë vend imagjinatës/ I tregon të gjitha linjat e trupit në fustanin e tejdukshëm

Ylli televiziv Megan Barton Hanson është përfolur shumë nga mediat për lidhjet e saj me vajzat e tjera të showbizit. Por duket se kjo nuk i...

Aktualitet 13:34 - 18 Korrik, 2019

Elvana Gjata e djeg me hitin “Fustani”/ Tregon linjat perfekte gjatë koncertit

Këngëtarja Elvana Gjata është gjithnjë tema më e komentuar në rrjetet sociale. Këngëtarja po shijon sukseset e njëpasnjëshme të karrierës së saj si në muzikë ashtu...

Aktualitet 16:48 - 13 Korrik, 2019

Eva Longoria shfaqet më seksi se asnjëherë/ Shkëlqen në tapetin e kuq

Ajo është një aktore e talentuar dhe gjithnjë transmeton tek ndjekësit e saj elegancën që e karakterizon. Eva Longoria i ka befasuar të gjithë me pamjen...

Aktualitet 15:54 - 13 Korrik, 2019

Kim Kardashian “djeg” rrjetin/ Tregon format perfekte në fustanin e ngushtë

Biznesmenia Kim Kardashian i mban gjithnjë fansat aktivë me pamjen e saj. Duke qenë se ngjyrat neon janë  ngjyrat më “in” të momentit, Kim është personi...

Aktualitet 19:09 - 9 Korrik, 2019

Pas 4 vitesh takon njeriun e saj të shtrenjtë/ Aktorja e famshme mahnit me pamjen

Aktorja me famë botërore Angelina Jolie po merret me xhirimet e filmit aksion-thriller të titulluar “Ata që duan të më shohin të vdekur”. Pas xhirimeve 44...

Kryesore Show Biz 16:48 - 30 Qershor, 2019

Moderatorja bën “xing” me Rihannën/ Shfaqen të dyja me të njëjtin fustan

Rihanna është një frymëzim mode për çdo vajzë të re. Në çdo dalje të saj ajo kujdeset që të marrë të gjithë vëmendjen. Së fundi ajo...

Fashion 10:10 - 30 Qershor, 2019

Ngjyra verore dhe i mëndafshtë/ Zbuloni fustanin që po “pushton” Instagramin

Ky fustan i mëndafshtë dhe me ngjyra të ndezura verore, po bëhet fiksimi i të famshmeve shqiptare. Fustani i mëndafshtë, e ka origjinën në vitet ’90,...

Kryesore Show Biz 19:01 - 27 Qershor, 2019

Moderatorja e njohur “ndez” rrjetin/ Shfaq format seksi pas operacionit plastik

Ylli televiziv, Chloe Ferry, nuk humbet asnjë rast për të treguar para paparacëve format e saj bombastike. Së fundi prezantuesja 23-vjeçare ka treguar linjat e saj...

Aktualitet 13:46 - 24 Qershor, 2019

“Me fustanin tim të nusërisë”/ Kejvina Kthella “çmend” rrjetin me fotot seksi

Për shkak të formave të saj shumë seksi, modelja Kejvina Kthella është shumë e komentuar në rrjetet sociale ku fillmisht u bë e njohur nga pjesmarrja...

Aktualitet 17:15 - 1 Qershor, 2019

Prezantuesja shkëlqen në spektakël/ Del me fustanin që i tregon barkun e rrumbullakosur

Moderatorja 40-vjeçare Alesha Dixon ka treguar barkun e saj të rrumbullakosur gjatë spektaklit Britain Got’s Talent. Ajo dhe bashkëshorti i saj Azuka Ononye kanë dhënë lajmin...

Aktualitet 11:25 - 29 Maj, 2019

16 mijë dollarë fustan/ Ylli i Instagramit nuk pyet për shpenzime, pozon seksi me fustanin luksoz

Ish stilisti i firmës më luksoze në botë, Givenchy, Julien Macdonald ka nxjerrë në shitje këtë fustan tepër seksi i cili nuk lë vend për imagjinatë....

Aktualitet 19:29 - 24 Maj, 2019

Në aksion për puplat/ Dua Lipa “iu hap punë” organizatorëve të amfAR Gala

Dua Lipa ka shkëlqyer mbrëmjen e kaluar në amfAR Gala e veshur me një fustan voluminoz të kuq me pupla. Por duket se fustani i saj...

Aktualitet 17:28 - 14 Maj, 2019

Rita Ora “çmend” fansat duke ekspozuar pjesën e pasme/ E ëma e kritikon

Rita Ora dhe këngëtari Liam Payne janë komentuar shumë në mediat rozë. Thuhet se dyshja po e frekuentojnë shumë njëri-tjetrin madje aludohet se mund të kenë...