Connect with Us

All posts tagged "fush kruje"

Aktualitet 15:37 - 24 Nentor, 2018

Aksident i rëndë/ Humbin jetën dy persona

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Krujë, në fshatin Bura, ku si pasojë e përplasjes së dy makinave kanë humbur jetën...

Aktualitet 12:32 - 21 Dhjetor, 2016

Goditet një grup kriminal në zonën e Fushë-Krujës/Krime kundër personit, pronës, prodhimit , shitjes dhe trafikimit të lëndëve narkotike

Specialistët e Drejtorisë Vendore të Policisë Durrës dhe Komisariatit të Policisë Krujë, në bashkëpunim me Drejtorinë e Krimeve të Rënda në Drejtorinë e Përgjithsme të Policisë...

Uncategorized 09:06 - 31 Mars, 2015

Krujë/ Ishte në kërkim për vrasje në tentativë, policia ndalon Bledar Sherën

Policia e Fushë- Krujës së bashku me FNSH kanë bërë të mundur kapjen e shtetasit Bledian Shera, i shpallur në kërkim për vrasje të mbetur në...

Sociale 15:31 - 20 Mars, 2015

Legalizimet, Fushë Krujë/ Rama: Marrja e lejes, stimul për ekonominë e çdo familjeje

Kryeministri Edi Rama, shpërndau sot për zonën e Fushë Krujës çertifikatat e legalizimit  dhe tha  se legalizimi i banesave është një stimul për ekonominë e çdo...

Uncategorized 15:22 - 6 Mars, 2015

Padi ne polici, i iku gruaja me gjithë vajzen

Pasditen e se enjtes në policine e Fushe krujes ka bërë kallëzim shtetasi A.J 28 vjec, banues në F.Krujë, sepse më datë 04.03.2015, rreth orës 18.00,...