Connect with Us

All posts tagged "furgon"

Kronika 17:22 - 3 Qershor, 2020

Aksident në Golem/ Furgoni përplaset me makinën e policisë

Një aksident ka ndodhur rreth orës 16:30 të pasdites së sotme në Golem të Durrësit. Mësohet se një furgon ka humbur kontrollin dhe është përplasur me...

Kronika 20:46 - 5 Shkurt, 2020

Furgoni del nga rruga dhe përfundon në kanal/ Plagoset shoferi

Një furgon ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në kanal mbrëmjen e sotme në  afërsi të fshatit Veliterne, në Korçë. Mësohet se si pasojë ka...

Kronika 09:16 - 11 Gusht, 2019

E rëndë/ Furgoni del nga rruga përplas qytetarët, ndërron jetë një person

Arrestohet autori i aksidentit të rëndë të ndodhur mbrëmjen e djeshme në qendër të qytetit të Lushnjes. Mësohet se autori i ngjarjes është shtetasi A.H, 22...

aksident ne konispol, nje i vdekur
Aktualitet 17:13 - 14 Janar, 2019

Furgoni del jashtë rruge/ Një i vdekur

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Konispol.Ku për pasojë ka humbur jetën një 76 vjeçar Hysen Mullai. Nga raportimet bëhet e...

Aktualitet 17:10 - 30 Nentor, 2018

Foto+ Video/ Aksident në autostradë, makina përplaset me furgonin

Një aksident është regjistruar pak minuta më parë në autostradën Çermë-Lushnje, në fshatin e quajtur Golem, ku dy automjete janë përplasur me njeri-tjerin. Nga informacionet paraprake...

Aktualitet 16:49 - 6 Gusht, 2018

Pas shpërthimit të cisternës në Bolonja/ Aksident i rëndë me 10 të vdekur

Një aksident i rëndë ka ndodhur në zonën e Lesinas, pranë provincës së Foxhas, ku mbetën të vdekur 10 persona dhe u plagosën disa të tjerë....

Aktualitet 22:45 - 27 Korrik, 2018

Breshëri plumbash ndaj furgonit/ Zbardhet shkaku

Policia ka zbardhur shkakun e ngjarjes së rëndë të regjistruan në Fierzë të Pukës, ku një 49 vjeçar qëlloi me breshëri plumbash drejt një furgoni. Burime...

Aktualitet 22:26 - 27 Korrik, 2018

Qëlloi me armë drejt furgonit/ Zbulohet identiteti i autorit

Policia ka identifikuar personin i cili qëlloi me armë pak minuta më parë drejt një furgoni në lëvizje në Fierzë të Pukës. I dyshuari kryesor për...

Aktualitet 18:40 - 6 Korrik, 2018

Aksident i rëndë/ Furgoni i minatorëve bie në humnerë

Një aksident i rëndë ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në rrugën Qafe Bualli, Krastë. Bëhet e ditur se një fugon ka dalë nga rruga duke...

Aktualitet 09:02 - 20 Shkurt, 2017

Kapen me 23 kg kanabis në furgon/ Ja emrat e katër të arrestuarve

Në sajë të operacionit të koduar “Prita”, uniformat blu të Kukësit kanë arrestuar katër persona me akuzën e “prodhimit dhe shitjes së lëndëve narkotike”. Shtetasit e...

Aktualitet 14:28 - 13 Dhjetor, 2016

Furgoni me nxënës përfundon në kanal

Një aksident rrugor ka ndodhur në Fushë-Krujë, ku një furgon me nxënës shkolle ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në kanal. Mësohet se nga aksidenti...

Aktualitet 12:45 - 6 Dhjetor, 2016

Aksident i rëndë në Korçë/ Humb jetën një person, largohet autori

Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur ditën e sotme në Unazën e qytetit të Korçës, ku për pasojë ka humbur jetën një person. Burime nga...

Aktualitet 18:49 - 23 Korrik, 2016

Grabitja në Rinas/ Policia nuk njoftoi Prokurorinë për furgonin

Prokuroria dhe policia duket se do ta kenë te vështirë të bien në gjurmë të autorëve të grabitjes spektakolare në Rinas. Ndonëse në duar të hetuesve...

Foto Dite 12:16 - 11 Qershor, 2015

FOTO/ Shtyjeeeeee !!!

Aktualitet 08:04 - 16 Prill, 2015

Tiranë, digjet tërësisht një furgon

Një furgon është djegur tërësisht gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm në Tiranë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 02:30 në Rrugën e...

Kuriozitete 14:45 - 13 Prill, 2015

Milioneri që jeton në furgon

Pagat e sportistëve profesionistë janë aq të larta sa që jo rrallë futbollistë, basketbollistë dhe ragbistët me krenari prezantojnë koleksionet e veta të super veturave me...

Aktualitet 20:29 - 28 Shkurt, 2015

Tiranë, një furgon përplas makinën e policisë

Një furgon ka përplasur mbrëmjen e sotme te rruga e Kavajës në Tiranë. Mësohet se nuk ka asnjë të lënduar në njerëz nga aksidenti. Bëhet me...