Connect with Us

All posts tagged "Fundjava"

Sociale 08:33 - 25 Janar, 2020

Keni bërë plane për fundjavën?/ Mësoni si do jetë moti, bëhuni gati për reshje

Të gjithë ju kënaqën ditëve të bukura me diell por tashmë duke filluar nga kjo fundjavë do të kemi ndryshime te kushteve meteorologjike. Sipas SHMU, ditën...

Sociale 08:13 - 16 Nentor, 2019

Keni bërë plane për fundjavën?/ Mësoni si do të jetë moti

Moti për ditën e sotme pritet të jetë me alternime kthjellime dhe vranësira mesatare dhe të dendura. Në zonën e jugperëndimit dhe veriperëndimit reshje shiu të...

Sociale 08:14 - 2 Nentor, 2019

Keni bërë plane për fundjavën?/ Mësoni si do të jetë moti  

Vlerat e larta të presionit atmosferik dhe masat ajrore të qëndrueshme kanë sjellë mëngjesin e ditës së sotme mot të kthjellët, por edhe vranësira deri të...

Aktualitet 08:17 - 13 Korrik, 2019

Keni bërë plane për fundjavën?/ Ja si do jetë moti në vijim

Depërtimi i masave ajrore të paqëndrueshme me origjinë veriore do të sjellin mbi vendin tonë përsëri mot relativisht të paqëndrueshëm. Pjesa e parë e ditës do...

Kryetari i PD, Lulzim Basha gjate nje konference per mediat nga selia blu
Aktualitet 21:40 - 21 Shkurt, 2019

Dogji mandatet e deputetëve/ Luli fillon fundjavën hollandeze

Sot pas një mitingu përpara parlamentit, kreu i PD-së Lulzim Basha është nisur për në Hollandë. Mediat pranë PD, njoftuan se Lulzim Basha u nis për...

Aktualitet 11:33 - 15 Qershor, 2018

Zgjidhni mirë ku do e kaloni fundjavën!/ Ja si do jetë moti të shtunën dhe të dielën

Për të gjithë ju që kishit bërë plane për plazh në fundjavë, nuk ka lajme të mira. ‘Mot i pafavorizueshëm do jetë përgjatë të shtunës dhe...

Aktualitet 00:15 - 27 Nentor, 2017

Gjërat që bëjnë njerëzit e pasuksesshëm gjatë fundjavave të gjata

Shpesh mendojmë se njerëzit e sukseshëm nuk pushojnë kurrë dhe ata janë vazhdimisht active duke u marrë me punën e tyre papushim. Në fakt njerëzit e...

Aktualitet 19:50 - 9 Prill, 2017

Majlinda Bregu fundjavë përkrah njeriut më të rëndësishëm! (Foto)

Deputetja demokrate, Majlinda Bregu, është shumë aktive brenda së djathtës, ku spikat së tepërmi për sharmin e saj. Fundjavat e deputetes janë thuajse të gjitha kushtuar...