Connect with Us

All posts tagged "Fuat Vjerdha"

Aktualitet 19:23 - 6 Maj, 2019

Denoncimet i hapin telashe gjyqtarit Fuat Vjerdha

Nga Vladimir Karaj Denoncimet mbi uljen e dënimit të një çifti të akuzuar për mashtrim në shuma të mëdha dhe pafajësia për dy zyrtarë të akuzuar...

Aktualitet 11:03 - 11 Shkurt, 2019

Zbardhet vendimi për Dritan Dajtin/ Zbulohen dy gjyqtarët që firmosën kundër

Rreth tre ditë më parë, Gjykata e Apelit te Krimet e Rënda ka rrëzuar dënimin me burgim të përjetshëm për Dritan Dajtin, i dënuar për vrasjen...