Connect with Us

All posts tagged "fshirje"

Life Style 14:10 - 2 Prill, 2019

Këto aplikacione po jua shkatërrojnë telefonin, duhet t’i fshini sa më shpejt

Sipas një studimi të realizuar kohëve të fundit, rezulton që shumë aplikacione të njohura për smartfonët që operojnë me Android janë të mbushura me viruse.Ajo që...

Aktualitet 13:10 - 22 Dhjetor, 2018

Nëse keni shkarkuar njërin nga këto aplikacione, fshijeni menjëherë

Hakerat mund të përgjojnë telefonatat ose mesazhet që përdoren për autorizime me dy nivele, mund të shkarkojnë dhe instalojnë aplikacione të tjera. Çfarë ndodh kur ju...

Life Style 10:20 - 2 Nentor, 2018

Risia e fundit e WhatsApp do t’ju bëjë të fshini aplikacionin

Mesa duket, Mark Zuckerberg është gati të fillojë të rimarrë disa nga ato 22 miliardë dollarët që i ka investuar kur bleu platformën e mesazheve, WhatsApp...

Kuriozitete 23:20 - 25 Shkurt, 2018

Ju kanë fshirë nga Instagrami?/ Ja se si ta kuptoni

Nëse keni qenë në një moment ku provoni dhe shikoni postimet e ndonjë prej miqve tuaj, por nuk jeni në gjendje të hyni në profilin e...

Aktualitet 19:36 - 3 Prill, 2017

Ja si të mësoni nëse dikush ju ka hequr nga lista e miqve në Facebook

Në kohën kur gjithmonë e më shumë njerëz po përdorin rrjetin social, Facebook, lajmi se dikush të ka hequr nga lista e miqve është i dhimbshëm....

Uncategorized 15:51 - 22 Mars, 2015

Së shpejti mund të fshihen kujtimet e dhimbshme nga truri

Shkenca premton që shumë shpejt do të jetë e mundur fshirja e kujtimeve të dhimbshme gjatë kohës që flini gjumë. Sigurisht, askush thotë se kjo teknikë do...