Connect with Us

All posts tagged "fshehtesi"

Kryesore Show Biz 13:25 - 17 Prill, 2019

6 vjet lidhje në fshehtësi/Çifti i famshëm më në fund del në publik dorë për dore

Katie Holmes dhe partneri i saj Jamie Foxx kanë plot 6 vjet që janë lidhur dhe fotot e tyre në publik janë të pakta por këtë...

Kryesore Show Biz 10:40 - 9 Dhjetor, 2018

Pa zhurmë dhe në fshehtësi të plotë, martohet çifti i njohur i showbiz-it shqiptar?!

Për një periudhë shumë të gjatë, reperi Skerdi Ago dhe gazetarja Vesa Rama përjetuan në heshtje historinë e tyre të dashurisë! Në dasmën e Gjikos me...

Aktualitet 10:10 - 20 Tetor, 2018

Surprizë! Supermodelja e njohur martohet në fshehtësi dhe fustani i nusërisë është mahnitës

Surprizë: Karlie Kloss dhe Josh Kushner janë martuar. Vetëm tre muaj pasi shpalli fejesën, çifti kurorëzoi dashurinë në një ceremoni të vogël hebreje në Nju-Jork. Supermodelja...

Kultura 15:20 - 12 Korrik, 2015

Përse mbahet e fshehur nata e kadrit?

Dhjetë ditët e ramazanit sapo kanë trokitur dhe besimtarët përgatiten t’i presin ata me shtim në adhurime, lutje dhe përshpitshmëri. Këto ditë përmbajnë brenda tyre natën...

Aktualitet 08:43 - 18 Prill, 2015

Skandal/ Lindita Nikolla ndryshon në fshehtësi 50 nene të ligjit për arsimin e lartë, zhduk raportin profesor/doktorant në favor të Henri Çilit

ë tjera hije skandali bien mbi Ministrinë e Arsimit, pasi ministrja Lindita Nikolla ka ndryshuar në fshehtësi rreth 50 nene të ligjit për arsimin e lartë...