Connect with Us

All posts tagged "frikshem"

Sociale 13:18 - 20 Gusht, 2019

Ditët e fundit të verës? Njihuni me parashikimin e “frikshëm” per motin në ditët në vijim

Vera po numëron ditët e fundit të saj dhe hyrja e vjeshtës është në prag. Sipas parashikimeve të sinoptikanëve ndërkombëtarë kjo vjeshtë do të jetë me...

Aktualitet 18:39 - 2 Maj, 2019

Paloka bën paralajmërimin e frikshëm/ “Bllokimi i rrugëve është vetëm një sinjal”

Nënkryetari i PD-së, Edi Paloka, gjatë fjalës së tij, nga rrethrrotullimi i Plepave, ku po proteston, paralajmëroi kryeministrin Edi Rama se ky është vetëm një sinjal....

Gajat : Basha flet me fakte
Aktualitet 14:58 - 12 Prill, 2019

Shokon Çlirim Gjata/ Bën paralajmërimin e frikshëm

Sekretari për Çështjet Ligjore në PD, Çlirim Gjata, ka ironizuar rolin e Policisë së shtetit në grabitjen e aeroportit të Rinasit. Sipas Gjatës, dhjetra policë ruajnë...

Aktualitet 15:08 - 2 Janar, 2019

Bonusi i bebeve/ Deputeti zbulon faktin e frikshëm

Deputeti i Partisë Demokratike, Agron Shehaj është shprehur se bonusi i qeverisë për bebet nuk është zgjidhja, pasi shqiptarët duan mundësi për fëmijët e tyre. Në...

Aktualitet 14:52 - 27 Dhjetor, 2018

Deputeti bën krahasimin e frikshëm/ Shqipëria pranë vendeve të Afrikës

Deputeti i Partisë Demokratike, Tritan Shehu e ka cilësuar si ceremoni tragjiko-komike të denjë për vendet e Afrikës Qendrore, prezantimin e autoambulancave të reja që do...

Aktualitet 11:14 - 22 Dhjetor, 2018

NASA bën paralajmërimin e frikshëm: Shumë shpejt në Tokë do të ketë…

Duke qenë se planeti po vazhdon të ngrohet, sasia e shiut që do të bjerë në rajonet tropikale do të rritet, sipas një studimi. Sipas studimit modelet e klimës...

Aktualitet 19:24 - 17 Prill, 2018

Paralajmërimi i frikshëm i Presidentit të KE për Ballkanin Perëndimor

Presidenti i Komisionit Evropian, Jean-Claude Juncker, është shprehur se shtetet e Ballkanit Perëndimor nuk duhet të largohen nga perspektiva e BE-së, raporton agjencia turke e lajmeve...

Kuriozitete 19:45 - 17 Shkurt, 2015

Krijesë e frikshme jeton në oqeane

Ndoshta mund të kemi nevojë për të ndaluar duke kërkuar “alienët” dhe të fillojmë të eksplorojmë më shumë prej këtyre krijesave në Tokë. Kjo krijesa sigurisht ju...