Connect with Us

All posts tagged "franceska"

Aktualitet 14:40 - 28 Maj, 2019

“Po të shpërthen gjoksi”/Komentuesit “masakrojnë” ish banoren e BB për operacionet plastike

Ish banorja e BB, Françeska Jaçe, me postimet e saj më të fundit i ka bërë të gjithë të mendojnë se ka bërë ndërhyrje në gjoks...

Aktualitet 13:10 - 10 Maj, 2019

“Kontakti me sy është më intim se fjalët”/Franceska Jaçe nuk ndalet me fotot seksi

Ish banorja e Big Brother Albania, Franceska Jaçe nuk ndalet me fotot e nxehta në llogarinë e saj në Instagram. Ajo shfaqet në një krevat e...

Aktualitet 13:10 - 5 Maj, 2019

Foto/Françeska Jaçe “nxeh” Instagramin në këto ditë me shi, shfaqet me bikini në shtrat

Ish banorja e Big Brother, Franceska Jace, ka publikuar një foto e cila ka rritur temperaturat në këtë ditë me shi dhe ka relaksuar ndjekësit e...

Kryesore Show Biz 10:50 - 23 Mars, 2019

“Si jeni katandisur”/Françeska Jaçe sherr me komentuesin

Françeska Jaçe dhe Kejvina Kthella tërhoqën vëmendjen e të gjithëve ditën e sotme me foton ku shfaqeshin me bikini në plazh teksa lanë të kuptohej se...

Kryesore Show Biz 14:53 - 11 Shkurt, 2019

Bën jetë super luksoze, Françeska Jaçe zbulon si u bë e pasur

Modelja shqiptare, Françeska Jaçe, është një nga vajzat më të komentuara në media, e cila përherë ka tërhequr vëmendjen me jetën luksoze, udhëtimet e shpeshta dhe...

Aktualitet 15:53 - 6 Nentor, 2018

Pa reçipeta dhe e lagur, Françeska Jaçe “nxeh” Instagramin

Ndërkohë që njerëzit i janë kthyer veshjeve të trasha, Françeska Jaçe bën të kundërtën. Për Françeskën vera ende nuk ka mbaruar, dhe këtë gjë na e...

Kryesore Show Biz 16:25 - 17 Tetor, 2018

Ish banorja e BB ngre temperaturat, pozon e zhveshur nga vaska

Françeska Jaçe ka udhëtuar drejt Anglisë dhe prej andej ka publikuar një foto të nxehtë.Ish-banorja e Big Brother dhe një nga modelet më sexy ka provokuar...

Kryesore Show Biz 23:50 - 3 Maj, 2018

Françeska Jaçe ndryshon profesion? Jemi të sigurtë që kështu nuk e keni parë kurrë më parë [VIDEO]

Ajo u bë e njohur si pjesëmarrëse në reality show-n Big Brother. Por edhe pas përfudimit të këtij reality, Françeska Jaçe ishte një nga vajzat më...

Kryesore Show Biz 23:20 - 15 Shkurt, 2018

Foto/ Françeska ekspozon të pasmet

Pasi i dha fund lidhjes me milionerin nga Tirana, Françeska Jaçe nuk ka humbur kohë dhe ka vrapuar për të kaluar disa ditë relaksi në vendet...

Aktualitet 08:35 - 7 Shkurt, 2018

‘Çdo gjë që ka një fillim ka dhe një mbarim’/Françeska Jaçe ndahet nga biznesmeni

Prej kohësh, në media është përfolur se Françeska Jaçe është në një lidhje me And Geçin, djali i një biznesmeni mjaft të njohur në Shqipëri. Çifti...

Aktualitet 22:40 - 30 Dhjetor, 2017

Balerini i postoi foton “demaskuese”, Françeska habit me përgjigjen që i kthen

Një nga të ftuarit në ditëlindjen e modeles Françeska Jaçe ishte edhe miku i saj prej disa kohësh tashmë, balerini Graciano Tagani. Ajo postoi disa foto...

Aktualitet 11:16 - 23 Dhjetor, 2017

Françeska ngatërron pozicion/Po tentonte të ekspozonte çizmet,por tregon pjesën intime

Modelja Françeska Jaçe mbrëmjen e sotme ka bërë publike një foto në të cilën me siguri ka dashur që vëmendjen ta marrin “çizmet” e shtrenjta që...

Showbizz 17:42 - 24 Tetor, 2015

Franceska e “Big Brother” dënohet me burg

Ish-lojtarja e “Big Brother” është deklaruar fajtore nga Gjykata e Rrethit Gjyqësor, duke u dënuar me një muaj burg, për veprën penale “shkelje e rregullave të...