Connect with Us

All posts tagged "fotot"

WOW- Mahnitëse/ Pamje të kafshëve të egra në momentin dhe kohën e duhur
Kuriozitete 14:13 - 28 Tetor, 2020

WOW- Mahnitëse/ Pamje të kafshëve të egra në momentin dhe kohën e duhur

Konkursi prestigjioz, i drejtuar nga Federata Kombëtare e Kafshëve të Egra, tërhoqi mbi 29,700 hyrje nga e gjithë bota. Fituesi i përgjithshëm i çmimit të madh...

Emily Ratajkowski çmend ndjekësit/ Pozon nudo me barkun e rrumbullakosur
Showbizz 12:20 - 28 Tetor, 2020

Emily Ratajkowski çmend ndjekësit/ Pozon nudo me barkun e rrumbullakosur

Modelja e famshme Emily Ratajkowski ka çmendur ndjekësit teksa ka publikuar disa foto ku shfaqet nudo me barkun e rrumbullakosur. Pas lajmit se është në pritje...

Linja perfekte dhe shumë joshëse/ Fotot më përvëluese të modeles peruane
Showbizz 09:46 - 28 Tetor, 2020

Linja perfekte dhe shumë joshëse/ Fotot më përvëluese të modeles peruane

Modelja e njohur Denise Schaefer është një nga vajzat më seksi të pasarelave. Ajo është me origjinë nga Peruja dhe e ka nisur karrierën e saj...

FOTOT-Superbomba e Instagramit/ Kjo është modelja më e kërkuar e momentit
Showbizz 09:37 - 28 Tetor, 2020

FOTOT-Superbomba e Instagramit/ Kjo është modelja më e kërkuar e momentit

Sonia Isaza është një modele fitnesi, bodybuilder dhe një personazh i famshëm i mediave sociale e cila është e njohur për fizikun e saj tërheqës. Me...

Nuk i lë vend imagjinatës/ Mathilde Tantot "shpërthen" rrjetin me fotot provokuese
Showbizz 09:22 - 28 Tetor, 2020

Nuk i lë vend imagjinatës/ Mathilde Tantot “shpërthen” rrjetin me fotot provokuese

Mathilde Tantot është një nga modelet më seksi të Instagramit. Ajo ka një numër prej 7.9 milionë ndjekësish në rrjetet sociale. Mathilde është bërë shumë e...

FOTOT-Me pozat seksi me tanga buzë detit/ Kjo është 40 vjeçarja Kim Kardashian
Showbizz 15:47 - 27 Tetor, 2020

FOTOT-Me pozat seksi me tanga buzë detit/ Kjo është 40 vjeçarja Kim Kardashian

Pak ditë më parë, ylli i televizionit Kim Kardashian, festoi 40 vjetorin e saj të lindjes. Motrat e saj Kylie, Kourtney, Kendall dhe Khloe u kujdesën...

FOTOT-Ka ujë në Hënë/ NASA zbulon "xhepa të vegjël" akulli në sipërfaqen hënore
Kuriozitete 15:20 - 27 Tetor, 2020

FOTOT-Ka ujë në Hënë/ NASA zbulon “xhepa të vegjël” akulli në sipërfaqen hënore

Ditën e djeshme Nasa ka konfirmuar për herë të parë se në sipërfaqen e Hënës ka ujë. Kjo do të thotë se është e mundur që...

FOTOT-Ishuj të mbuluar me mjegull, ylberë mahnitës dhe goditje epike të rrufeve
Kuriozitete 15:02 - 27 Tetor, 2020

FOTOT-Ishuj të mbuluar me mjegull, ylberë mahnitës dhe goditje epike të rrufeve

Këto pamje magjepsëse panoramike janë përzgjedhur si fituesit në Çmimet Ndërkombëtare Epson Pano 2020. Këtë vit konkursi mori 5,859 kërkime nga 1,452 fotografë profesionistë dhe amatorë...

Një nga modelet më të bukura shqiptare/ Kjo është vajza që po çmend ndjekësit me tiparet e saj
Showbizz 09:54 - 27 Tetor, 2020

Një nga modelet më të bukura shqiptare/ Kjo është vajza që po çmend ndjekësit me tiparet e saj

Bukuri e mirfilltë shqiptare. Një vajzë shtatlartë me tipare qiellore është ish Miss Universe Albania 2015 Megi Luka. Sot ajo është një nga fytyrat më të...

Anastasia Kvitko një “bishë e vërtetë”/ Fotot e saj të fundit do t’iu lënë pa fjalë
Showbizz 09:24 - 27 Tetor, 2020

Anastasia Kvitko një “bishë e vërtetë”/ Fotot e saj të fundit do t’iu lënë pa fjalë

Supermodelja Anastasia Kvitko është një nga vajzat më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo shpesh herë publikon foto tejet provokuese ku nuk ndalet së treguari linjat...

FOTOT-E kërcënuan me armë dhe i mbijetoi temperaturave deri në 50 gradë/ Aventura e eksploruesit në kufijtë më të rrezikshëm të botës
Kuriozitete 14:27 - 26 Tetor, 2020

FOTOT-E kërcënuan me armë dhe i mbijetoi temperaturave deri në 50 gradë/ Aventura e eksploruesit në kufijtë më të rrezikshëm të botës

Të thuash që Reza Pakravan ka etje për aventura mund të jetë nënvlerësim. Duket se ai është absolutisht duke gulçuar për të gjetur pikat e shitjes...

Nuk do të arrini t'i dalloni dot/ Moderatorja shqiptare një “sozi” e Kim Kardashian
Showbizz 13:16 - 26 Tetor, 2020

Nuk do të arrini t’i dalloni dot/ Moderatorja shqiptare një “sozi” e Kim Kardashian

Megi Poajni është një nga vajzat e showbizit që komentohet shumë në rrjetet sociale për pamjen e saj. Ajo u bë e njohur fillimisht si aktore...

Provokon me pozat e saj të nxehta/ Njihuni me modelen që do t’iu "heqë trurin"
Showbizz 09:29 - 26 Tetor, 2020

Provokon me pozat e saj të nxehta/ Njihuni me modelen që do t’iu “heqë trurin”

Jacky Romero ka lindur në Los Angeles, California dhe tani jeton në Dallas, Texas. Kohët e fundit fitoi titullin Miss HIN Los Angeles dhe para kësaj...

FOTOT- Magnet për turistët/ Këto janë urat më të bukura të Amerikës
Kuriozitete 14:40 - 25 Tetor, 2020

FOTOT- Magnet për turistët/ Këto janë urat më të bukura të Amerikës

Ajo që nisi si një masë shtesë sigurie për të  mbrojtur drunjtë prej druri që mbështesin urat nga elementet, urat e mbuluara janë bërë sinonim i...

Tundon me pozat e saj provokuese/ Njihuni me bjondinën e preferuar të djemve
Showbizz 09:49 - 25 Tetor, 2020

Tundon me pozat e saj provokuese/ Njihuni me bjondinën e preferuar të djemve

Kseniya Belousova është një modele siberiane e cila u bë e njohur si një nga imazhet e Guess në vitin 2016. Idhujt më të mëdhenj në...

FOTOT- Nga "Pylli i Vetëvrasjeve" në Japoni deri te Pisha Barrens drithëruese në New Jersey/ 11 pyjet më të“frikshëm” në të gjithë botën
Kuriozitete 15:42 - 24 Tetor, 2020

FOTOT- Nga “Pylli i Vetëvrasjeve” në Japoni deri te Pisha Barrens drithëruese në New Jersey/ 11 pyjet më të“frikshëm” në të gjithë botën

Nga vrasjet deri tek shikimet e UFO-ve, pyjet në të gjithë botën janë të njohur për historitë e tyre të frikshme. Shumë pyje thuhet se përndiqen...

FOTOT-Aurela Hoxha më e nxehtë se kurrë/ Tregon format "bombë" me pozat seksi
Showbizz 14:37 - 23 Tetor, 2020

FOTOT-Aurela Hoxha më e nxehtë se kurrë/ Tregon format “bombë” me pozat seksi

Aurela Hoxha është një nga modelet më seksi shqiptare që po arrin shumë suksese në fushën e modelingut. Bukuroshja shqiptare i ka vënë flakën rrjetit teksa...

Të gjithë meshkujt “çmenden” pas saj/ Kjo është modelja që do t’iu bëjë për vete me format e saj
Showbizz 11:00 - 22 Tetor, 2020

Të gjithë meshkujt “çmenden” pas saj/ Kjo është modelja që do t’iu bëjë për vete me format e saj

Ajo është një nga modelet më të komentuara në mediat e huaja. Bëhet fjalë për Carmen Ortegan. Modelja publikon foto shumë seksi ku tregon format shpërthyese...

Trup perfekt dhe poza provokuese/ Njihuni me basketbollisten më seksi të momentit
Showbizz 10:26 - 22 Tetor, 2020

Trup perfekt dhe poza provokuese/ Njihuni me basketbollisten më seksi të momentit

Valentina Vignali , modelja italiane,e cila është edhe lojtare basketbolli profesioniste, vazhdon të tregojë në rrjetet sociale hiret e saj. Ajo publikon foto provokuese me bikini,...

Modelja e fitnesit që do t’iu lërë pa fjalë/ Fotot më “hot” të Nienna Jade
Showbizz 09:30 - 22 Tetor, 2020

Modelja e fitnesit që do t’iu lërë pa fjalë/ Fotot më “hot” të Nienna Jade

Modelja e fitnesit Nienna Jade numëron rreth 2.8 milionë ndjekës me të cilët ndan foto tejet seksi. Në fotot e saj Nienna tregon të pasmet e...

Flinte në stolat e parkut/ Modelja i vë "flakën" rrjetit me fotot e saj super provokative
Showbizz 09:47 - 21 Tetor, 2020

Flinte në stolat e parkut/ Modelja i vë “flakën” rrjetit me fotot e saj super provokative

Pothuajse një vit më parë Safarii jetonte në makinën e saj dhe flinte në stolat e një parku. Ajo punonte si një striptiste në një klub...

Italiania më seksi e Instagramit/ Kjo është modelja që çmend futbollistët
Showbizz 09:27 - 21 Tetor, 2020

Italiania më seksi e Instagramit/ Kjo është modelja që çmend futbollistët

Elisa de Panicis është një modele italiane shumë e përfolur në mediat e huaja. Ajo është bërë e njohur prej pjesëmarrjes së saj në reality shown...

Showbizz 09:18 - 21 Tetor, 2020

Ish missi nuk i lë vend imagjinatës/ Fotot më bombastike të modeles seksi Olivia Culpo

Modelja amerikane, Olivia Culpo njihet për natyrën e saj të ëmbël e të rezervuar. Ish misi është një nga vajzat më seksi të Instagramit. Bukuroshja publikon...