Connect with Us

All posts tagged "fotoja"

Kronika 14:59 - 30 Janar, 2020

I dënuar me burg përjetë për vrasjen e policit dhe djalit 8-vjeçar/ Publikohet fotoja e të shumëkërkuarit

Policia e Shtetit, në kuadër të punës për kapjen e personave të shpallur në kërkim, ka përcaktuar listën me 50 personat më të kërkuar, që do...

Politikë 11:35 - 19 Tetor, 2019

“Nuk munda ti rezistoj”/ Galdini publikon foton prekëse të ish-mësuesit 85-vjeçar

Kryetari i LDE-së, Arian Galdini ka publikuar në një postim në rrjetet sociale, një foto prekëse të një ish-mësuesi, i cili jeton në kushte tejet të...

Politikë 20:57 - 4 Tetor, 2019

Basha thumbon Ramën/ “Nuk shkoj në SHBA për të bërë foto”

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha duke folur për krizën politike, zbuloi se brenda javës do të udhëtojë drejt SHBA. I ftuar në Syri.Tv Basha tha...

Politikë 21:23 - 3 Tetor, 2019

“80 mijë dollarë për foton me Obamën”/ Rama: Lojë politike e PD

Kryeministri Edi Rama  ka  komentuar çështjen e fotos me Presidentin amerikan Barack Obama,ku disa ditë më parë gjykata dënoi një shtetas amerikan,  me akuzën se kishte...

Politikë 19:00 - 2 Tetor, 2019

“Nuk i shpëton dot drejtësisë amerikane”/ Flamur Noka paralajmëron Ramën

Ish deputeti i Partisë Demokratike, Flamur Noka ka folur për foton e Ramës me ish presidentin e SHBA Barack Obama gjatë fushatës së zgjedhjeve presidenciale në...

Politikë 21:06 - 7 Shtator, 2019

Foto-Lulzim Basha vazhdon “revolucionin”/ Zbulohet vendndodhja e tij

Ditët e fundit Lulzim Basha iu rikthye edhe një herë retorikës së para-zgjedhjeve të 30 qershorit me fjalinë-temë: Rama do rrëzohet nëpërmjet revolucionit demokratik. Ndërsa për...

Kosova & Rajoni 14:53 - 2 Shtator, 2019

Behgjet Pacolli publikon foton me djemtë/ Studiojnë në shkollë publike

Ministri i Punëve të Jashtme të Kosovës, Behgjet Pacolli ka publikuar një foto me dy djemtë e tij, sot në ditën e parë të vitit të...

Politikë 08:16 - 24 Gusht, 2019

Foto-“Është zgjuar nervoz sot”/ Meta, tjetër mesazh të koduar?

Presidenti i vendit, Ilir Meta vijon të publikojë në faqen e tij në rrjetet sociale, foto nga vende të ndryshme të Shqipërisë, ku ai po kalon...

Aktualitet 22:53 - 11 Prill, 2019

Foto-Si kishte ndryshuar pamjen Admir Murataj nga ndërhyrjet kirurgjikale

Në media janë publikuar foto të pasaportës greke të Admir Muratajt, njërit prej grabitësve të vrarë në aeroportin e Rinasit. Në pasaportën greke që zotëronte, Admir...

Aktualitet 09:02 - 11 Prill, 2019

Këngëtari korçar publikon foton e veçantë/ Ka një mesazh të fortë

Në mes kësaj katraure , ku vendi ndodhet në krizë politike, ku vetëm dy ditë më parë 10 milion euro i grabitën në pistën e Aeroportit...

Aktualitet 14:45 - 16 Shkurt, 2019

Ahmetaj nxjerr foton/ Zbulon thelbin e protestës

Ish-ministri i Financave dhe Ekonomisë, Arben Ahmetaj ka reaguar në lidhje me protestës e opozitës, para Kryeministrisë. Në një postim në faqen e tij në rrjetet...

Basha dhe Rama pas marreveshjes se 18 Majit
Aktualitet 15:36 - 31 Janar, 2019

I akuzuari nga SHBA/ Rama në mbrojtje të Bashës

Sot në parlament, kryeministri Edi Rama, megjithëse u akuzua ashpër nga Lulzim Basha, nuk u drejtua nga ai, por antenat i ktheu tek Sali Berisha, ish-lideri...

Aktualitet 14:56 - 29 Qershor, 2018

Zbulohen faktet/ Basha u takua me vëllain e trafikantit para se të nisej për në Hollandë

Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, dje nga foltorja e Kuvendit, publikoi një foto në të cilën pretendon se kreu i PD, Lulzim...

Aktualitet 17:13 - 25 Prill, 2018

Publikohen fotot e rralla të Kryeministrit të Kosovës/ Sherr dhe grushta me ushtarët rus

Një fotografi e Kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, e vitit 2000 është shpërndarë nëpër portalet serbe gjatë ditës së sotme. Kjo fotografi e papublikuar më parë...

Kryesore Show Biz 15:19 - 15 Shkurt, 2018

Pa reçipeta pranë oxhakut dhe me gotë në dorë, Luana Vjollca “i vë flakën”Instagramit

Ajo është ndër vajzat më seksi dhe prezantueset më të ndjekura në show bizin shqiptar. Luana Vjollca gjithmonë bëhet pjesë e pandashme e rubrikave rozë dhe sigurisht,...

Aktualitet 23:40 - 28 Janar, 2018

Nuk është ashtu siç duket/ Djaloshi nga fotoja virale tregon se çfarë po ndodhte në të vërtetë

Me siguri  ju e keni pare këtë foto shumë here duke qarkulluar në rrjetet sociale dhe e njihni djaloshin në foto, si djali i cili po...

Aktualitet 21:44 - 12 Janar, 2018

Kuzhina e Kim Kardashian është e pisët dhe e shëmtuar

Në një reklamë në Instagram, Kim Kardashian West ka pozuar vetëm me të brendhsme të bardha teksa pinte një gotë lëngu detox. Reklama e postuar më...

Aktualitet 13:00 - 30 Dhjetor, 2017

Fotoja, 500 mijë dollarëshe Basha -Trump/ Zbulohet kush i pagoi paratë

Kryeprokurorja e re Arta Marku, pak ditë më parë i urdhëroi vartësit e saj që të mos heqin dorë nga hetimet, pavarësisht se cilit nivel i...

Aktualitet 01:30 - 13 Dhjetor, 2017

Ermali në prehërin e Enver Hoxhës/ Rezarta Shkurta poston foton e rrallë të bashkëshortit 

Rezarta Shkurta edhe pse i ka munguar skenës shqiptare me këngët e saj është aktive në rrjetet sociale. Kur vjen puna tek burri i saj, Ermal...

Aktualitet 22:19 - 11 Maj, 2017

Fotoja e Metës në zyrën e Ramës?/Presidenti i ri: Do zhgënjehesha nëse …!

Presidenti i zgjedhur, Ilir Meta, po flet mbrëmjen e sotme në studion e Top Channel për situatën politike në vend. Ndër të tjera, Meta u pyet...

Kryesore Show Biz 15:05 - 31 Mars, 2017

Fotoja e Rozës në kokën e një mashkulli

Jemi mësuar me fotot që i dedikojnë Roza Latit, por më surprizuese është ajo e realizimit të një portreti në kokën e dikujt. Kjo e ka...

Kryesore Show Biz 17:43 - 16 Mars, 2017

FOTO/ Një mëngjes ndryshe për Rovena Dilon

Ku ka më mirë se fansat të të surprizojnë. Këtë ndjesi e ka shijuar edhe këngëtarja Rovena Dilo, e cila krenohet përmes një fotoje të dhuruar...

Aktualitet 09:06 - 2 Mars, 2017

Fotoja me Berishën/Flet autori që goditi Spahiun: Ja e vërteta

Shtetasi Flamur Pirraci ka dhënë versionin e tij për incidentin e ndodhur më 25 shkurt në çadrën e protestës së opozitës, ku goditi kreun e AK,...