Connect with Us

All posts tagged "foto"

Qytetarët në sulm ndaj Metës dhe Fahri Balliut/ Kushëriri doganier shan me “libër shtëpie” komentuesit
Politikë 18:47 - 19 Tetor, 2020

Qytetarët në sulm ndaj Metës dhe Fahri Balliut/ Kushëriri doganier shan me “libër shtëpie” komentuesit

Presidenti Ilir Meta publikoi ditën e sotme një foto me mikun e tij më të ngushtë Fahri Balliun, por u vu re se kjo shkaktioi një...

Tayna “djeg” rrjetin me foton topless/ Zbulon kush e “detyroi” ta realizonte
Showbizz 11:04 - 19 Tetor, 2020

Tayna “djeg” rrjetin me foton topless/ Zbulon kush e “detyroi” ta realizonte

Reperja Tayna, nuk është në qendër të vëmendjes vetëm për suksesin e saj në muzikë, por edhe për fotot seksi dhe provokuese që publikon shpesh në...

Epidemiologu publikon fotografinë shqetësuese/ Kështu marrim viruset si “ushqim” në gojë
Sociale 10:53 - 18 Tetor, 2020

Epidemiologu publikon foton shqetësuese/ Kështu marrim viruset si “ushqim” në gojë

Epidemiologu Taulant Muka ka publikuar një imazh shqetësues që një pjesë e madhe e popullit e sheh nëpër ambiente të ndryshme, kryesisht në bare e restorante....

“Përshtatet në çdo qelizë të karakterit”/ Big Basta i kushton fjalët më të bukura Vesës në prag të 10 vjetorit të lidhjes
Showbizz 13:29 - 17 Tetor, 2020

“Përshtatet në çdo qelizë të karakterit”/ Big Basta i kushton fjalët më të bukura Vesës në prag të 10 vjetorit të lidhjes

Big Basta dhe Vesa Luma janë një nga çiftet më të pëlqyera dhe të komentuara në mediat rozë. Dyshja shpesh herë i kushtojnë njëri-tjetrit dedikime që...

FOTO-Siç nuk e keni parë asnjëherë/ Fifi shfaqet provokuese me fustanin seksi
Showbizz 11:31 - 17 Tetor, 2020

FOTO-Siç nuk e keni parë asnjëherë/ Fifi shfaqet provokuese me fustanin seksi

Këngëtarja Filloreta Raçi, Fifi nuk iu ndahet më pozave seksi.Pas heqjes së kilogramëve të tepërt, këngëtarja po shfaqet gjithnjë e më tërheqëse në fotot e saj....

Kthehet në Britani pas 11 vitesh/ Chris Brown fotografohet me Rita Orën
Showbizz 15:54 - 16 Tetor, 2020

Kthehet në Britani pas 11 vitesh/ Chris Brown fotografohet me Rita Orën

Këngëtarja shqiptare Rita Ora është forografuar nga nën shoqërinë e Chris Brown i cili pas 11 vitesh është kthyer në Londër. Së bashku me dyshen e...

Konflikti Azerbajxhan-Armeni/ Berisha thirrje komunitetit ndërkombëtar
Sociale 09:38 - 15 Tetor, 2020

Berisha feston ditëlindjen/ Publikon foton me bashkëshorten dhe ka dy fjalë për të gjithë

Ish-kryeministri dhe lideri historik i Partisë Demokratike, Sali Berisha, feston sot ditëlindjen e tij të 76-të. Berisha ka postuar një foto me bashkëshorten e tij Liri...

“Mama me kohë të plotë”/ Olta Gixhari tregon se çfarë i “mungon” gjatë kësaj periudhe
Showbizz 16:07 - 14 Tetor, 2020

“Procesi më i bukur në botë”/ Olta Gixhari shfaqet duke i dhënë gji Amarit

Pak kohë më parë, aktorja Olta Gixhari u bë nënë për herë të parë. Gixhari solli në jetë një djalë të cilin e quajti Amar, me...

I dhanë fund lidhjes dy muaj pas fejesës/ Ish partneri i këngëtares e përjeton, kapet duke qarë
Showbizz 13:49 - 13 Tetor, 2020

I dhanë fund lidhjes dy muaj pas fejesës/ Ish partneri i këngëtares e përjeton, kapet duke qarë

Këngëtarja e famshme Demi Lovato dhe ish i fejuari i saj Max Ehrich kanë qenë në qendër të vëmendjes përsa i përket lidhjes së tyre të...

Me foton nga Parisi, Blendi Fevizu i uron ditëlindjen të bijës
Showbizz 12:37 - 13 Tetor, 2020

Me foton nga Parisi, Blendi Fevizu i uron ditëlindjen të bijës

Blendi Fevziu është një nga gazetarët më të njohur shqiptar. Gjithashtu Fevziu është shumë aktiv në rrjetet sociale ku shpesh ndan foto nga udhëtimet e tij...

Lulzimi i kanabisit në vend/ Artan Hoxha: Çunat “filluan punën” pas deklaratave të Ramës
Kronika 22:38 - 12 Tetor, 2020

Artan Hoxha nuk ndalet/ Pas fotove, publikon videon e parcelës me kanabis

Gazetari Artan Hoxha nuk është ndalur vetëm me foto që ka publikuar disa ditë më parë nga Malësia e Madhe. Mbrëmjen e sotme, gazetari nxorri në...

Debati për dekoratat/ Rama tallet Metën, i publikon memen ku i jep medalje vetes
Politikë 15:16 - 12 Tetor, 2020

Debati për dekoratat/ Rama tall Metën, i publikon memen ku i jep medalje vetes

Vazhdon përplasja mes kryeministrit Edi Rama dhe presidentit Ilir Meta lidhur me dekoratat. Rama “nuk i ndahet” Metës pasi sot ka publikuar një meme tallëse në...

Xhemi Shehu provokon Arbana Osmanin/ “Po vjen Viti i Ri e ti prap s’po lind”
Showbizz 15:00 - 11 Tetor, 2020

Xhemi Shehu provokon Arbana Osmanin/ “Po vjen Viti i Ri e ti prap s’po lind”

Moderatorja e njohur Arbana Osmani është në pritje të ëmbël dhe shumë shpejt do të sjellë në jetë fëmijën e saj të dytë. Arbana është treguar...

Showbizz 13:13 - 11 Tetor, 2020

Fotoja e Sarës dhe Ledrit që bëri xhiron në rrjet/ Ja ku janë frymëzuar për pozën

Reperi Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara Hoxha së shpejti do të bëhen prindër të një vajze. Pak koëh para linjdes së saj, Ledri publikoi...

Zogu i Tiranës i mbyllur “në kafaz”/ Shtyhen me tre muaj hetimet
Showbizz 23:10 - 10 Tetor, 2020

Foto +18/ Zogu i Tiranës “harbohet” në arrest shtëpie

Moderatori Hermes Nikaj, i njohur ndryshe si Zogu i Tiranës, ndodhet prej disa muajsh në “arrest shtëpie”. Zogu i Tiranës ka gjetur ngushëllime te rrjetet sociale...

FOTO-Ermal Fejzullahu prezanton publikisht “të dashurën”
Showbizz 11:23 - 9 Tetor, 2020

FOTO-Ermal Fejzullahu prezanton publikisht “të dashurën”

Ermal Fejzullahu dhe Ariana janë një nga çiftet më të pëlqyera të showbizit shqiptar. Dyshja janë të martuar prej disa vitesh dhe kanë bashkë katër fëmijë....

“Po luan politikisht”!/ Meta i përgjigjet Gjekmarkajt: Askush s’mund të thotë se…
Politikë 11:46 - 8 Tetor, 2020

“Fort po shndrit ai diell”/ Meta publikon foton me Edin

Presidenti Ilir Meta ka zgjedhur që ditën sot ta nisë me miq. Njëri prej tyre është edhe Edi, ashtu siç edhe e ka prezantuar presidenti, me...

FOTO-Si dy binjake/ Loredana dhe Kida "çmendin" rrjetin
Showbizz 12:33 - 7 Tetor, 2020

FOTO-Si dy binjake/ Loredana dhe Kida “çmendin” rrjetin

Reperja Loredana Zefi është kthyer së fundi në Kosovë dhe të gjithë po flasin për rikthimin e saj me Mozzik. Por teksa rrjeti po gumëzhin për...

Foto-Kujtim Gjuzi del nga makina dhe merr shënjestër me snajperin
Sociale 12:20 - 7 Tetor, 2020

Foto-Kujtim Gjuzi del nga makina dhe merr shënjestër me snajper

Deputeti i listës së Lulzim Bashës, Kujtim Gjuzi shpesh tërheq vëmendjen e publikut. Gjatë paradites së sotme ai ka publikuar një foto me snajper nga Pogradeci....

FOTOT-Tayna pozon pa reçipeta/ Reperja i vë “flakën” Instagramin
Showbizz 15:37 - 6 Tetor, 2020

FOTOT-Tayna pozon pa reçipeta/ Reperja i vë “flakën” Instagramin

Tayna është një nga reperet më të suksesshme dhe të pëlqyera nga ndjekësit. Reperja shpesh komentohet për fotot provokuese që publikon në rrjetet sociale. Bjondina i...

FOTOT-Nuk ndalet së provokuari/ Beatrix Ramosaj publikon pozën “e rrezikshme”
Showbizz 13:48 - 6 Tetor, 2020

FOTOT-Nuk ndalet së provokuari/ Beatrix Ramosaj publikon pozën “e rrezikshme”

Beatrix Ramosaj është kthyer në një modele, pasi në rrjetin e saj social reklamon shpesh bikini apo veshje të markave të ndryshme të njohura edhe ndërkombëtarisht....

Trup perfekt / Jonida Vokshi zbulon si arriti të merrte vetëm 5 kilogramë gjatë shtatzënisë
Showbizz 12:40 - 6 Tetor, 2020

Trup perfekt / Jonida Vokshi zbulon si arriti të merrte vetëm 5 kilogramë gjatë shtatzënisë

Aktorja dhe moderatorja Jonida Vokshi i habiti të gjithë ku u shfaq me trupin perfekt  pak javë pas lindjes së vajzës., Emit. Teksa ka qenë e...

“Fiksojeni mirë këtë të voglin”/ Rama krenohet me Lirimin: Forca vëllaçko
Sociale 16:59 - 5 Tetor, 2020

“Fiksojeni mirë këtë të voglin”/ Rama krenohet me Lirimin: Forca vëllaçko

Kryeministri Edi Rama ka postuar një foto me të riun shqiptar nga Maqedonia, Lirim Zendeli. Kryeministri shkruan se shumë shpejt do ta shohim të mbështjellë me...