Connect with Us

All posts tagged "formularet"

Gara për hetues në BKH/ Përfundon procesi i deklarimit të pasurisë për 35 kandidatët
Aktualitet 11:15 - 30 Nentor, 2020

Gara për hetues në BKH/ Përfundon procesi i deklarimit të pasurisë për 35 kandidatët

Ka përfunduar procesi i deklarimit të formularëve të pasurisë për 35 kandidatët e kualifikuar si agjentë të Byrosë Kombëtare të Hetimit (BKH). Deklaratat janë dorëzuar nga...

Nga Durrësi në Berat, OFL ultimatum "të fortëve" të radhës
Kronika 15:22 - 29 Tetor, 2020

OFL ndalet në Tiranë dhe Elbasan/ Në “sitë” vrasës, hajdutë dhe trafikantë

Vijon pa ndërprerë Operacioni Forca e Ligjit, në zbatim të detyrave të përcaktuara në Aktin Normativ të datës 31 janar 2020. Në kuadër të zbatimit të...

Rama ka mandatin e tretë në xhep?/ Meta: Të jetë për të, ka edhe të 13-in!
Kronika 12:25 - 25 Shtator, 2020

OFL troket në Tiranë dhe Berat/ Në shënjestër trafikantë dhe hajdutë

Operacioni Forca e Ligjit iu ka dërguar formularin e vetëdeklarimit të pasurisë pesë shtetasve, njëri prej të cilëve banues në Tiranë, ndërsa të tjerët në Berat....

OFL ndalet në Fier dhe Tiranë/ Ultimatum për pasurinë katër të dënuarve
Kronika 13:38 - 17 Korrik, 2020

Organizatë kriminale, vrasje dhe vjedhje/ Kush është shënjestra e radhës e OFL-së

Operacioni Forca e Ligjit iu ka dërguar formularët e vetëdeklarimit të pasurisë, katër shtetasve. Në kuadër të zbatimit të Ligjit Special për masat pasurore ndaj individëve...

Nga Durrësi në Berat, OFL ultimatum "të fortëve" të radhës
Kronika 11:58 - 14 Korrik, 2020

OFL zbarkon në Shkodër/ Në shënjestër katër të “fortët” e radhës

Operacioni Forca e Ligjit iu ka dërguar formularët e vetëdeklarimit të pasurisë katër personave, banues në Shkodër. Në kuadër të zbatimit të Ligjit Special për masat...

OFL "hedh grepat" sërish/ Ultimatum për pasurinë shtatë të dënuarve
Kronika 11:00 - 13 Korrik, 2020

Vrasje, trafik droge dhe grup kriminal/ Kush është shënjestra e radhës e OFL

Operacioni Forca e Ligjit iu ka dërguar formularët e vetëdeklarimit të pasurisë, katër personave, dy prej të cilëve banues në Kavajë dhe dy në Tiranë. Në...

PD nuk hapet, listat hapen
Politikë 17:40 - 1 Korrik, 2020

“Ushtarët” e Luli Bashës fillojnë dorëheqjet/ Duan deputetë

Lulzim Basha shpalli disa ditë më parë përzgjedhjen e kandidatëve të PD nga baza e partisë me garë. Një formular që u kthye qesharak në rrjet...

Faktet dhe analiza/ Baza e PD s’do zgjedhë dot asnjë kandidat
Politikë 11:50 - 28 Qershor, 2020

Faktet dhe analiza/ Baza e PD s’do zgjedhë dot asnjë kandidat

Lulzim Basha shpalli dy ditë më parë “revolucionin” e tij historik me mënyrën sesi do garonin kandidatët për deputetë dhe përzgjedhjen e tyre sipas një modeli...

Nga Durrësi në Berat, OFL ultimatum "të fortëve" të radhës
Kronika 12:32 - 12 Qershor, 2020

“Grup i strukturuar kriminal, kanosje dhe trafik droge”/ Kush janë shënjestra e radhës e OFL-së

Operacioni Forca e Ligjit i ka dërguar formularët e vetëdeklarmit të pasurisë katër personave, dy prej të cilëve banues në Shkodër dhe dy në Durrësi. Në...

OFL "hedh grepat" në Vlorë/ Ultimatum për pasurinë tre të dënuarve
Kronika 12:04 - 15 Maj, 2020

Të akuzuar për vrasje, trafik droge dhe kërcënim/ Kush janë katër të “fortët” në shënjestrën e OFL

Operacioni Forca e Ligjit i ka dërguar formularët për vetedeklarimin e pasurisë, katër personave. OFL bën të ditur se në kuadër të zbatimit të Ligjit Special...

Politikë 10:32 - 6 Shkurt, 2020

Pse Rama nuk i jep bjondes të lexojë listën e plotë të OFL-së?

Dje Lulzim Berisha i dha përgjigje OFL-së! Ka dy autobotë, një BMW dhe një lokal me qira! Këtu historia e tij duhet të konsiderohet e mbyllur....

Aktualitet 17:50 - 25 Maj, 2016

KQZ fsheh formularët e vetëdeklarimit të këshilltarëve Bashkiakë?

Bazuar në ligjin nr. 138/2015 “Për garantimin e integritetit të personave që zgjidhen, emërohen ose ushtrojnë funksione publike”, Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka për detyrë të...