Connect with Us

All posts tagged "forma"

Bjondina që çmend meshkujt me fotot “hot”/ Njihuni me modelen që do t’iu lërë pa fjalë
Showbizz 09:20 - 4 Gusht, 2020

Bjondina që çmend meshkujt me fotot “hot”/ Njihuni me modelen që do t’iu lërë pa fjalë

Olga Loera është një nga influencueset më të reja në Instagram. Ajo është kthyer në një nga modelet më të ndjekura dhe tërheqëse të rrjeteve sociale....

Foto-Eli Fara nuk plaket kurrë/ Mahnit me format trupore në plazh
Showbizz 16:02 - 3 Gusht, 2020

Foto-Eli Fara nuk plaket kurrë/ Mahnit me format trupore në plazh

Eli Fara është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Përveç zërit, Eli ka spikatur gjithmonë edhe për bukurinë e saj.  Duket sikur koha...

Showbizz 16:38 - 1 Gusht, 2020

Prezantuesja e motit çmend ndjekësit me fotot me bikini/ Alba Hoxha tregon linjat perfekte

Prezantuesja e motit dhe balerina Alba Hoxha i ka çmendur të gjithë teksa shfaqet shumë seksi me bikini. Bukuroshja e ekranit shpesh herë nuk nguron të...

Bark i sheshtë dhe forma të rrumbullakosura/ Anxhela Peristeri më seksi se kurrë
Showbizz 14:07 - 31 Korrik, 2020

Bark i sheshtë dhe forma të rrumbullakosura/ Anxhela Peristeri më seksi se kurrë

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar, Anxhela Peristeri vijon të na befasojë me pamjen e sja. Pasi publikoi fotot ku shfaqej natyrale duke treguar qukat,...

Fifi publikon foto me bikini/ Surprizon fansat me format
Showbizz 22:01 - 29 Korrik, 2020

Fifi shfaqet me bikini më në formë se kurrë/ Surprizon fansat me format

Këngëtarja Filloreta Raçi, e njohur si Fifi, që në fillimet e karrierës muzikore është identifikuar si një vajzë e mbushur. Prej disa muajsh ajo ka treguar...

Femra që nuk plaket kurrë/ Ledina Çelo ngre temperaturat me fotot provokuese
Showbizz 21:03 - 29 Korrik, 2020

Femra që nuk plaket kurrë/ Ledina Çelo ngre temperaturat me fotot provokuese

Ledina Çelo është një nga ato femra që sa më shumë vite kalojnë, aq më e re duket në moshë. Ndonëse është nënë e dy fëmijëve,...

Showbizz 15:04 - 27 Korrik, 2020

Më në formë se kurrë!/ Fifi publikon foton nga plazhi dhe lë pa fjalë fansat

Fifi është një ndër këngëtaret më të pëlqyera nga publiku. Përveç talentit të saj në muzikë një vëmendje të madhe ka marrë edhe paraqitja e këngëtares...

Bukuroshja me të pasmet bombastike/ Fotot më të zjarrta të Klaudia Kalia
Showbizz 09:30 - 27 Korrik, 2020

Bukuroshja me të pasmet bombastike/ Fotot më të zjarrta të Klaudia Kalia

Ish miss-i Klaudia Kalia u rendit në Top 10 e vajzave më të bukura me bikini në Miss Grand International. Ajo ka një numër të madh...

Me bikini para pasqyrës/ Mbesa e Bujar Nishanit tërbon rrjetin
Showbizz 21:00 - 25 Korrik, 2020

Me bikini para pasqyrës/ Mbesa e Bujar Nishanit tërbon rrjetin

Mbesa e ish-presidentit Bujar Nishani, Beniada Nishani, është një nga modelet shqiptare që ka një karrierë të suksesshme jashtë kufijve të Shqipërisë. Ajo është përzgjedhur imazh...

Vajzat shqiptare që e bënë edhe më të nxehtë verën/ Fotot që çmendën meshkujt
Showbizz 15:15 - 21 Korrik, 2020

Vajzat shqiptare që e bënë edhe më të nxehtë verën/ Fotot që çmendën meshkujt

Me fillimin e sezonin të verës, Instagrami u pushtua nga fotot me bikini të vajzave të famshme shqiptare. Me forma perfekte dhe bikini minimaliste, vajzat më...

Showbizz 09:25 - 21 Korrik, 2020

Trup fantastik dhe poza provokuese/ Fotot më shpërthyese të modeles së fitnesit

Ana Cheri është një nga modelet më seksi të fitnesit. Cheri di gjithnjë sit ë bëjë për vete fansat dhe të shtojë numrin e ndjekësve në...

Një “bombë” e vërtetë/ Kejvina Kthella më seksi se kurrë në fotot e fundit
Showbizz 12:27 - 19 Korrik, 2020

Një “bombë” e vërtetë/ Kejvina Kthella më seksi se kurrë në fotot e fundit

Kejvina Kthella është një nga modelet më seksi shqiptare. Bukuroshja si gjithnjë është shfaqur në super formë teksa ka realizuar një nga projektet e saj më...

Shpërthyese me format e saj/ Jojo Babie çmend meshkujt me fotot e nxehta
Showbizz 09:10 - 17 Korrik, 2020

Shpërthyese me format e saj/ Jojo Babie çmend meshkujt me fotot e nxehta

Jojo Babie është një nga modelet më të nxehta të Instagramit. Bukuroshja bjonde ka një numër të madh ndjekësish dhe e gjitha kjo falë formave të...

Showbizz 22:27 - 16 Korrik, 2020

“U bë deti kos”/ Oriola Marashi “çmend” fansat me fotot hot nga plazhi

Modelja Oriola Marashi i ka vënë “flakën” së fundmi Instagramit. Ajo ka publikuar disa foto “ të nxehta” në det ku tregon format e saj bombastike....

Showbizz 18:51 - 12 Korrik, 2020

Një mami se*si si Adelina/ Këngëtarja pozon me bikini dhe pozicion provokues

Këngëtarja Adelina Tahiri i ka”vënë flakën” Instagramit me foton e publikuar së fundmi. Adelina shfaqet e veshur me bikini teksa pozon në një pozicion shumë provokues....

Nuk i lë vend imagjinatës me fotot e saj/ Kylie Jenner tërbon ndjekësit me format shpërthyese
Showbizz 10:00 - 12 Korrik, 2020

Nuk i lë vend imagjinatës me fotot e saj/ Kylie Jenner tërbon ndjekësit me format shpërthyese

Miliarderja Kylie Jenner nuk ndalet me pozat seksi. Së fundi mbretëresha e Instagramit me 183 milionë ndjekës i ka çmendur fansat e saj teksa ka treguar...

"Bomba" amerikane me format s*ksi/ Fotot më të fundit të Kim Kardashian
Showbizz 09:30 - 12 Korrik, 2020

“Bomba” amerikane me format s*ksi/ Fotot më të fundit të Kim Kardashian

Biznesmenia shumë e famshme dhe seksi Kim Kardashian ka çmendur ndjekësit e saj në rrjetet sociale me fotot e fundit. Biznesmenia ka ekspozuar format e saj...

Showbizz 09:13 - 3 Korrik, 2020

“Bomba” amerikane që çmend meshkujt/ Anastasia Karanikolau do t’iu lërë pa mend me format e saj

Anastasia Karanikolau është kthyer në një nga vajzat më të komentuara dhe të ndjekura në rrjetet sociale. Bukuroshja bjonde ka ndezur Instagramin teksa publikuar disa fotot...

Showbizz 12:30 - 2 Korrik, 2020

Një konkurrente e fortë e Demi Rose dhe Anastasia Kvitko/ Kjo është modelja që “përvëlon” rrjetin me fotot e saj

Ajo është një nga modelet me format më bombatsike në Instagram.Katya elise Henry ka arritur t’i shtojë ndejkësit në rrjetet e saj sociale flaë fotove tejet...

Zajmina Vasjari nuk ndalet me videot seksi/ Ekspozon format perfekte me bikini
Showbizz 15:26 - 30 Qershor, 2020

Zaimina Vasjari nuk ndalet me videot seksi/ Ekspozon format perfekte me bikini

Këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari i ka çmendur të gjithë ndjekësit e saj me videot seksi nga pushimet. Teksa po udhëton me jahtin e saj, Zaimina...

“Bombat” Kardashian ndezin rrjetin/ Tregojnë format s*ksi me bikini
Showbizz 11:47 - 25 Qershor, 2020

“Bombat” Kardashian ndezin rrjetin/ Tregojnë format s*ksi me bikini

Ato janë padyshim motrat më të famshme dhe të komentuara në shoëbizin e huaj. Bëhet fjalë për Kim, Khloe dhe Kourtney Kardashian të cilat kanë pushtuar...

"Tërbohet" Bebe Rexha/ Tregon të pasmet bombastike duke kërcyer twerk
Showbizz 12:44 - 23 Qershor, 2020

“Tërbohet” Bebe Rexha/ Tregon të pasmet bombastike duke kërcyer twerk

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha është një nga personazhet e cila di si tërheqë vëmendjen e mediave të huaja.  Ajo gjithnjë përfllitet për stilin e...

Showbizz 09:21 - 20 Qershor, 2020

Forma shpërthyese dhe poza tejet provokuese/ Njihuni me modelen më s*ksi shqiptare

Modelja shqiptare Ziza Pajaziti është një nga vajzat më seksi të rrjeteve sociale. 24 vjeçarja nuk ngurron së publikuari foto provokuese në Instagramin e saj ku...