Connect with Us

All posts tagged "fly ernest"

Sociale 23:01 - 10 Janar, 2020

Autoritetet italiane njoftim të rëndësishëm për “Fly Ernest”/ Ja data kur pezullohen fluturimet

Autoriteti i Aviacionit Civil Italian (ENAC) ka reaguar pas problemeve të shumta të kompanisë “Fly Ernest”, e cila ka mashtruar qytetarët dhe i ka lënë në...

Sociale 21:38 - 7 Janar, 2020

Skandali/ Pas falimentimit “Fly Ernest” shet ende bileta

Vazhdon skandali me kompaninë e udhëtimeve “Fly Ernest”, e cila duket se nuk ka të ngopur me vjedhjen e parave të shqiptarëve dhe jo vetëm. Ndonëse...

Lajme 21:13 - 7 Janar, 2020

Falimenton “Fly Ernest”

Kompanisë së udhëtimeve “Fly Ernest” duket se i erdhi fundi, pas mashtrimeve të shumta, prej muajsh, me qytetarët. Gjatë 72 orëve të fundit, kjo kompani ka...

Sociale 20:47 - 7 Janar, 2020

Mashtrimi i “Fly Ernest”/  Qytetarët gdhijnë netët në aeroporte

Kompania “Fly Ernest” vazhdon të tallet dhe të mashtrojë qytetarët, të cilët i lë shpeshherë në mes të rrugës dhe nuk i kompenson as biletat e...