Connect with Us

All posts tagged "fluturuese"

Aktualitet 13:25 - 12 Qershor, 2019

Taksia fluturuese/ Zbulohen detajet luksoze dhe çmimi i udhëtimit

Kompania “Uber” së fundmi ka njoftuar se së shpejti taksitë fluturuese “Uber Air”  po i afrohen ngritjes. Thuhet se çmimi i tyre do të jetë më...

Aktualitet 20:45 - 26 Janar, 2019

VIDEO/ Krijohet ‘taksia fluturuese’, kryen me sukses testin e parë

Flitej prej kohësh për këtë projekt, por më në fund u arrit të kijohet ‘taksia fluturuese’. Boeing, bëri testin e parë me sukses në një aeroport...