Connect with Us

All posts tagged "floke"

Pas konfirmimit të lidhjes me Beartin/ Tea bën veprimin e radhës që befasoi ndjekësit
Showbizz 12:38 - 13 Shkurt, 2021

Pas konfirmimit të lidhjes me Beartin/ Tea bën veprimin e radhës që befasoi ndjekësit

Tea Trifoni është kthyer në një nga vajzat më të komentuara. Ish konkurrentja e Përputhen, u bë pjesë e mediave rozë pasi doli çift me një...

Sociale 12:40 - 14 Janar, 2021

Me bishtaleca dhe baluke/ Aurela Basha publikon foton dhe uron të atin për ditëlindje

Bashkëshortja e kryetarit të PD-së, Lulzim Basha, Aurela Basha, ka publikuar një foto të sajën shumë të hershme. Sot, ajo ka uruar të atin për ditëlindje...

Koronavirusi mbylli parukeritë/ Modelet e flokëve gjatë pandemisë
Kuriozitete 22:00 - 31 Dhjetor, 2020

Koronavirusi mbylli parukeritë/ Modelet e çuditshme të flokëve gjatë pandemisë

COVID-i ka bërë që shumë njerëz, duke mos dashur të ekspozohen, të detyrohen të stilojnë vetë flokët e tyre. Shumë njerëz kanë eksperimentuar me flokët e...

Showbizz 15:19 - 14 Dhjetor, 2020

Nuk përmbahet Lady Gaga/ Ndez Instagramin me pozën topless

Këngëtarja me famë botërore, Lady Gaga ka ndezur rrjetin me foton e fundit. Gaga ka pozuar topless për fushatën më të re të linjës së saj...

Zakonet e përditshme që shkaktojnë hollimin e flokëve tuaj
Life Style 13:14 - 11 Dhjetor, 2020

Zakonet e përditshme që shkaktojnë hollimin e flokëve tuaj

Për gratë dhe vajzat, hollimi i flokëve dhe rënia e tyre është një problem shumë serioz. Shumica e vajzave nisin trajtime të ndryshme estetike për të...

FOTOT- Modelet më të reja të flokëve për vitin 2021
Fashion 13:14 - 20 Nentor, 2020

FOTOT- Modelet më të reja të flokëve për vitin 2021

Viti i Ri 2021 është në prag dhe të gjithë jemi sy e veshë në trendet më të fundit që na tregojnë stilistët e flokëve. Këtu...

Blog 08:33 - 13 Tetor, 2020

Kamboxhia, si luftohet varfëria ekstreme përmes shitjes së flokëve

Nga Maria Stöhr “Der Spiegel” Janë thjeshte flokë, thonë tregtarët me gërshërë në duar. Por të gjithë e dinë që kjo nuk është e vërtetë. Për...

VIDEO-Pas 4 vitesh, Françeska Jaçe vendos të bëjë ndryshimin e papritur
Showbizz 10:45 - 6 Tetor, 2020

VIDEO-Pas 4 vitesh, Françeska Jaçe vendos të bëjë ndryshimin e papritur

Modelja seksi, Françeska Jaçe ka vendosur që të bëjë n jë ndryshim në pamjen e saj. Bukuroshja e Instagramit ka treguar se prej 4 vitesh nuk...

Shpenzon mijëra dollarë për flokët/ Dua Lipa kap detajin tek Trump: Edhe parukieri e urren atë
Showbizz 12:51 - 30 Shtator, 2020

Shpenzon mijëra dollarë për flokët/ Dua Lipa kap detajin tek Trump: Edhe parukieri e urren atë

Këngëtarja me famë botërore Dua Lipa e ka shprehur hapur se është kundër politikave të krijuara nga Donald Trump. Së fundi, këngëtarja ka ndjekur debatin mes...

Një bjondinë seksi dhe super në formë/ Fifi i çmendi të gjithë me fotot e fundit
Showbizz 16:31 - 27 Shtator, 2020

Një bjondinë seksi dhe super në formë/ Fifi i çmendi të gjithë me fotot e fundit

Fifi është një nga këngëtaret më të dashura dhe të komentuara në shoëbizin shqiptar. Fifi nuk komentohet vetëm për karrierën e saj të suksesshme por edhe...

Kejvina Kthella guxon sërish/ Bën ndryshimin që askush që s’e priste
Showbizz 21:36 - 19 Shtator, 2020

Kejvina Kthella guxon sërish/ Bën ndryshimin që askush që s’e priste

Kejvina Kthella është një nga modelet më seksi të showbizit shqiptar. Ndonëse vera ka mbaruar, bukuroshja bjonde vijon të ngrejë temepraturat me fotot e nxehta që...

Modeli i flokëve që pritet të "pushtojë" vjeshtën/ Vajzat të fiksuara pas këtij stili
Fashion 13:31 - 6 Shtator, 2020

Modeli i flokëve që pritet të “pushtojë” vjeshtën/ Vajzat të fiksuara pas këtij stili

Gjatë sezonit të verës, shumë personazhe të njohur dhe influnecuese të Instagramit zgjodhën modelin e flokëve me gërsheta. Duket se ky trend ka fiksuar të gjitha...

“Ça je tub o mi të q**** robt”/ Plas sherri mes vajzave në Jalë, kapen për flokësh e i gjuajnë njëra-tjetrës me gota kokës
Lajme 17:10 - 31 Gusht, 2020

Video-“Ça je tu bo mi të q**** robt”/ Plas sherri mes vajzave në Jalë, kapen për flokësh e i gjuajnë njëra-tjetrës me gota kokës

Pas videos së sherrit të vajzave në Shkodër për një djalë që bëri namin, një tjetër video po qarkullon në rrjetet sociale, ku dy vajza zihen...

Sekreti për flokë të bukur/ Ky është produkti “magjik”
Life Style 16:21 - 19 Gusht, 2020

Sekreti për flokë të bukur/ Ky është produkti “magjik”

Flokët tona janë një nga bukuritë dhe pjesë të trupit që bien në sy më shumë nga të gjithë të tjerat dhe nuk është e çuditshme...

Tayna e thotë publikisht/ "Kam fobi nga martesa"
Showbizz 22:56 - 12 Gusht, 2020

Tayna e thotë publikisht/ “Kam fobi nga martesa”

Tayna është një ndër këngëtaret më në zë dhe më të përfolura nga mediat rozë. Reperja shqiptare njihet për natyrën provokuese ndërsa është shumë aktive në...

Kejvina Kthella nuk ndalet/ Vjen sensuale me një look të ri
Showbizz 23:07 - 10 Gusht, 2020

Kejvina Kthella nuk ndalet/ Vjen sensuale me një look të ri

Modelja dhe ish-velina e emisionit “Xing me Ermalin” Kejvina Kthella, di gjithmonë se si t’i kthejë sytë nga vetja. Ajo njihet si një vajzë guximtare që...

Nuk i keni ditur më parë/ Gabimet më të zakonshme që bëni me larjen e flokëve
Life Style 16:02 - 2 Gusht, 2020

Nuk i keni ditur më parë/ Gabimet më të zakonshme që bëni me larjen e flokëve

Në pamje të parë, rutina juaj e larjes së flokëve duket mjaft e lehtë. Por ka disa gabime që nuk mund t’i keni kuptuar kurrë që...

Enca u jep fansave dy foto: Zgjidhni 1 apo 2?
Showbizz 18:49 - 27 Korrik, 2020

Enca u jep fansave dy foto: Zgjidhni 1 apo 2?

Këngëtarja Enca është e famshme jo vetëm për këngët dhe format e saj trupore bombastike, por edhe për stilin e saj të veçantë. Brenda pak kohësh...

VIDEO-Çiljeta nuk i reziston dot/ I bashkohet trendit më të fundit ë verës
Showbizz 15:48 - 23 Qershor, 2020

VIDEO-Çiljeta nuk i reziston dot/ I bashkohet trendit më të fundit të verës

Këngëtarja e njohur shqiptare Çiljeta Xhilaga njihet për eksperimentet e shumta që bën me flokët e saj.  Kemi parë gati çdo ngjyrë dhe çdo model tek...

Lajme 15:42 - 15 Qershor, 2020

Foto-U komentua për stilin e balukeve dhe flokët e lyera/ Deputeti xhiro në Tiranë me biçikletën rozë

Deputeti Selami Janishehri. ka rënë në sy për stilin e tij të vëccantë të flokëve, dhe është komentuar shumë. Së fundmi, Janisheri nuk i ka shpëtuar...

Showbizz 13:34 - 15 Qershor, 2020

FOTOT-Enca bën ndryshimin në pamje/ Këngëtarja bëhet pjesë e trendit të verës

Këngëtarja Enca Haxhia është një nga personazhet më të përfolura në mediat rozë. Pas publikimit të këngës së fundit, “Ku mete”, Enca ka bërë ndryshimin në...

Showbizz 13:45 - 9 Qershor, 2020

FOTOT-Reperja e famshme heq dorë nga flokët bjondë/ Tregon pamjen e re që do t’iu mbajë të “gozhduar”

Reperja amerika Iggy Azalea dy ditë më parë festoi 30 vjetorin e saj të lindjes. Por reperja bombastike i ka bërë të gjithë ndjekësit e saj...

Showbizz 12:48 - 3 Qershor, 2020

FOTO-Genta Ismajli bën ndryshimin drastik në pamje/ Shndërrohet në bjonde dhe nuk do ta njihni

Këngëtarja Genta Ismajli është cilësuar gjithnjë si një nga vajzat më seksi të showbizit shqiptar. Këngëtarja ka bërë shumë ndryshime në pamjen e saj dhe ndërhyrjet...