Connect with Us

All posts tagged "flamur noka"

Basha tallet me komisionin Ruli/ Ja si u falsifikuan rezultatet dhe listat në Durrës, shkuan 27 u kthyen 28 emra
Politikë 14:32 - 23 Tetor, 2020

Pse fshihet lista me 326 kandidatë/ Fillojnë pazaret dhe abuzimet?

Dje CNA.al ka qënë media e parë e cila publikoi dorëzimin e listës nga Komisioni i Vlerësimit të Kandidatëve në Partinë Demokratike. Në mbledhjen e djeshme...

Kandidatët e PD-së/ Komisioni heq edhe Flamur Nokën dhe ...
Kronika 20:26 - 22 Tetor, 2020

Kandidatët e PD-së/ Komisioni heq edhe Flamur Nokën dhe …

Sot në mesditë është zhvilluar mbledhja e fundit e Komisionit të Vlerësimit të kandidatëve të PD-së, ku janë dorëzuar 316 emra në kryesi. CNA.al ka mësuar...

“Do ti hajë për së gjalli”/ Flamur Noka i përgjigjet Spiropalit: Të hajë peshkun e Shirokës!
Politikë 23:25 - 30 Shtator, 2020

“Do t’i hajë për së gjalli”/ Flamur Noka i përgjigjet Spiropalit: Të hajë peshkun e Shirokës!

Ish ministri i Brendshëm Flamur Noka ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Aktualitet” , ku ka folur për situatën politike, ndërsa i dha edhe...

“Basha ka bërë PD-në të pabesueshme”/ Ibsen Elezi: Ja kush është problem unë, më i madh se Rama
Politikë 20:19 - 28 Shtator, 2020

“Flamur Noka iku në Tiranë se preu në besë kuksianët”/ Elezi: Reputacioni i tij në diskutim që në 2015-ën

Ish-kryetari i PD-së në Kukës, Ibsen Elezi, ka treguar se përse në këtë mandat Flamur Noka nuk po kandidon më për Kukësin por po kandidon për...

Vrasja e Lefter Zhidrus në Elbasan/ Noka: Po të isha si Lleshaj do jepja dorëheqjen brenda 24 orëve
Politikë 19:01 - 26 Shtator, 2020

Vrasja e Lefter Zhidrus në Elbasan/ Noka: Po të isha si Lleshaj do jepja dorëheqjen brenda 24 orëve

Ish-ministri i Brendshëm Flamur Noka, ka komentuar ngjarjen e rëndë në Elbasan, ku 71-vjeçari Lefter Zhidru terrorizoi Elbasanin dhe plagosi dy kalimtarë gjatë një shkëmbimi zjarri...

Kandidon në Tiranë pas tre mandatesh në Kukës/ Noka: Mund të bëj më mirë në kryeqytet
Politikë 18:24 - 26 Shtator, 2020

La Kukësin pas tre mandatesh/ Flamur Noka zbulon qytetin ku do kandidojë në zgjedhjet parlamentare

Ish-deputeti dhe ministri i PD, Flamur Noka, në zgjedhjet e ardhshme do të kandidojë për Tiranës, pas 3 mandatesh që ka marrë në Kukës. Noka tha...

Sot në mesditë është zhvilluar mbledhja e fundit e Komisionit të Vlerësimit të kandidatëve të PD-së, ku janë dorëzuar 316 emra. CNA.al ka mësuar se ka patur vendime të forta duke hequr nga lista rreth 80 emra. Më herët raportuam heqjen e emrit të ish deputetëve Ervin Salianji dhe Endri Hasa, dhe Gerti Bogdani. Ndërkohë që mësohet se nga Komisioni janë hequr dhe dy emra të tjerë, Aldo Bumçi e Flamur Noka. Emrat i ka hequr Basha, pork a kërkuar që të mbetet kofidente gjithçka. Kjo për shkak të ndërhyrjeve të forta që mund të vijnë, por dhe mundësisë që ti rikthejë kryesia e PD-së si kandidatë.
Politikë 19:59 - 24 Shtator, 2020

“Ju bëri zbor një plak 71-vjeçar”/ Ish-ministri i Brendshëm akuza policisë: E turpshme për shtetin!

Ish Ministri i Brendshëm Flamur Noka, ka reaguar pas ekzekutimit të 71-vjeçarit Lefter Zhidru nga forcat RENEA në Elbasan. Noka e quan vrasjen e të moshuarit...

PD heq Flamur Nokën nga Kukës/ Zbulohet ku do kandidojë ish deputeti
Politikë 10:51 - 24 Shtator, 2020

PD heq Flamur Nokën nga Kukësi/ Zbulohet ku do kandidojë ish deputeti

Partia Demorkatike ka publikuar listën e kandidatëve për deputet në qarkun e Kukësit Publikimi i listës së kandidatëve të demorkatëve për qarkun e Kukësit konfirmoi zërat...

https://www.cna.al/2020/07/05/video-basha-ngel-serish-ne-klase-ben-gafen-e-radhes-ne-korce/
Politikë 11:43 - 7 Korrik, 2020

Ekskluzive/ Zbulohen 24 emrat që Basha do rikandidojë nga ish-deputetët e 2017

Kryetari i Republikës së Re, Lulzim Basha, duket se i  ka dhënë një dorë të fundit listave të kandidatëve për deputetë. Ai ka hapur një garë...

PD heq Flamur Nokën nga Kukës/ Zbulohet ku do kandidojë ish deputeti
Politikë 23:32 - 31 Maj, 2020

Flamur Noka akuza të forta/ “Policia falsifikon ngjarjet, i ka të përcaktuara vrasjet që raporton”

Ish-ministri i Brendshëm, Flamur Noka ka ngritur akuza të forta ndaj Policisë së Shtetit, teksa po fliste për kriminalitetin në vend. Sipas tij, policia ka falsifikuar...

Politikë 12:38 - 17 Maj, 2020

Flamur Noka del zbuluar/Heq postimin dhe më pas justifikon sharjet ndaj Erion Veliajt

Dje ish-ministri i Brendshëm dhe ish-deputeti Flamur Noka ka reaguar ashpër ndaj kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliaj. “Qe je bythe..q kjo eshte puna jote..Qe gjjthe karrieren...

Kandidatët e PD-së/ Komisioni heq edhe Flamur Nokën dhe ...
Politikë 20:35 - 16 Maj, 2020

Flamur Noka shfrenon gjuhën ndaj Veliajt/ Je b*thë q…

Ish deputeti i PD-së, Flamur Noka, ka shpërthyer ashpër ndaj Erion Veliajt, pasi vendosi në muret e Bashkisë së Tiranës ngjyrat e LGBT-së. Noka e etiketon...

Politikë 18:27 - 12 Maj, 2020

Parkon si gangster/ Policia gjobë ish-ministrit

Shpeshherë kemi parë që politikanët apo personazhet publike nuk respektojnë rregullat dhe përfitojnë nga pushteti që kanë. Ka qenë ish-deputeti i Partisë Demokratike dhe ish-ministri i...

PD heq Flamur Nokën nga Kukës/ Zbulohet ku do kandidojë ish deputeti
Politikë 17:46 - 5 Dhjetor, 2019

Situata post-tërmetit/ Noka: Kemi parë një qeveri inegzistente, opozita ka bërë detyrën

Ish deputeti i PD, Flamur Noka shprehet se situata pas tërmetit nuk po përballohet në mënyrën më të mirë nga qeveria. Sipas Nokës, tërmeti tregoi se...

Politikë 16:14 - 22 Nentor, 2019

Muli i lëpihet Lulit

Megjithëse Partitë Popullore Europiane nuk kanë thënë asnjë fjalë për Lulzim Bashën por thjesht dhe vetëm kanë përsëritur nje apel të tyre drejtuar qeverisë shqiptare, atë...

Politikë 15:58 - 22 Nentor, 2019

Flamur Noka i “ngjall” shpresat Bashës/ Europa po i hap rrugën drejt pushtetit

Ish deputet i PD, Flamur Noka shprehet se me rezolutën e PPE, Europa i hap rrugën kreut të PD, Lulzim Basha drejt pushtetit. Sipas Nokës, rezoluta...

Sot në mesditë është zhvilluar mbledhja e fundit e Komisionit të Vlerësimit të kandidatëve të PD-së, ku janë dorëzuar 316 emra. CNA.al ka mësuar se ka patur vendime të forta duke hequr nga lista rreth 80 emra. Më herët raportuam heqjen e emrit të ish deputetëve Ervin Salianji dhe Endri Hasa, dhe Gerti Bogdani. Ndërkohë që mësohet se nga Komisioni janë hequr dhe dy emra të tjerë, Aldo Bumçi e Flamur Noka. Emrat i ka hequr Basha, pork a kërkuar që të mbetet kofidente gjithçka. Kjo për shkak të ndërhyrjeve të forta që mund të vijnë, por dhe mundësisë që ti rikthejë kryesia e PD-së si kandidatë.
Politikë 18:47 - 18 Nentor, 2019

Vendimi për ambasadorin e OSBE/ Noka ‘i rreh shpatullat’ Metës: Veprim dinjitoz prej shtetari

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Flamur Noka, ka reaguar pas vendimit të presidentit Ilir Meta për të shpallur “non grata”, ambasadorin e OSBE në Shqipëri, Berndt Borchard....

Kandidatët e PD-së/ Komisioni heq edhe Flamur Nokën dhe ...
Politikë 19:12 - 1 Nentor, 2019

Flamur Noka: Krimi i mbështetur nga pushteti, godet lart

Ish-deputeti, Flamur Noka, ka reaguar pas atentatit të sotëm tek mbikalimi i Shkozetit. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Noka ka bërë përgjegjës pushtetin për ngjarjen...

Politikë 12:00 - 22 Tetor, 2019

Shqipëria drejt zgjedhjeve të parakohshme?/ PD e shpartalluar, ja pse Basha do ngelet me “gisht në gojë”

Kryetari i Republikës së re, Lulzim Basha, vazhdon të theksojë se duhen zgjedhje të parakohshme. Këtë e përforcoi edhe më shumë të premten, pas vendimit të...

Politikë 12:52 - 16 Tetor, 2019

“Hakmarrje e Ramës ndaj Balliut dhe banorëve të Unazës”/ Noka: Protesta do vazhdojë

Ish-deputeti Flamur Noka ka qenë bashkë me banorët e Unazës së Re para Gjykatës së Tiranës ku u dha vendimi për lirimin e 10 protestuesve të...

Politikë 13:15 - 10 Tetor, 2019

Djegia e makinës së Dritan Lelit/ Noka: Rama është shkaku kryesor

Ish deputet i i PD, Flamur Noka shprehet se djegia e makinës së Kryetarit të Bashkisë së Vlorës është tregues i shtetit të Edi Ramës të...

Politikë 19:00 - 2 Tetor, 2019

“Nuk i shpëton dot drejtësisë amerikane”/ Flamur Noka paralajmëron Ramën

Ish deputeti i Partisë Demokratike, Flamur Noka ka folur për foton e Ramës me ish presidentin e SHBA Barack Obama gjatë fushatës së zgjedhjeve presidenciale në...

Sot në mesditë është zhvilluar mbledhja e fundit e Komisionit të Vlerësimit të kandidatëve të PD-së, ku janë dorëzuar 316 emra. CNA.al ka mësuar se ka patur vendime të forta duke hequr nga lista rreth 80 emra. Më herët raportuam heqjen e emrit të ish deputetëve Ervin Salianji dhe Endri Hasa, dhe Gerti Bogdani. Ndërkohë që mësohet se nga Komisioni janë hequr dhe dy emra të tjerë, Aldo Bumçi e Flamur Noka. Emrat i ka hequr Basha, pork a kërkuar që të mbetet kofidente gjithçka. Kjo për shkak të ndërhyrjeve të forta që mund të vijnë, por dhe mundësisë që ti rikthejë kryesia e PD-së si kandidatë.
Politikë 20:26 - 20 Shtator, 2019

Flamur Noka plas “bombën” në Top Talk: Saimir Tahiri i ka përgjuar të gjithë

Saimir Tahiri i ka përgjuar të gjithë përfshirë edhe një pjesë të Ambasadave të huaja në Tiranë. Këtë pohim bombastik e bëri ish-ministri i Brendshëm, Flamur...