Connect with Us

All posts tagged "flake"

Foto/ Makina shpërthen në flakë në hyrje të Tiranës
Kronika 18:31 - 16 Janar, 2021

Foto/ Makina shpërthen në flakë në hyrje të Tiranës

Një makinë është përfshirë nga flakët pasditen e sotme në hyrje të Tiranës. Siç shikohet edhe nga pamjet, makina është shkrumbuar plotësisht. Ende nuk  dihen arsyet...

Kronika 08:08 - 15 Janar, 2021

Del video/ Pamje të frikshme, ja si ndodhi aksidenti te Ambasada Italiane

Publikohet video e momentit të aksidentit të regjistruar pasditen e djeshme pranë ambasadës italiane në Tiranë. Siç shihet dhe në video, makina tip ‘BMë’ po udhëtonte...

Kronika 18:24 - 13 Janar, 2021

Video/ Zbardhet dëshmia. Zjarrin shtëpisë në Elbasan nuk ia vuri djali, por komshija

Janë zbardhur detaje të reja nga ngjarja e rëndë që ndodhi pasditen e sotme në Elbasan, ku një banesë u përfshi nga flakët. Megjithëse fillimisht u...

Kronika 17:29 - 13 Janar, 2021

E rëndë në Elbasan/ Djali i vendos flakën shtëpisë pas sherrit me familjarët, përfundojnë në spital

Një ngjarje e rëndë raportohet nga Elbasani, ku sipasojë e një konflikti djali i ka vënë flakën shtëpisë. Mësohet se  ngjarja ka ndodhur në fshatin Hajdaran....

Makina përfshihet në flakë në tunelin e Elbasanit/ Zjarrëfiksja dhe policia në vendngjarje
Aktualitet 13:26 - 1 Janar, 2021

Makina përfshihet në flakë në tunelin e Elbasanit/ Zjarrëfiksja dhe policia në vendngjarje

Një automjet ka marrë flakë ndërsa ka qenë në ecje në aksin rrugor Elbasan- Tuneli i Krrabës-Tiranë. Ngjarja ndodhi në vendin e quajtur Mamël rreth 1...

Foto/ Përplasen dy makina në qendër të Tiranës, njëra merr flakë
Kronika 16:07 - 29 Dhjetor, 2020

Foto/ Përplasen dy makina në qendër të Tiranës, njëra merr flakë

Një aksident rrugor është regjistruar pak minuta më parë në Tiranë. Mësohet se dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën pranë qendrës. Sipasojë e goditjes njëra prej...

Kronika 20:01 - 24 Dhjetor, 2020

Shpërthen në flakë makina në ecje/ Shpëton mrekullisht shoferi

Një automjet ka shpërthyer në flakë në ecje mbrëmjen e sotme në Tiranë në zonën e Brryliti. Sipas njoftimit zyrtar të Policisë së Tiranës, mësohet se...

Kronika 08:04 - 24 Dhjetor, 2020

Shkrumbohet nga flakët makina në Tiranë, afër ish-Fushës së Aviacionit

Një makinë është djegur pranë Fushës së Aviacionit në Tiranë, në rrethana ende të panjohura. Sipas policisë, rreth orës 07:05, në rrugën “Dritan Hoxha”, dyshohet si...

Zjarr në një banesë në Korçë/ Digjen mobiliet, zbardhet shkaku
Kronika 08:06 - 17 Dhjetor, 2020

Përfshihet nga flakët banesa në Sauk/ Zjarrfikësja në vendngjarje

Mëngjesin e sotëm një banesë në Tiranë është përfshirë nga flakët. Policia njofton se ngjarja ka ndodhur në orën 06:30 në zonën e Saukut ku ka...

I vihet flaka gjatë natës mjetit në Elbasan/ Kush është pronari i tij
Kronika 08:48 - 13 Dhjetor, 2020

I vihet flaka gjatë natës mjetit në Elbasan/ Kush është pronari i tij

Një mjet është përfshirë nga flakët orët e para të mëngjesit të kësaj të diele në Elbasan. Mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 04:00 në...

Protestat e dhunshme/ Balla: PD dhe LSI qëndrojnë pas sulmeve në selitë politike
Politikë 13:19 - 12 Dhjetor, 2020

Protestat e dhunshme/ Balla: PD dhe LSI qëndrojnë pas sulmeve në selitë politike

Kreu i Grupit parlamentar të PS, Taulant Balla ka reaguar lidhur me protestën e dhunshme të zhvilluar sot në Shkodër, ku iu vu zjarri selisë së...

Kronika 11:48 - 12 Dhjetor, 2020

Foto- Shpërthen në flakë makina tek “Gjuhët e huaja”

Një makinë ka shpërthyer në flakë paraditen e sotme në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur përballë fakultetit të “Gjuhëve të huaja”. Nga fotot e siguruara nga CNA.al...

Protestuesit nuk ‘kursejn’ asgjë/ Bllokojnë rrugën dhe i vënë flakën kazanëve të plehrave
Sociale 20:30 - 9 Dhjetor, 2020

Protestuesit nuk ‘kursejnë’ asgjë/ Bllokojnë rrugën dhe i vënë flakën kazanëve të plehrave

Vijon prej disa orësh tashmë protesta, ndërsa protestuesit janë zhvendosur tek Drejtoria e Policisë Aktualisht rruga ”Myslym Shyri” në është bllokuar totalisht për automjetet prej protestuesve....

Protestuesi nuk përmbahet/ Tenton të djegë perdet e ministrisë së Brendshme
Kronika 19:59 - 9 Dhjetor, 2020

Protestuesi nuk përmbahet/ Tenton të djegë perdet e ministrisë së Brendshme

Një protestues ka tentuar t’i vërë flakën perdeve të ministrisë së Brendshme, ku ishin zhvendosur pak më parë për të protestuar. I irrituar nga sjellja e...

Del jashtë kontrollit situata te Kryeministira/ Protestuesit i vënë flakën pemës së Krishtëlindjes
Sociale 18:36 - 9 Dhjetor, 2020

Del jashtë kontrollit situata te Kryeministria/ Protestuesit i vënë flakën pemës së Krishtëlindjes

Duket se ka dalë jashtë kontrollit situta të kryeministria. Protestuesit  kanë vënë flakën pemës së Krishtlindjes, e vendosur para derës hyrëse të godinës qeveritare. Protestuesit shfaqen...

Zjarr në një banesë në Korçë/ Digjen mobiliet, zbardhet shkaku
Kronika 08:22 - 9 Dhjetor, 2020

Zjarr i madh në Shkodër/ Digjen gjatë natës 2 lokale

Një zjarr i madh ka shkrumbuar dy lokale në Shkodër, gjatë natës. Si pasojë e flakëve që kanë përfshirë lokalet e katit të parë, ka marrë...

Foto/ Merr flakë në ecje, shkrumbohet makina në autostradë
Kronika 18:21 - 7 Dhjetor, 2020

Foto/ Merr flakë në ecje, shkrumbohet makina në autostradë

Një automjet tip BMW X5 ësht shkrumbuar nga flakët në aksin rrugor Kavajë-Rrogozhinë. Ngjarja ka ndodhur pranë vendit të njohur si mbikalimi në fshatin Harizaj, teksa...

Zjarr në një banesë në Tiranë/ Raportohet vetëm për dëme materiale
Aktualitet 09:10 - 2 Dhjetor, 2020

Përfshihet nga flakës kati i 6 i një pallati në Durrës/ Janë shkaktuar vetëm dëme materiale

Kati i gjashtë i një pallati në qytetin e Durrësit është përfshirë nga flakët. Njoftohet se godina që është përfshirë nga flaktën ndodhet në afërsi të...

Merr flakë bombula e gazit / Lëndohet një person
Kronika 17:26 - 1 Dhjetor, 2020

Merr flakë bombula e gazit / Lëndohet një person

Një bombul gazi ka marrë flake mesditën e sotme në një apartament në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur në një prej pallateve në zonën e Ujit të...

I vihet flaka gjatë natës mjetit në Elbasan/ Kush është pronari i tij
Kronika 14:07 - 1 Dhjetor, 2020

Shkrumbohet makina në autostradë/ Dyshimet e para

Një makinë tip “Benz” është shkrumbuar nga flakwt mesditën e kësaj të marte në autostradën Tiranë-Elbasan. Nga zjarri mësohet se nuk ka të lënduar por vetëm...

Kronika 10:55 - 26 Nentor, 2020

I vuri flakën mjetit në Kolonjë/ Arrestohet autori 53-vjeçar

Policia ka vënë në pranga një 53-vjeçar me iniciale E.C pasi në 25 nëntor ka djegur një automjet në fshatin Germenj, në Kolonjë. Automjeti ishte në...

E rënë në Sarandë/ Shkrumbohet banesa, digjet brenda dhe 54- vjeçari
Kronika 20:07 - 16 Nentor, 2020

E rëndë në Sarandë/ Shkrumbohet banesa, digjet brenda dhe 54-vjeçari

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Sarandë, ku një 54 vjeçar ka humbur jetën tragjikisht pasi banesa e tij u përfshi nga flakët. Stefan Kosta...

Video- Flakët e zjarrit përfshijnë sipërfaqen me bimë
Kronika 09:18 - 12 Nentor, 2020

Video- Flakët e zjarrit përfshijnë sipërfaqen me bimë

Flakët e zjarrit kanë përfshirë një sipërfaqe me bimë, sapo del nga tuneli për në Elbasan. Në videon e siguruar nga CNA.al duket se flakët e...