Connect with Us

All posts tagged "fitim zekthi"

Politikë 19:42 - 19 Janar, 2020

Çunat e Desadës bëjnë moral publik

Pas një lajmi të publikuar gjerësisht në media, por dhe të detajuar nga Hashtag,  për ekipin e ri të propagandës të Lulzim Bashës, pas daljeve i...

Politikë 13:46 - 18 Janar, 2020

Skandali-dokumentet/ Basha zgjedh një të dënuar si mashtrues për propagandën

Mediat së fundmi kanë raportuar për një grup propagande jashtë zyrave të PD-së të koordinuar dhe drejtuar nga ish kryeredaktorja e “Opinionit” në Klan, Desada Metaj...

Politikë 12:36 - 18 Janar, 2020

Lulzim Basha bën Desada Metajn numrin 2 të PD-së/ Ja detyra dhe ekipi i propagandës

Largimi nga emisioni Opinion i Desada Metajt dhe bashkimi me ekipin e Lulzim Bashës nuk përbën ndonjë suprizë për shumicën e gazetarëve.  Atyre nuk u kanë...

fitim zekthi i propozuar nga basha
Aktualitet 22:25 - 29 Prill, 2019

I dënuari për mashtrim/ Thellimi e zgjidh krizën

Ish kandidati i PD-së listën e qarkut të Elbasanit, Fitim Zekthi nga studio e emisionit “Opinion”, foli rreth radikalizimit të protestave të opozitës. Sipas Zekthit opozita...

fitim zekthi i propozuar nga basha
Aktualitet 17:20 - 22 Janar, 2019

Të mbash përgjegjësi/ Pas humbjes, Zekthi mesazh Bashës

Në fundjavë PD zhvilloi zgjedhjet për organet e reja drejtuese. Një prej personave të pakënaqur nga rezultati ka qenë edhe Ervin Salianji, i cili ka dhënë...

fitim zekthi i propozuar nga basha
Aktualitet 20:15 - 18 Janar, 2019

Një i dënuar për mashtrim në Kryesinë e PD

Fitim Zekthi është propozuar nga Lulzim Basha për të qenë pjesë e Kryesisë së re të Këshillit Kombëtar të PD, lista prej 15 anëtarësh e të...

Aktualitet 11:06 - 23 Shtator, 2017

Shënim/Fitimtari i dënuar për mashtrim, Luli, kundërshtarët dhe fraksionet

Nëpërmjet një komenti të ripërsëritur në mbrojtje të Lulzim Bashës, gazetari dhe kandidati i tij për deputet, dënuar në nentor 2003 për mashtrim, i njohur në...

Aktualitet 11:00 - 29 Maj, 2017

Video-Si e shpërbleu Basha sharësin e Majlinda Bregut

Kandidati për deputet i Lulzim Bashës në qarkun e Elbasanit, Fitim Zekthi, sulmoi një ditë më parë deputeten Majlinda Bregu, pasi kjo e fundit u përjashtua...