Connect with Us

All posts tagged "Fisnik Syla"

Shtatzënë për herë të tretë?/ Fjolla Morina shton dyshimet
Showbizz 15:56 - 27 Mars, 2021

Shtatzënë për herë të tretë?/ Fjolla Morina shton dyshimet

Pak ditë më parë, këngëtarja Fjolla Morina, publikoi disa foto dhe video nga pushimet e saj në Dubai, ku shihej barkun e rrumbullakosur. Duke parë ndryshimin...

Shtatzënë për herë të tretë?/ Fjolla Morina shton dyshimet
Showbizz 11:08 - 19 Mars, 2021

VIDEO-Fjolla Morina martohet në Maldives/ Dalin pamjet nga ceremonia

Pas problemeve me drejtësinë, këngëtarja Fjolla Morina po e shijon në maksimum jetën e saj dhe pushimet në vendet më të shtrenjta. Pas Dubait, së bashku...

Shtatzënë për herë të tretë?/ Fjolla Morina shton dyshimet
Showbizz 16:37 - 13 Mars, 2021

Prej muajsh në arrati/ Fjolla Morina shijon pushimet në Dubai

Këngëtarja Fjolla Morinë që nga muaji Janar është arratisur nga banesa në Kukës ku qëndronte nën arrest. Pak javë më parë Gjykata e Kukësit vendosi masën...

Fjolla Morina konfuzon fansat/ Pozon me rroba banjo por nuk shohim barkun e rrumbullakosur
Showbizz 11:11 - 6 Mars, 2021

E arratisur prej muajsh/ Fjolla Morina i jep fund beqarisë

Këngëtarja Fjolla Morinë që nga muaji Janar është arratisur nga banesa  në Kukës ku qëndronte nën arrest. Gjatë kësaj kohe ajo ka qenë shumë e komentuar...

Fjolla Morina publikon foto intime nga Dita e Shën Valentinit me të fejuarin
Showbizz 10:49 - 17 Shkurt, 2021

Fjolla Morina publikon foto intime nga Dita e Shën Valentinit me të fejuarin

Dita e të dashuruarëve duket se ka lënë një shije shumë të mirë tek këngëtarja Fjolla Morina, pasi nuk po ndalet së publikuari foto në rrjetet...

Me shtratin plot petale trëndafili/ Fisniku i bën surprizën romantike Fjolla Morinës
Showbizz 12:05 - 15 Shkurt, 2021

Me shtratin plot petale trëndafili/ Fisniku i bën surprizën romantike Fjolla Morinës

Fisnik Syla dhe Fjolla Morina janë kthyer në një nga çiftet më të komentuara të showbizit. Në Ditën e Shën Valentinit, Fisniku e ka surprizuar të...

Kronika 15:51 - 12 Janar, 2021

E akuzuar për trafikim armësh/ Çfarë vendosi gjykata për këngëtaren Fjolla Morina

Ditën e sotme Gjykata e Kukësit ka shqyrtuar kërkesën ndaj Fjolla Morinës. Gjykata ka vendosur dërgimin për gjykim të çështjes në ngarkim të shtetases kosovare Fjolla...

Fjolla Morina publikon foto intime nga Dita e Shën Valentinit me të fejuarin
Showbizz 11:07 - 3 Janar, 2021

Rrëfehet Fjolla Morina: Ja si u njoha Fisnikun dhe raporti që ka me fëmijët e mi

Këngëtarja Fjolla Morina, pak kohë më parë konfirmoi lidhjen e saj të dashurisë me biznesmenin Fisnik Syla. Dyshja janë fejuar dhe së shpejti pritet të realizojnë...

VIDEO-Duke u puthur nga shtrati/ Fisnik Syla ndan videon intime me Fjolla Morinën
Showbizz 11:55 - 18 Dhjetor, 2020

VIDEO-Duke u puthur nga shtrati/ Fisnik Syla ndan videon intime me Fjolla Morinën

Këngëtarja Fjolla Morina dhe biznesmeni Fisnik Syla janë kthyer një nga çiftet më të komentuar të momentit. Dyshja shpesh ndajnë video dhe foto ku i tregojnë...

Lufta me Covid-19/ Fjolla Morina dhe Fisniku dhurojnë një shumë parash
Showbizz 14:58 - 15 Dhjetor, 2020

Lufta me Covid-19/ Fjolla Morina dhe Fisniku dhurojnë një shumë parash

Këngëtarja Fjolla Morina dhe partneri i saj Fisnik Syla, kanë vendosur të japin kontributin e tyre në luftën me virusin Covid-19. Çifti ka dhuruar një shumë...

U kap me armë në çantë/ Çështja e Fjolla Morinës sjell përplasje në prokurorinë e Kukësit
Kronika 13:59 - 1 Dhjetor, 2020

U kap me armë në çantë/ Çështja e Fjolla Morinës sjell përplasje në prokurorinë e Kukësit

Çështja e këngëtares Fjolla Morina ka sjellë përplasje në prokurorinë e Kukësit. Mësohet se drejtuesja e prokurorisë ka dalë kundër prokurorit të çështjes dhe kërkon që...

“A po t’pëlqen zemër”/ Fjolla Morina publikon videon intime me Fisnikun
Showbizz 13:10 - 27 Nentor, 2020

“A po t’pëlqen zemër”/ Fjolla Morina publikon videon intime me Fisnikun

Këngëtarja Fjolla Morina dhe biznesmeni Fisnik Syla janë një nga çiftet më të komentuara në mediat rozë. Së shpejti ata do të kurorëzojnë dashurinë e tyre...

FOTO-A jam e …/ Fjolla Morina zbulon arsyen për të cilën zihet më shumë me partnerin
Showbizz 10:27 - 16 Nentor, 2020

FOTO-A jam e …/ Fjolla Morina zbulon arsyen për të cilën zihet më shumë me partnerin

Këngëtarja Fjolla Morina dhe biznesmeni Fisnik Syla janë  kthyer në një nga çiftet më të komentuar të momentit. Pak kohë më parë Fjolla mori propozimin për...

Zbulohen detajet/ Fjolla Morina dhe Fisnik Syla do të martohen pas disa javësh
Showbizz 16:26 - 14 Nentor, 2020

Zbulohen detajet/ Fjolla Morina dhe Fisnik Syla do të martohen pas disa javësh

Fjolla Morina dhe Fisnik Syla janë një nga çiftet më të komentura të shoëbizit. Pak javë më parë Fjolla mori propozimin për martesë dhe duket se...

Zbulohen detajet/ Fjolla Morina dhe Fisnik Syla do të martohen pas disa javësh
Showbizz 12:52 - 7 Nentor, 2020

“Të rrëmben zemrën dhe të ndryshon jetën përgjithmonë”/ I fejuari “mbulon” me dedikime romantike Fjolla Morinën

Këngëtarja Fjolla Morina tashmë është kthyer në një nga vajzat më të komentuara në mediat rozë, jo vetëm për arrestimin por edhe për lidhjen e saj...

FOTO-A jam e …/ Fjolla Morina zbulon arsyen për të cilën zihet më shumë me partnerin
Showbizz 12:34 - 4 Nentor, 2020

“Më shkatërroi familjen”/ Fjolla Morina i kundërpërgjigjet ish gruas së Fisnikut: Histeri e grave mendjelehta

Pak ditë më parë, këngëtarja Fjolla Morina tregoi se po bën planet e dasmës pas propozimit që moir nga i fejuari Fisnik Syla. Pasi konfirmuan lidhjen...

“A po t’pëlqen zemër”/ Fjolla Morina publikon videon intime me Fisnikun
Showbizz 16:06 - 1 Nentor, 2020

Ceremoni luksoze me 300 të ftuar/ Dalin detajet e reja rreth dasmës e Fjolla Morinës me biznesmenin

Një ditë më parë, këngëtarja Fjolla Morina, tregoi me anë të një postimi në rrjetet sociale se ishte duke bërë planet për dasmën. Pas prorozimit për...

Lufta me Covid-19/ Fjolla Morina dhe Fisniku dhurojnë një shumë parash
Showbizz 13:53 - 1 Nentor, 2020

VIDEO-Mbi supet e Fisnikut dhe duke shkëmbyer puthje pasionante/ Fjolla Morina publikon momentet intime me të fejuarin

Këngëtarja Fjolla Morina e ka festuar festën e Halloween me të fejuarin e saj Fisnik Sylan. Këngëtarja ka publikuar në Instastory disa ku shihet se e...

“A po t’pëlqen zemër”/ Fjolla Morina publikon videon intime me Fisnikun
Showbizz 15:45 - 30 Tetor, 2020

Pas propozimit për martesë/ Fjolla Morina nis me planet e dasmës

Këngëtarja Fjolla Morina pak javë më parë konfirmoi lidhjen e saj me biznesmenin Fisnik Syla. Fjolla publikoi pamjet nga surpriza që Fisniku i kishte përgatitur ku...

Rrëfehet Fjolla Morina: Fisnikun e kam të dashur, jemi gati për martesë
Showbizz 12:22 - 21 Tetor, 2020

Fjolla Morina zyrtarizoi lidhjen me biznesmenin/ Reagon bashkëshortja e tij: Më shkatërroi familjen

Vetëm një ditë më parë, Fjolla Morina zyrtarizoi lidhjen e saj me biznesmenin Fisnik Syla. Madje  publikoi një foto ku shfaqeshin të dy bashkë dhe krahas...

Lufta me Covid-19/ Fjolla Morina dhe Fisniku dhurojnë një shumë parash
Showbizz 10:05 - 21 Tetor, 2020

Pas propozimit për martesë/ Fjolla Morina publikon foton me partnerin, i bën deklaratën e dashurisë

Pak ditë më parë, Fjolla Morina ndau me ndjekësit e saj lajmin se kishte marrë propozimin për martesë nga partneri i saj, biznesmeni Fisnik Syla. Pas...

“Unë thashë po”/ Fjolla Morina merr propozimin për martesë nga biznesmeni
Showbizz 10:54 - 17 Tetor, 2020

“Unë thashë po”/ Fjolla Morina merr propozimin për martesë nga biznesmeni

Këngëtarja Fjolla Morina , ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj në rrjetet sociale surprizën që ka marrë nga partneri i saj Fisnik Syla. Në...

Fjolla Morina bëhet e gjallë/ Reagon nga arratia
Showbizz 12:56 - 21 Shtator, 2020

U arrestua me Fjolla Morinën, flet pronari i 5 hoteleve në Belgjikë: “Jemi shoqëruesit, nuk e dinim për pistoletën”

Dy djemtë që u arrestuan së bashku me këngëtaren Fjolla Morina, Fisnik Syla dhe Fitim Muji janë shprehur që nuk kishin asnjë dijeni mbi armën që...