Connect with Us

All posts tagged "financat"

Puna, dashuria dhe financat/ Horoskopi javor 23-30 Nëntor, 2020
Horoskopi 11:07 - 22 Nentor, 2020

Puna, dashuria dhe financat/ Horoskopi javor 23-30 Nëntor, 2020

Dashi Puna Mos u merrni me çështje që kërkojnë negociata të tepruara. Lëreni sepse nuk ia vlen në këtë periudhë , ose vendosni për rezultatin. Duhet...

Horoskopi i financave/ Si do të jetë java e fundit e Nëntorit për xhepat tuaj
Horoskopi 10:50 - 22 Nentor, 2020

Horoskopi i financave/ Si do të jetë java e fundit e Nëntorit për xhepat tuaj

Dashi Do të zgjidhni disa nga problemet e tyre financiare, pagesa dhe detyrime me vështirësi ose me më shumë tension. Demi Ngjarjet e papritura këtë javë...

Puna, dashuria dhe financat/ Horoskopi javor, 16-23 Nëntor 2020
Horoskopi 12:52 - 15 Nentor, 2020

Puna, dashuria dhe financat/ Horoskopi javor, 16-23 Nëntor 2020

Dashi Puna Ju në fakt duhet të vlerësoni disa fjalë, pasi jo të gjitha janë thënë me qëllim që t’ju dëmtojnë ose t’ju bëjnë të rivlerësoni...

Puna, dashuria dhe financat/ Horoskopi javor, 09-16 Nëntor 2020
Horoskopi 12:56 - 8 Nentor, 2020

Puna, dashuria dhe financat/ Horoskopi javor, 09-16 Nëntor 2020

Dashi Puna Besimi i ndërsjellë do t’ju çojë t’i jepni më shumë peshë bashkëpunimit , gjithashtu duke ju shtyrë të ndani projekte të mëdha, të cilat...

Horoskopi i ditës së sotme sipas Paolo Fox/ Zbuloni çfarë ka parashikuar astrologu për punën dhe financat tuaja
Horoskopi 10:02 - 2 Nentor, 2020

Horoskopi i ditës së sotme sipas Paolo Fox/ Zbuloni çfarë ka parashikuar astrologu për punën dhe financat tuaja

Dashi Marsi është në një aspekt të veçantë, ju jeni nervoz dhe i trazuar , si në punë ashtu edhe në jetën tuaj private. Me siguri...

Puna, dashuria dhe financat/ Horoskopi javor, 02-09 Nëntor 2020
Horoskopi 12:01 - 1 Nentor, 2020

Puna, dashuria dhe financat/ Horoskopi javor, 02-09 Nëntor 2020

Dashi Puna Gjatë këtyre shtatë ditëve do të keni një mundësi për të shijuar suksese, ngjarje ose mbledhje specifike, por do të përjetoni një emocion të...

Horoskopi javor 02-09 Nëntor/ Parashikimi i yjeve përsa i përket financave
Horoskopi 11:52 - 1 Nentor, 2020

Horoskopi javor 02-09 Nëntor/ Parashikimi i yjeve përsa i përket financave

Dashi Këtë javë do të jetë një ide e mirë të bëni disa shkurtime, si në shpenzime, ashtu edhe me kontakte të caktuara, megjithatë mos harroni...

Horoskopi i financave për muajin Nëntor/ Çfarë kanë parashikuar yjet për xhepat tuaj
Horoskopi 12:40 - 31 Tetor, 2020

Horoskopi i financave për muajin Nëntor/ Çfarë kanë parashikuar yjet për xhepat tuaj

Dashi Në nëntor, shmangni konfliktet për para. Ju nuk do të fitoni. Dhe nëse humb diçka, nuk do ta marrësh përsëri. Kurseni emocionet dhe energjinë tuaj...

Puna, dashuria, financat dhe shëndeti/ Horoskopi i muajit Nëntor, 2020
Horoskopi 11:20 - 31 Tetor, 2020

Puna, dashuria, financat dhe shëndeti/ Horoskopi i muajit Nëntor, 2020

Dashi Puna: Mund të debatoni me bashkëpunëtorë, kolegë ose furnitorë, dhe sigurisht që kjo nuk do ta ndihmojë profesionin tuaj, sido që të jetë. Projektet tuaja...

Horoskopi i muajit Nëntor/ Parashikimi i yjeve përsa i përket punës, zbuloni surprizat që ju presin
Horoskopi 10:35 - 31 Tetor, 2020

Horoskopi i muajit Nëntor/ Parashikimi i yjeve përsa i përket punës, zbuloni surprizat që ju presin

Dashi Mund të debatoni me bashkëpunëtorë, kolegë ose furnitorë, dhe sigurisht që kjo nuk do ta ndihmojë profesionin tuaj, sido që të jetë. Projektet tuaja me...

Horoskopi javor, 26 Tetor-01 Nëntor/ Puna, financat dhe dashuria
Horoskopi 12:14 - 25 Tetor, 2020

Horoskopi javor, 26 Tetor-01 Nëntor/ Puna, financat dhe dashuria

Dashi Puna: Problemet e komunikimit këtë javë mund të krijojnë tensione, të cilat në raste të tjera do t’i kishit neglizhuar, por tani nuk mund t’i...

Puna, dashuria dhe financat/ Horoskopi javor, 02-09 Nëntor 2020
Horoskopi 12:07 - 18 Tetor, 2020

Horoskopi javor/ Parashikimi i yjeve për punën, financat dhe dashurinë

Dashi Puna: Këtë javë do të keni mundësinë të jeni në gjendje të krahasoni veten me një person i cili në ditët e ardhshme mund të...

Horoskopi i financave për muajin Nëntor/ Çfarë kanë parashikuar yjet për xhepat tuaj
Horoskopi 11:34 - 18 Tetor, 2020

Horoskopi i financave/ Si do të jetë marrëdhënia juaj me paratë këtë javë

Dashi Gjatë javës mund të shijoni para, një dokument financiar ose të merrni një material tjetër – përfitim financiar. Ndiqni me kujdes informacionin që merrni nga...

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Zbuloni parashikimin e astrologut për dashurinë dhe punën
Horoskopi 10:27 - 13 Tetor, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi i yjeve për secilën shenjë

Dashi Emocionet janë të rëndësishme sot, por ju keni ende shumë nyje për të zgjidhur . Ligjërisht dhe financiarisht, ju ndoshta jeni duke pritur për përgjigje...

Puna, financat dhe dashuria/ Horoskopi javor, 12-19 Tetor 2020
Horoskopi 12:18 - 11 Tetor, 2020

Puna, financat dhe dashuria/ Horoskopi javor, 12-19 Tetor 2020

Dashi Puna: Për disa përfaqësues të kësaj shenje të zodiakut, java parashikon një vendim në lidhje me ndryshimin e shtëpisë ose angazhimin në një çështje ligjore...

Horoskopi i financave/ Çfarë kanë parashikuar yjet për xhepat tuaj
Horoskopi 11:27 - 11 Tetor, 2020

Horoskopi javor për financat/ Si do të jenë marrëdhëniet tuaja me paratë për ditët në vazhdim

Dashi Disa prej jush do të kërkoni të shpenzoni para ose të shpenzoni burime të tjera parash. Këtë javë, shumë do të kenë angazhime të ndryshme...

Raporti/ Inceneratorët marrin paratë dhe nuk bëjnë investimet
Politikë 08:13 - 6 Tetor, 2020

Raporti/ Inceneratorët marrin paratë dhe nuk bëjnë investimet

Inceneratori i Tiranës dhe ai i Fierit i kanë marrë fondet buxhetore sipas planeve të parashikuara në kontratat koncensionare me qeverinë, por realizimi i investimeve me...

Puna, dashuria dhe financat/ Horoskopi javor 05-12 Tetor, 2020
Horoskopi 12:37 - 4 Tetor, 2020

Puna, dashuria dhe financat/ Horoskopi javor 05-12 Tetor, 2020

Dashi Puna: Do të jeni nën ndikimin e dridhjeve të ngadalta, të cilat do të ndikojnë në punët e tyre profesionale dhe të biznesit. Sidoqoftë, fati...

Horoskopi i financave për muajin Nëntor/ Çfarë kanë parashikuar yjet për xhepat tuaj
Horoskopi 12:11 - 4 Tetor, 2020

Horoskopi i financave/ Çfarë kanë parashikuar yjet për xhepat tuaj

Dashi Shqetësimet për para do të jenë të panevojshme këtë javë. E vetmja gjë që ju nevojitet është planifikimi më praktik i kostos.Në përgjithësi, ju do...

Vajza, kujdes!/ Këta janë burrat që tradhtojnë më shumë sipas shenjës së horoskopit
Horoskopi 12:08 - 30 Shtator, 2020

Puna, dashuria, shëndeti dhe financat/ Horoskopi i muajit Tetor, 2020

Dashi Puna: Shumë energji do të thotë gjithashtu një aftësi e madhe për përkushtim, sidoqoftë, duhet ta kombinoni atë me një aftësi të caktuar në marrëdhënie.Ajo...

Puna, dashuria dhe financat/ Horoskopi javor, 28 Shtator-04 Tetor
Horoskopi 11:38 - 27 Shtator, 2020

Puna, dashuria dhe financat/ Horoskopi javor, 28 Shtator-04 Tetor

Dashi Puna: Java do të jetë e favorshme për një ekuilibër të arritjeve tuaja të mëparshme profesionale. Ata që ndihen të pakënaqur do të jenë në...

Horoskopi i financave/ Si do të jetë java e fundit e Nëntorit për xhepat tuaj
Horoskopi 10:48 - 27 Shtator, 2020

Horoskopi i financave/ Parashikimi i yjeve për paratë, si do të jetë java e ardhshme për xhepat tuaj

Dashi Financat këtë javë do të jenë të mira. Më në fund do të mund të bëni shpënzimet që kishit menduar. Por duhet të tregoheni të...

Horoskopi 13:21 - 20 Shtator, 2020

Puna, financat dhe dashuria/ Horoskopi javor, 21-27 Shtator

Dashi Puna: Nëse keni lindur nën shenjën e Dashit, këtë javë përfitoni plotësisht nga mundësitë e reja për punë, arsim ose biznes që do të lindin...