Connect with Us

All posts tagged "fifi"

Një bjondinë seksi dhe super në formë/ Fifi i çmendi të gjithë me fotot e fundit
Showbizz 16:31 - 27 Shtator, 2020

Një bjondinë seksi dhe super në formë/ Fifi i çmendi të gjithë me fotot e fundit

Fifi është një nga këngëtaret më të dashura dhe të komentuara në shoëbizin shqiptar. Fifi nuk komentohet vetëm për karrierën e saj të suksesshme por edhe...

FOTOT-Me flokët bjondë dhe fustanin ngjitur pas trupit/ Fifi i la të gjithë gojëhapur
Showbizz 12:11 - 15 Shtator, 2020

FOTOT-Me flokët bjondë dhe fustanin ngjitur pas trupit/ Fifi i la të gjithë gojëhapur

Këngëtarja shumë e dashur për publikun Fifi, ka ndryshuar tërësisht pamjen pas rehabilitimit në qendrën e dobësimit. Tashmë në profilin e saj shohim foto seksi ku...

Showbizz 11:10 - 5 Shtator, 2020

Babai i saj feston ditëlindjen/ Fifi i bën dedikimin special: “Fryma ime…”

Sot është një ditë shumë e veçantë për këngëtaren Filloreta Raçi e njohur ndryshe si Fifi. Babai i saj feston ditëlindjen dhe këngëtarja ka publikuar një...

“A ke oferta tani që je e hollë”/ Fifi flet pa dorashka
Showbizz 10:09 - 30 Gusht, 2020

“A ke oferta tani që je e hollë”/ Fifi flet pa dorashka

Fifi është një nga këngëtaret më të pëlqyera në showbizin shqiptar. Ajo është vlerësuar gjithnjë për origjinalitetin dhe sinqeritetin që e karakterizon. Duke qenë se kohët...

Showbizz 21:08 - 28 Gusht, 2020

Pasi hoqi kilet e tepërta, Fifi shfaqet super tërheqëse nga plazhi

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Fifi ka qenë në qendër të vëmendjes kohët e fundit pas rënies drastike në peshë. Ajo nuk heziton që herë...

Showbizz 10:30 - 20 Gusht, 2020

“Nuk kam dal të shes trupin”/ Fifi nuk përmbahet më pas kritikave të ndjekësve për peshën

Këngëtarja Fifi duket se është revoltuar shumë pas komenteve negative që bëjnë ndjekësit në postimet e saj për peshën. Edhe pse shumë herë ka sqaruar metodat...

Showbizz 12:35 - 17 Gusht, 2020

“A do të jetoje me vjehrrën”/ Këngëtarja e njohur habit me përgjigjen

Këngëtarja shumë e dashur dhe e komentuar, Fifi ka realizuar një mini intervistë me ndjekësit e saj ku iu është përgjigjur çdo pyetjeje. Pasi shpjegoi edhe...

Showbizz 10:26 - 17 Gusht, 2020

“Kur shtova mthoshit fuçi uthulle”/ Fifi i përgjigjet ndjekësve që e kritikojnë për peshën

Këngëtarja Fifi është kthyer në qednër të vëmednjes pas rënies drastike në peshë. Para pak ditësh ajo publikoi në rrjetet sociale ku shfaqet tejet në formë...

Showbizz 10:53 - 14 Gusht, 2020

WOW-Fifi kthehet në një vajzë seksi/ Publikon foton me belin e hollë

Këngëtarja Filloreta Raçi i ka befasuar të gjithë me ndryshimin e saj të shpejtë që po bën me trupin e saj. Ajo është dobësuar tej mase...

Showbizz 16:53 - 8 Gusht, 2020

“Në verë qëndron…”/ Fifi zbulon domethënien e tatuazhit të ri

Fifi është një nga këngëtaret më të dashur për publikun shqiptar. Ajo është kthyer në qendërn e vëmendjes të mediave rozë përsa i përket jetës private...

Showbizz 16:33 - 4 Gusht, 2020

“U bëre si tjerat, i hyne thikës”/ Fifi shpërthen ndaj ndjekësve

Këngëtarja Filloreta Raçi së fundi ka realizuar një intervistë të vogël me ndjekësit e saj ku iu është përgjigjur pyetjeve të ndryshme rreth jetës së saj...

Fifi paralajmëron hitin e radhës/ Zbulon se me cilin këngëtar do të bashkëpunojë
Showbizz 14:19 - 4 Gusht, 2020

Fifi paralajmëron hitin e radhës/ Zbulon se me cilin këngëtar do të bashkëpunojë

Këngëtarja Filloreta Raçi ka zbuluar se ka gati hitin e radhës. Këngëtarja ka treguar se kënga e re do të vijë në Tetor dhe do të...

Fifi publikon foto me bikini/ Surprizon fansat me format
Showbizz 22:01 - 29 Korrik, 2020

Fifi shfaqet me bikini më në formë se kurrë/ Surprizon fansat me format

Këngëtarja Filloreta Raçi, e njohur si Fifi, që në fillimet e karrierës muzikore është identifikuar si një vajzë e mbushur. Prej disa muajsh ajo ka treguar...

Showbizz 15:04 - 27 Korrik, 2020

Më në formë se kurrë!/ Fifi publikon foton nga plazhi dhe lë pa fjalë fansat

Fifi është një ndër këngëtaret më të pëlqyera nga publiku. Përveç talentit të saj në muzikë një vëmendje të madhe ka marrë edhe paraqitja e këngëtares...

Fifi paralajmëron hitin e radhës/ Zbulon se me cilin këngëtar do të bashkëpunojë
Showbizz 13:39 - 19 Korrik, 2020

Humbi 25 kilogramë në pak kohë/ Fifi tregon se çfarë e shtyu të dobësohej

Pak javë më parë këngëtarja Fifi zbuloi se kishte humbur rreth 25 kilogramë nga pesha e saj. Të gjithë e këmi parë ndryshimin drastik në pamjen...

Fifi përfshihet në aksident/ Pamjet nga vendgjarja
Showbizz 21:58 - 17 Korrik, 2020

Fifi përfshihet në aksident/ Pamjet nga vendgjarja

Këngëtarja e njohur Fifi është përfshirë pasditen e sotme në një aksident trafiku. Në pamjet e mbërritura në redaksinë e Prive.al, dëmi i aksidentit në Tiranë...

Showbizz 11:56 - 8 Korrik, 2020

Lamtumirë flokëve të zinj/ Fifi tashmë një “kokëkuqe” sexy

Këngëtarja Filloreta Raçi, e njohur me emrin e artit Fifi është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare. Ajo ka qenë shumë aktive me prurje muzikore,...

Fifi paralajmëron hitin e radhës/ Zbulon se me cilin këngëtar do të bashkëpunojë
Showbizz 11:04 - 30 Qershor, 2020

Humbi 25 kilogramë/ Fifi zbulon “sekretin” dhe nuk është baloni gastrik

Këngëtarja Fifi i ka habitur të gjithë ndjekësit e saj me ndryshimin drastik në pamje. E ftuar në emision Në kurthin e Piter Pan, ajo ka...

Fifi paralajmëron hitin e radhës/ Zbulon se me cilin këngëtar do të bashkëpunojë
Showbizz 09:13 - 22 Qershor, 2020

WOW-Fifi shfaqet e pabesueshme/ Tregon kilet e humbura dhe na la pa fjalë

Këngëtarja shumë e dashur për publikun Fifi, ka treguar ndryshimin e saj drastik në pamjen e jashtme. Fifi është shfaqur më në formë se kurrë pas...

Showbizz 13:34 - 26 Maj, 2020

WOW-Ndryshimi drastik në pamjen e Fifit/ Këngëtarja nuk njihet më

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar Fifi zgjodhi metodën e balonit gastrik për të humbur kilogramët e tepërta. Duke qenë një tip që nuk i...

Showbizz 11:08 - 16 Maj, 2020

FOTO- “Duam të shohim me vello të bardhë”/ Fifi zbulon vendimin e saj

Këngëtarja shumë e dashur për publikun Fifi, ka qenë shpesh në qendër të vëmendjes për deklaratat e saj të dashurisë së pamundur. Pak kohë më parë...

Showbizz 10:58 - 28 Prill, 2020

Djali me inicialin “XH” i rrëmbeu zemrën/ Zbulohet dashuria e pamundur e Fifit

Këngëtarja Filloreta Raci e njohur me emrin Fifi, ka folur shumë herë në publik për dashurinë e saj të pamundur me incialet “XH”. Pas kësaj të...

Sociale 15:02 - 8 Dhjetor, 2019

Kënga Magjike/ Pse Eneda Tarifa fitoi mbi Fifin

Dje në mbrëmje Kënga Magjike mbylli siparin e saj të sezonit të vitit 2019. Pati një garë të hershme midis disa këngëve të preferuara ku në...