Connect with Us

All posts tagged "fero"

Showbizz 20:26 - 26 Gusht, 2020

Çfarë ndodhi?/ Fero merr vendimin, heq dorë nga Instagrami

Fero është një ndër reperat më të komentuar dhe të pëlqyer nga të rinjtë. Ai numëron një numër të madh ndjekësish në Instagram. Së fundmi, reperi...

“Kanë përvoja sa mosha e Feros”/ Robert Berisha këshillon reperin: Mos u shtyj me të vjetrit
Showbizz 15:17 - 21 Gusht, 2020

“Kanë përvojë sa mosha e Feros”/ Robert Berisha këshillon reperin: Mos u shtyj me të vjetrit

Reperi Fero, pak ditë më parë ironizoi në rrjetet sociale këngëtarin Robert Berisha duke u tallur me pagesën që merr nëpër koncerte. Nëpërmjet një statusi, Fero...

Showbizz 10:28 - 12 Gusht, 2020

Fero ironizon keqazi Robert Berishën: Në kohë pandemie e ul pazarin në 215 euro

Reperi Fero, së fundi ka ironizuar Robert Berishën ku ka bërë një sërë postimesh ku tallet me tarifat e koncerteve të Robertit, pasi një fans i...

Aktualitet 17:21 - 15 Korrik, 2019

“Jam shumë më e mirë”/ Fansja e Feros reagon pas kërcënimit të Arbenitës

Modelja e njohur Arbenita dhe Fero janë një ndër çiftet më të komentuara të shoëbiz shqiptar. Pak orë më parë Arbenita ka kërcënuar një nga  fanset...

Aktualitet 18:02 - 9 Korrik, 2019

Reperi befason fansat/ Këndon këngën e Taynës

Reperi i njohur Fero ditën e djeshme ka festuar 22 vjetorin e tij të lindjes. Mes të gjitha urimeve në llogarinë e tij në Instagram, ajo...

Aktualitet 21:49 - 26 Qershor, 2019

“Mos ha…”/ Fansat i shajnë të dashurin, modelja merr vendimin e papritur

Modelja Arbenita Ismajli dhe reperi Fero janë ndër personazhet më të komentuar në rrjetet sociale. Kjo për shkak se dyshja nuk nguron të ndajnë detaje nga...

Aktualitet 10:25 - 1 Qershor, 2019

“Jam xheloz i keq”/Reperi shqiptar flet për herë të parë për lidhjen e tij me modelen seksi

Reperi Fero dhe e dashura e tij Arbenita njihen si çifti më i përfolur i showbizzit shqiptar për momentin në mediat rozë. Së fundmi Fero ka...

Aktualitet 17:53 - 28 Maj, 2019

Nuk ndalet çifti i famshëm/ Publikojnë fotot lakuriq nga vaska

Arbenita dhe Fero janë një ndër çiftet më të komentuar të showbizit shqiptar. Kohët e fundit ata kanë qenë në fokus të të gjitha mediave pëer...

Kryesore Show Biz 11:47 - 23 Maj, 2019

“Kush ka dashur, ka ardhur vetë”/ Zbulohet lidhja sekrete e të dashurës së Feros me një reper tjetër

Arbenita dhe Fero janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Para pak ditësh u tha se ishin ndarë por ishte Fero ai që sqaroi...

Aktualitet 16:33 - 19 Maj, 2019

“Dua më shumë veten”/ Fero flet për marrëdhënien me Arbenitën

Ditën e sotme reperi nga Kosova Fero ka qenë i ftuar në emisionin “E Diell” ku ka treguar një nga problemet që me kalimin e kohës...

Life Style 10:55 - 16 Maj, 2019

Është ndarë nga e dashura?/ Reperi bën lajmërimin e papritur

Reperi i njohur nga Kosova Fero ka habitur të gjithë fansat me deklaratën e tij. Me anë të një videoje në Instastory Fero ka zbuluar se...

Aktualitet 20:41 - 10 Maj, 2019

“Do të vij në shtëpi”/ Plas sherri mes reperave, Duda kërcënon hapur Feron

Duda është një nga reperat më të dashur prej publikut. Të gjithë i mbajmë mend hitet më të mëdha të tij si Kosovë- Shqipni, Loja pam-pam,...

Kryesore Show Biz 10:37 - 2 Mars, 2019

Stresi në qeli prej muajsh, Fero bën deklaratën e fortë për të

Siç dihet prej disa muajsh reperi shumë i dashur për publikun Stresi ndodhet brenda. Kjo ngjarje u komentua gjatë në media dhe prindërit e tij dhe...

Kryesore Show Biz 12:40 - 25 Shkurt, 2019

Nuk mbarojnë telashet për Feron: Reperi kërcënohet me armë!

Ditën e djeshme reperi i njohur Fero është ofenduar rëndë nga vëllai i Unikkatil përmes postimeve në rrjetet sociale. Ndërkohë ditën e sotme situata ka agravuar...

Kryesore Show Biz 14:40 - 24 Dhjetor, 2018

“Jam mbret i qytetit tim, por edhe tëndit”, Feron e rrahin në mes të koncertit

Një koncert në Mitorvicë nuk ka qenë i qetë për reperin shqiptar Fero. Ai është përfshirë në një përleshje të ashpër Mendohet se gjithçka është shkaktuar...

Aktualitet 23:00 - 18 Nentor, 2018

Në hapat e supermodeleve botërore, e dashura e Feros po bën namin në Angli

Pak ditë më parë lajmi se Fero dhe modelja Arbenita Ismajli janë në një lidhje bëri bujë në të gjitha mediat rozë në vendin tonë. Ndërkohë...

Aktualitet 17:13 - 1 Nentor, 2018

Video/ Publikohen pamjet e reperit të njohur në arkivol

Fero është një nga reperat që dëgjohet më shumë nga të rinjtë shiptar. Por këngëtari i ka shokuar fansat e tij me një veprim që ka...

Aktualitet 14:53 - 24 Tetor, 2018

Rrahu Feron disa muaj më parë, reperin e bëjnë për spital

Fero është reperi i ri i cili vitin e fundit ka korrur mjaft sukses në tregun shqiptar. Mirëpo në mars të këtij viti ai u rrah...

Aktualitet 20:46 - 11 Maj, 2018

Harrojeni ”Rinën e Feros”!/ Kjo repere shqiptare do ju lërë pa fjalë [VIDEO]

Fero është kthyer në një ndër reperët më të komentuar në vend dhe shkak për këtë është bërë pikërisht stili i tij i veçantë në të...

Kryesore Show Biz 11:30 - 21 Mars, 2018

Dhunohet reperi shqiptar në qendrën tregtare

Vitet e fundit, ai është bërë një prej reperëve më të njohur të shoëbiz-it shqiptar, veçanërisht pas bashkëpunimeve të suksesshme me këngëtare të tjera të famshem...