Connect with Us

All posts tagged "‘Fenix’ po thyen rekorde"

Aktualitet 20:26 - 10 Korrik, 2019

Moti i keq dëmton linjat elektrike/ Berati e Divjaka në terr

Moti i keq që ka përfshirë vendin ka lënë pa energji elektrike një pjesë të mirë të qytetëve. Mësohet se në Divjakë energjia elektrike mungon prej...

Rama dhe basha
Aktualitet 21:19 - 25 Qershor, 2019

“Do të përfundojë më keq se Ramiz Alia”/ Basha parashikon fatin e Ramës

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha gjatë deklaratës së tij për shtyp theksoi se Shqipëria është kthyer në të njëtjën situatë si të para 30 viteve. Sipas...

Aktualitet 22:50 - 1 Shtator, 2017

Foto/ 7 mrekullitë e botës për të cilat nuk kishit dëgjuar kurrë

Të gjithë i njohim atraksionet e famshme si Koloseu, Muri i Madh i Kinës apo Taj Mahali. Por planeti ynë mban më tepër mrekulli e bukuri...