Connect with Us

All posts tagged "femer"

Blog 10:23 - 1 Janar, 2020

Ëngjëll apo djall?/ Dy anët dominante të njeriut

Po të hedhim sytë në natyrë, do të shohim se gjithçka reflekton një forcë dualiste mbizotëruese, e bardha dhe e zeza, e majta dhe e djathta,...

Aktualitet 13:53 - 22 Korrik, 2019

“Nëse Lamborghini Aventador do të ishte një femër”/ Këngëtarja shqiptare “djeg” Instagramin me format seksi

Këngëtarja shqiptare Flaka Krelani, njihet për format e saj seksi dhe ajo nuk ngurron t’i shfaqë ato në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka ndarë me...

Aktualitet 12:40 - 22 Korrik, 2019

U tha se u ndanë/ Cila është femra “misterioze” që hyri mes Stresit dhe Keisit?

Lajmi për divorcin e çiftit të njohur Keisi dhe Stresi ka pushtuar mediat kohët e fundit. Keisi ka hequr nga bio në Instagram mbiemrin Lushaj dhe...

Aktualitet 12:25 - 10 Korrik, 2019

“Ajo është femra ime e parë”/ Reperi shqiptar tregon të “pathënat” e lidhjes me Elita Rudin

Në vitin 2016 Gjiko dhe Elita u panë shumë të afërt kur reperi ishte i ftuar në emisionin e drejtuar nga partnerja. Më pas Gjiko i...

Aktualitet 13:25 - 6 Maj, 2019

Foto/Femra më e “nxehtë” në rrjetet sociale ,modelja ruse fanse e ‘çmendur’ e futbollistit kolumbian

Futbollisti kolumbian James Rodriguez ka fansa të shumtë në të gjithë botën, sidomos modelen ruse Helga Lovekaty që kryeson listën. Helga është një nga femrat më...

Aktualitet 21:15 - 5 Prill, 2019

Zbuloni fustanet të cilat çdo femër duhet t’i veshë

Disa fustane janë aq të adhurueshme sa na bëjnë që të dashurohemi me to! Mjafton që vetëm t’ju hedhim një sy fustaneve që gjenden në fotot...

horoskop shenjat me fat per muajin mars
Life Style 10:10 - 5 Prill, 2019

Çfarë femre jeni? Zbuloni tiparet sipas shenjës tuaj të horoskopit

Dashi- Gruaja e lindur nën këtë shenjë ka një ndjenjë shumë të fortë të detyrës dhe përgjegjësisë. Falë këtyre dy karakteristikave, gruaja e dashit është shumë...

kepuce me maje katrore
Fashion 13:10 - 17 Mars, 2019

12 këpucët që nuk dalin kurrë nga moda dhe çdo femër me stil duhet t’i ketë

Ne harrojmë se gjërat dalin shpejt nga moda dhe shpesh gjërat që duam më shumë harrohen më shpejt. Kjo nuk do të thotë që mos të...

Life Style 12:10 - 10 Mars, 2019

Zbuloni aplikacionet e rëndësishme që çdo femër që punon duhet t’i ketë në celular

Aplikacionet më të rëndësishme janë ato që janë dizajnuar për t’ju ndihmuar që të punoni në mënyrë më inteligjente. Nëse doni të jini më eficiente në...

Kryesore Show Biz 11:10 - 9 Mars, 2019

Moderatorja shqiptare i jep përgjigje të gjithëve:”Po jam një…”

Një nga pyetjet më të shpeshta që u bëhet nënave të reja është nëse i japin ajo jo gji fëmijës së tyre. Kjo pasi së fundmi...

Kryesore Show Biz 10:53 - 27 Shkurt, 2019

“Bye-bye” Selena Gomez! Ja kush është zyrtarisht femra më e ndjekur në Instagram

Selena Gomez nuk është më femra më e ndjekur në Instagram, pasi ia ka zënë vendin një tjetër këngëtare. Dhe është zyrtarisht Ariana Grande! Kjo e...

Life Style 21:00 - 23 Shkurt, 2019

Sa duhet të zgjasë marrëdhënia intime që të kënaqet femra? Rezultatet e studimit janë befasuese

Në shumë studime që janë kryer në fushën e seksologjisë, pyetja “Sa duhet të zgjasë një raport seksual i kënaqshëm” ka qenë e pashmangshme. Për ti...

Life Style 13:25 - 16 Shkurt, 2019

“Ja pse organi riprodhues i femrës është perfekt në çdo aspekt”

Sistemi riprodhues i femrës është i ndërtuar në atë mënyrë që mund të “spastrojë” spermatozoidët që janë të dobët. Sipas një studimi të realizuar së fundmi,...

Kuriozitete 12:53 - 9 Shkurt, 2019

7 gjëra që duhet t’i thuash ASAJ këtë Shën Valentin përveç “Të Dua”

Nuk duam të nënvlerësojmë rëndësinë e dy fjalëve më të bukura ‘Të dua” që edhe pas 5 vitesh lidhje, sërish kanë fuqinë ta bëjnë zemrën të...

Kryesore Show Biz 11:49 - 4 Shkurt, 2019

Flasin ekspertët: Kjo është femra më e bukur në botë!

Modelja dhe aktorja angleze Kelly Brook është shpallur femra më e bukur në botë nga shkencëtarët e Universiteti të Teksasit. Ekspertët e anatomisë së Universitetit të...

Kuriozitete 11:49 - 4 Shkurt, 2019

Femrat beqare mbi 30 vjeç marrin më shumë ditë pushimi!

Disa kompani në Kinë iu kanë dhënë punonjësve të tyre femra që janë beqare më shumë ditë leje. Gratë beqare që janë mbi moshën 30- vjeçare...

Kryesore Show Biz 10:53 - 3 Shkurt, 2019

Rrëfehet Ina Gjonci: Femra në humorin shqiptar luan budallaçkën ose të pandershmen!

Këtë javë në emisionin “Thumb” në Abc News ka qenë e ftuar aktorja e njohur Ina Gjonci. Përvec shfaqjes “Letër fëmijës që nuk u lind kurrë”...

Aktualitet 21:00 - 12 Janar, 2019

Ju prezantojmë me ngjyrën e flokëve që i shkon çdo femre

Ngjyra e flokëve që do t’i rrijë perfekt pothuajse të gjitha femrave është një ngjyrë mes gështenjës dhe bjondes. Ky kombinim i ballukeve ngjyrë gështenjtë dhe...

Life Style 20:00 - 15 Dhjetor, 2018

8 filmat që çdo femër duhet të shohë të paktën 1 herë në jetë

Të paktën një ditë në javë, trajtojeni veten me një gotë verë dhe një film të mirë! Më poshtë ju kemi renditur disa nga filmat, që...

Life Style 20:30 - 14 Dhjetor, 2018

Cilët kanë jetë seksuale më të mirë, meshkujt e gjatë apo të shkurtër?

Çështja e gjatësië shpesh diskutohet, veçanërisht në lidhje me atë se sa i dëshirueshëm është një person. Tani, sipas intv.al ka edhe një arsye tjetër për...

Kuriozitete 12:40 - 7 Dhjetor, 2018

Meshkujt e lidhur me një femër të tillë janë 10 herë më të lumtur!

Po, paraqitja ka shumë rëndësi për partnerin dhe kjo nuk ka pikë dyshimi. Madje, sipas një studimi të fundit, meshkujt të cilët kanë partnere më të...

Kryesore Show Biz 11:30 - 30 Nentor, 2018

(Foto)Është 50, por duket si 20!

Nicole Murphy sigurisht e di se si të jetë në qendër të vëmendjes edhe në vjeshtë. Modelja e njohur, tashmë 50 vjeçe, po pushon në Tajlandë...

Aktualitet 10:53 - 25 Nentor, 2018

“Mami mos u mërzit!” Të gjithë e njohim si femër super seksi, por Oriola na qenka një “çun i vogël”

Të gjithë e njohim si një modele seksi dhe tërheqëse, që mjafton të publikojë një foto në Instagram dhe do të kthehet menjëherë në fokus të...