Connect with Us

All posts tagged "faydee"

Aktualitet 14:50 - 16 Korrik, 2019

“Kur këndon ajo, më dhëmbin veshët”/ Bashkëpunimi me Luana Vjollcën, fansat “kritikojnë” Faydee

Tre ditë më parë këngëtari i njohur me famë ndërkombëtare Faydee publikoi bashkëpunimin e tij më të fundit me Luana Vjollcën me titull “Yalla Habibi”, i...

Aktualitet 10:27 - 11 Korrik, 2019

“Jemi në parajsë”/ Luana Vjollca dhe Faydee publikojnë skena nga klipi më i ri

Prej ditësh u përfol për një bashkëpunim mes moderatores dhe këngëtares Luana Vjollca dhe këngëtarit ndërkombëtar Faydee. Mbrëmjen e kaluar ka qenë Faydee ai që ka...

Kryesore Show Biz 17:44 - 8 Korrik, 2019

Luana Vjollca në bashkëpunim me artistin e famshëm ndërkombëtar/ Dalin pamjet

Moderatorja Luana Vjollca duket se ka vendosur të thyejë kufijtë shqiptarë, për tu bërë e famshme dhe në tregun ndërkombëtar. Në rrjetet sociale qarkulloi lajmi se...

Uncategorized 20:15 - 21 Shkurt, 2015

Claydee & Faydee, kur bashkimi bën fuqinë

Ata janë të dy këngëtarë të talentuar, por që kur bashkohen të dy sjellin projekte akoma dhe më interesante. Artisti shqiptarë Claydee Lupa, i cili e...